Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

32 l jestem singielką Co znim nie wiem pisze że jest sam ale chyba ściemia na maxa to mysle, ze nie ma sensu nic wiecej analizowac, poszukaj innego obiektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loka..
No prosze a jednak mozna pisac, odpisywac bez agersji, kulturalnie:) a juz watpilam w kafeterie:) No i jestem blondynką - gratuluje, ale pisalem rownoczesnie do brunetki25 - usmialam sie, fajnie wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozumiem,że sa naiwne kobiety... zdolne uwierzyc w okreslenie "przyjaciel bez seksu"- jak dla mnie powinna je włożyc miedzy bajki...." no tu się nie zgodzę... jest coś takiego jak przyjaźń między kobietą i mężczyzną, bez seksu ALE - obydwoje muszą być w udanych związkach, dojrzali i świadomi potencjalnego ryzyka. Jeśli u kogoś się coś psuje w związku to określenie "bez seksu" zaczyna chwiać się jak płomień świecy na wietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrey ty mas z32 lata... ? no coż.. jak widać wiek nie zawsze idzie w parze z rozumem :O i po premii hahahha;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a czy ja napisałam,że nie ma ptrzyjazni damsko- meskiej? Odniosłam sie do autorki.. jest doskonałą kandydatka na kochankę... Nieszczęsliwa, smutna, poszukująca ciepla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wnioskuje wspolniku o premie dla predatorki, wykazuje duze zaangazowanie" - wniosek przyjęty, tylko nie wiem gdzie dyrektor finansowy:) Niestety ja wkrótce kończę urzędowanie, za 22 minuty pozostawiam Was samych na placu boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obydwoje muszą być w udanych związkach, dojrzali i świadomi potencjalnego ryzyka. Jeśli u kogoś się coś psuje w związku to określenie "bez seksu" zaczyna chwiać się jak płomień świecy na wietrze... ciezko przyjaz warunkowa nazywac przyjaznia :-) - ale doskonale wiem o czym mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zs a tak na marginesie... ja tu pisze z mojego dobrego serca.. wszak moje rady sa bezcenne...:))))) więc premie zachowaj dla kogos innego;)))) pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciezko przyjaz warunkowa nazywac przyjaznia" - zależy od siły wiatru i wielkości płomienia ;) Predatorka - "kandydatka na kochankę" - bardzo trafnie to ujęłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja wkrótce kończę urzędowanie, za 22 minuty pozostawiam Was samych na placu boju. ms, jesli bedzie ochota i czas, to poradnie znow otworzymy kiedys :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ms, jesli bedzie ochota i czas, to poradnie znow otworzymy kiedys" - będe w poniedziałek o ile nie nastąpią jakieś nieprzewidziane wydarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim,dzięki za rady! Na razie to topik bez wyzwisk i dlatego mi się spodobał. Ale jak znam życie to tylko do czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe w poniedziałek o ile nie nastąpią jakieś nieprzewidziane wydarzenia zatem jest spora szansa, ze poradnia bedzie dzialac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, pragne tez dodac, ze automatyczna sekretarka poradni ma sie doskonale, wystarczy zostawic wiadomosc i cieprliwie czekac na powrot konsultantow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla Autorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×