Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość ZS i M_s
powinni głównie udzielać porad zamiast tego babińca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja8 mi też się takie topiki bardziej podobają chociaż milczenie .... też bywa wymowne Na forum milczenie ma być wymowne? ... hmmm No na to nie wpadlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po_rady dla kobiet
więc dobrze by było , gdyby mężczyźni ich udzielali , a nie baby 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusku:) zapewne zajdziesz, bo już wiesz czego chcesz:) Na pewno ci się uda.. grunt to sie nie zalamywac i dreptac przed siebie z podniesiona łepetynką do góry:))) pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusku:) a to juz polowa sukcesu... nastawienie, jasne okreslenie swoich celow... to niezbedne.. ty juz to mas zza soba.. teraz tylko realizacja postanowien:))) Bedzie ok;))) dzielna kobieto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja prosze o rade
Mam factea ktory jest daleko, poznalam kogos fajnego i sypialam z nim, on sie zauroczyl i chce sie spotkac ostatni raz.Co mam zrobic?Spotkac sie jeszcze ten ostatni raz??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki mam P_jak Problem
co ma zrobić kobieta, która nie czuje się pewnie w swojej własnej skórze, bo: 1. w wyniku choroby ma blizny po zabiegach chirurgicznych 2. dużo znamion na ciele 3. oraz kłopot z włosami, które w wyniku wieloletniego zmagania się z rozmaitymi schorzeniami, po prostu zrzedły ? jak ma się poczuć pewniej i lepiej taka kobieta, która straciła sporo atrybutów kobiecego piękna w społeczeństwie przyklaskującemu trendom jak byś Ty jako facet i oferujący rady pomógł takiej kobiecie poczuć się mimo wszytko piękniejszą niż ma pecha być naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaka radość. Szkoda, że potrwa tak krótko. Prośba o zablokowanie jednego i drugiego podszywacza została zgłoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:27 Predatorka Nadzieja8 mi też się takie topiki bardziej podobają chociaż milczenie .... też bywa wymowne Na forum milczenie ma być wymowne? ... hmmm No na to nie wpadlam więc wyjaśniam, milczenie niektórych zaprzyjaźnionych nicków /ignor/ ......itd..... :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli miales na mysli komety, to faktycznie, na kometach sie nie znam, natomiast jesli masz (a podejrzewam, ze tak) problem w relacjach miedzyludzkich to chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ów nalot o którym mowa.. świadczy jedynie o niebywalej i wciaz rosnacej popularnosci ZS.:) hahah masz nasladowcow... ZS.:))) nieudolnych ale coz.. checi mieli;))) sadze,że to kilka twoich "fanek", ktorym "nadepnąles na odciski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę Predatorko :classic_cool: popularność niestety niesie zagrożenia :D no nic, trzeba się z tym pogodzić w sumie to zazdroszczę tego zawsze z ę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs s
a jak ci nie pomoże to pamietaj :)\\rozmawiaj bije cie mąż ? rozmawiaj ,minie ci ból zs zawsze pomoże :)ze swoimi radamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkreslam, tutaj naprawde mozna otrzymac rade, jesli oczywiscie szczerze sie przedstawi problem, jesli chodzi o zastrzezenia i uwagi co do dzialania poradni, to prosze poczekac na MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs s
a jak ci nie pomoże to pamietaj :)\\rozmawiaj bije cie mąż ? rozmawiaj ,minie ci ból zs zawsze pomoże :)ze swoimi radamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssss
a jakie kryteria przyjmujesz do przyjmownia do poradni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie predatorko, inaczej pojawilyby sie sluszne zarzuty o brak tolerancyjnosci prosze uprzejmie wszystkich, ktorzy bardzo chca podniesc ten temat, o wpisywanie sie w temacie specjalnie dla nich przeznaczonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie kryteria przyjmujesz do przyjmownia do poradni ? podstawowe kryterium to zgloszenie problemu - jednak, w twoim przypadku nalezy popracowac nad skladnia j. polskiego - to wykracza poza zakres poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS widziałam, fajny pomysł :-) :-(ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na klikanie :-( bo może bym się skusiła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×