Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PZU

ale mnie wszyscy wk...denerwują

Polecane posty

Gość zdzirka orencz
PZU, gratuluje:D:D:D:D:D🌼 No to juz wszystko jasne:classic_cool: Ladaco, zobczymy, czy ktos sie za toba obejrzy jak usniesz w rowie:D:D Przejde obok ciebie i pomysle ''a co tam ,jeden kwiatek, jeden pijak, jeden chooy'' :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje??? w takiej sytuacji skomplikowanej jak jestem ja to może narazie nie gratuluj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
PZU, no co ty:o lepiej zeby nas przybywalo, niz ubywalo (choc jak widac na zalaczonym obrazku, bilans wychodzi na zero:P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira wyobraź sobie ze tan jak ty to nazwałaś choj lezał pod moim oknem 60minut:D jak mi dziecko mówiło a ludziska z hipermarketu sie tamtendy przechadzali az miło:D i dopiero grupa "abstynentów" która udawała sie na popołudniowy popas:D zadzwoniła gdzie trza ...i co ty na to zdzira:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
a ja na to, ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzu ja nie wiem komu , nie wiem do czego wiem ze 3 lata temu była grzałka pożyczana i teraz jest mi niezbędna:D i prosze mi ją oddać bo zadzwonie na Policje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, w mojej miejscowości facet umarł pod czyimś płotem i leżał podobno cały dzień bo wszyscy myśleli że on pijany:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na policje...e to se dzwoń mam tam znajomości:classic_cool: ale jak bozidydum grzałki nie pamiętam, nad gorzałką to bym się jeszce zastanowiła{cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira znaczy sadzisz po sobie tak:D, tez pewnie ci wspaniali , dobrzy, zywiciele rodzin chodzący co niedziela do kościoła nie mieli by czasu to bie pomóc bo mierzą wszystkich jedną miarą....jak leży to PIJAK:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzu ty znajomościami mnie nie strasz:D ty sobie lepiej przypomni jak zwiebnieta byłaś i nie miałaś czy sobie wody zagotować to do kogo przyszłaść hhheee...do ladacy ..to ,to wtedy ladace pozyczył grzałke i wtedy to było wszysko :classic_cool: a teraz to nima komu oddać...chamstwo i kradziejstwo prasze internautów tu zaszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
o przepraszam, po pierwsze ja nie chodze do kosciola, a po drugie chyba miesiac temu pomoglam facetowi pod Lidlem :classic_cool: wstac, bo lezal przy krawezniku i mial rozbite kolano. Pomoglam mu wstac, a wtedy on zional mi winskiem za 3.65 i upadl spowrotem;) I co zrobila zdzirka? No co? Wezwala karetke:) (i ucieklam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira nie trzeba było wzywac karetkę tylko iogórem przegryźć zionięcie :classic_cool: ladaco ty to chyba blisko mnie mieszkasz bo mi ziomal z pracy tez wczoraj zszedł :O raczej zjechał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
o jezzzu, ladaco, ales ty czepliwy, napisalam tak, bo ty tak wczesniej napisales (o tych zwiedlych kwiatkach). stawiam wszystkim DUŻĄ KAWĘ!!! :classic_cool: PZU, tobie sok, bo w twoim stanie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PZU jeszcze nie rośnie, bo dopiero się wczoraj dowiedziałam" No to serdeczne gratulejszyns moja Droga, niech tam serduszko zdrowo rośnie i nie zamęcza mamy przed czasem:) 🌼 🌼 🌼 Teraz to Ci hormony poszaleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
v34, nie mow mu, bedzie cie napastowal pod oknami:classic_cool::D Ladaco, no pewnie, ze bym ci pomogla, no ja bym miala ci nie pomoc?:D za kogo ty mnie masz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco ale po wstepnej analizie twojeggo wpisu juz wnioskuje że denaty to dwie rózne osoby ;) Twój szedł i zszedła mój jechał i zjechał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira:D wiec musisz bardziej dobierać słowa jak ze mną rozmawiasz:D ja jestem bardzo uczuciowy, romantyczny i biore zycie choć takim jakim jest ...może zbyt dosłowie czasami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lad to dzisiaj poszukam w domu tej grzałki i wyslę ci na adres: adresat:zaszyfrowany adres: zaszyfrowany:D nadawca:zaszyfrowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×