Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PZU

ale mnie wszyscy wk...denerwują

Polecane posty

Gość zdzirka orencz
bylam ofiara mobbingu, dajesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????? cholera próbuje się dodzwonić do dziekanatu swojej szkoły ale stare k.... kwoki nie odbierają chyba siedzą na kafe:classic_cool: albo mam zły nr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
kafezdzira@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma grzałki jak dodzwonisz się do mojego dziekanatu to dostaniesz nawet dwie grzałki, a nawet trzy podaje nr 0225520630:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcze, cóż to za brzydka mina z samego rana, ty też masz może lęki jak ja wczoraj:classic_cool: ladaco----one nie są niewiadomego pochodzenia, one soą pochodzenia radzieckiego:P Szanowne, miłe panie z dziekanatu jesli tu jesteście to bardzo proszę odbierzcie łaskawie telefonik bo mam mega sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie kawał - Halo ? - Cześć maleńka, tu tatuś, daj mi mamusie - tatusiu, mamusia jest na górze w sypialni z wujkiem Frankiem po dłuższej chwili milczenia: - ależ córeczko, nie masz żadnego wujka Franka ! - nieprawda ! mam ! i jest teraz z mamusia w sypialni ! - Ok, no cóż....posłuchaj uważnie, chce żebyś coś dla mnie zrobiła. Dobrze? - dobrze tatusiu - to idź na gore do sypialni, zapukaj do drzwi i powiedz, ze tata właśnie parkuje przed domem... ... kilka minut później : - już zrobiłam - i co się stało ? - mama bardzo się przestraszyła, wyskoczyła z łóżka bez ubrania i zaczęła biegać po pokoju i krzyczeć, a potem potknęła się o dywan i wypadła przez okno i leży nieżywa. - Boże, a wujek Franek ? - on tez wyskoczył z łóżka bez ubrania i krzyczał i w końcu wyskoczył przez okno, to z drugiej strony i wskoczył do basenu. Ale tatusiu, tam nie było wody, miałeś napełnić go w zeszłym tygodniu i zapomniałeś. No i wujek upadł na dno i tez jest nieżywy. ...baaardzo długa chwila ciszy, aż wreszcie : - hm mmm, basen mówisz ? a czy to numer 555-67-89 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzu ale moja grzałka była jedyna w swoim rodzaju i w takim pokrowcu :D a te tam to napewno są innne i nie zbaczaj z tematu tylko oddawaj coś pożyczała:D to ty mi masz oddać a nie ja bede za swoją grzałą ganiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uw ladaco, powiem ci jedno...powiedzieć Ci.... chcesz???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem ..brać to było komu a oddawać teraz to nima:D ja to przeboleje ...ale ode mnie już nic wiecej nie dostaniesz:D a zeby było przebicie w tym przewodzie i cie popieściło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
wiecie co... sory, chce mi sie z wami gadac, ale jestem tak spiaca, ze nie ogarniam tej rozmowy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ladaco.... myszy na Ciebie poślę za to co mi zyczysz...... pozatym nie pierdyknie mnie prąd bo nie mam tej grzałki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
ale ja nie chce przerwy😭 mam wazna sprawe do zalatwienia w poludnie, musze sie jakos trzymac, jestescie moja jedyna nadzieja na to, ze nie zasne:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
nie spie:( szukam jakiejs lamanej tapety, zeby na jednej polowie byl lenny kravitz albo 50 cent, a na drugiej jakas ladna laska. i nigdzie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×