Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PZU

ale mnie wszyscy wk...denerwują

Polecane posty

ale ten kurier bedzie zaszyfrowany:D i zawartość przesyłki też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałku??? to chyba helikopterem Ci do tej Twojej łaszyfrowanej mieściny muszę zawieŹć tę przesyłkę osobiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzu ja jeszcze raz mówie oddaj grzałke bo to przecież nie wypada sie wypierać czegoś co sie zrobiło trzy lata temu, a teraz rżnąć wariata:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a udowodnij że pożyczyłam:classic_cool: masz świadków, masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
hahahah:D:D:D:D Laski, widzialyscie to, czy wam umknelo??:D:D Ladaco, ty romantyczny?!?!:D:D Pokaz mi gdzie, bo chyba cos przeoczylam:D nie no, sory, rozwlailes mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka on napisał Roman Tyczny ale mu się kurosr zemsknął:classic_cool: to dane teleadresowe dla PZU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdzirka, jak możesz nie wieżyc w jego zaszyfrowana romantyczność:classic_cool: wstydz się teraz wstydz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira ty jak zwykle jesteś pół głucha jak i zarówno pół ślepa:D pzu ty masz czelność jeszcze zebym tobie przectawiał jakiś światków :D przecież wlazłaś prosto z dworu z buciorami w moje imieniny i chciałaś grzałe ..to dostałaś to teraz chcesz zebym ci tych gości przedstawił zeby potwierdzili przeciez nie ma sprawy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja pamietam jak ladaco tobie pożyczał grzałkę:D:D wiec mu teraz ją oddaj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętać...pfrrrrrrrrrrr jakieś dowody??? nagrania.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłupiałaś czy co:P masz naocznego światka który był u mnie wtedy na imieninach i ciebie zapamietach i moment jak wreczałem tobie grzałe :d wiec oddawaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
sukinsyn:o ja nie dopowiadam:o:classic_cool: Dobra, przyjmuje do wiadomosci, ze ladaco jest romantyczny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladaco ale może jakiś dowód, chociaż szczegół z mojego wyglądu:classic_cool: zdzirka no musisz uwierzyc w jego romantyczność {uwierz w ducha}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
PZU:D zaloze sie ze temat ''piosenki przy ktorych placzecie' byl ladaco:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pzu głupiego na lato szukasz :D szczegółem najważniejszym jest tu moja radziecka grzałka:D i o nią mi tu najwiecej chodzi a nie czy ty miałaś na sobie barchany czy stringi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×