Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaWWW

Co można napisać na nagrobku dziecka?

Polecane posty

Gość gość
smutek i rozpacz nam tylko pozostała gdy spoczełaś w tej mogile nasza kruszynko mała i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odeszłaś od nas Dziecino pozostawiając rany będziemy już zawsze za Tobą tęsknić Aniołku kochany i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś zdmuchnął ogień z świecy Twego życia nie wiedział jaki to dla nas skarb tak długo marzyliśmy by trzymać w ramionach maleństwo któremu nie dano szans i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze Aniołki się tu schowały od mamy i taty odejść musiały Bóg dziś wezwał je do siebie by upiększyć orszak w niebie i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość to nie tylko puste słowa miłość jest bezwarunkowa miłość to coś co nigdy nie ustaje miłość to uczucie które się za darmo daje miłość to smutki i radości miłość to ofiarowanie czułości miłość co rodzicielskim jest pragnieniem miłość ta niespełnionym pozostanie marzeniem i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiliśmy Boga wiele razy by móc zatrzymać przy sobie Was lecz chyba zabrakło Aniołków w niebie nie usłuchał on nas i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że gdy z nieba patrzysz na nas śmiejesz się że wyciągasz do nas rączki lecz nie tęsknisz cieszysz się jesteś dumny z swych rodziców że starają się znów żyć by się kiedyś z Tobą spotkać i na wieki razem być i.n.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni spędzone z tobą kruszyno droga pozostaną najpiękniejszym filmem nakręconym przez Pana Boga i.r.b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wielki skarb skrywa ten grob, wie tylko Mama Tata i Bog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phil68
Witam. Moja córka zmarła 20 maja tego roku (17 lat) i też szykuję się zrobić nagrobek i szukam sentencji by wyrazić swój ból więc nie dziwcie się że rodzic szuka pomocy nie każdy rodzi się poetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
Mój syn zmarł przy porodzie. I mnie bardzo spodobała się sentencja: W Księdze Życia Anioł zapisał datę Twoich narodzin... Zamykając ją wyszeptał: "Zbyt piękny dla ziemi..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uleciałaś aniołkiem w niebieskie przestworze, tam gdzie myśl nasza dosięgnąć nie może."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość, którą ze sobą przyniosłaś, warta jest każdego cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolkowa mama
Niestety sama szukam natchnienia , jutro idę wybrać grobek dla mojego syna; ( Jest to straszne wszystko wraca... Najpierw chciałam "Spij słodko nasz mały Aniołku..." ale czegoś mi tutaj jednak brakuje i myśle czy może nie lepiej "Pewnego dnia spotkamy się na zawsze..." "Ty Aniołku śpij i czekaj na Mamę i Tatę" Ale sama nie wiem czegoś ciągle mi brakuje nic nie jest takie idealne, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka aniołków w niebie
Moje bliźniaki o umownej płci - Jaś i Małgosia umarły 12 lat i trzy dni temu... ból nie odchodzi a łzy... dziękuję za ten post współczując wszystkim pozdrawiam. "Nic nie boli bardziej niż śmierć spełnionego marzenia..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"słonko zgasło jej (mu) chociaż dzień był jeszcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była zdrowa, ja też. I nagle w 23 tyg. stan przedrzucawkowy. Gdyby jej nie zabili umarłybyśmy razem- z tą świadomością nie da się żyć. Ona nie żyje a ja sobie po świecie chodzę i mam idealne wyniki badań... Czuję się jak śmieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuliczanka
"Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaŁucji
"ktoś zdmuchnął ogień ze świecy Twego życia nie wiedział jaki to dla nas skarb tak długo marzyliśmy by trzymać w ramionach maleństwo któremu nie dano szans" wybralam tą sentencję, bo straciłam swoją córeczkę 6 listopada 2016 roku, żyła tylko 1 dzień, a w zasadzie 31 minut (22tc). Niestety mojej Łucyjce lekarze nie dali żadnych szans, po urodzeniu położyli ją, cyt. " położymy dziecko do cieplarki, zapewnimy komfort cieplarniany i będziemy czekali jak przestanie bić serce" tych słów nie zapomnę nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla swojej córeczki mam zamiar napisać nasze ręce cię nosiły, nasze ręce cię karmiły nasze ręce cię tuliły nasze serca cię kochają i na zawsze z tobą zostają. jest to moja myśl i autentyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u mojej córki mam : Dłoniom daleko, Lecz sercu zawsze blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1/10/2013 o 4:21 PM, Gość izusia.87 napisał:

I don't even imagine such a situation that I could run out of my 2-year-old kacper, I would have died with him, I already have tears flowing, but write something from the heart of what you felt for him, etc.

just cheer up and do not loose all hope of life my dear friend 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej córuni jest:

Choć od ramion daleko, sercu zawsze bliska
 Natalia 
Urodzona dla Nieba (tu data)

Odeszłaś o całe życie za wcześnie,
Ale umrzeć to zbyt mały powód,
By przestać Cię kochać.
Byłaś naszym marzeniem.
Jesteś i będziesz naszą miłością.

Dzieli nas tylko czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×