Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łysy placek

farbowanie włosów w domu

Polecane posty

Gość andżelaandżi
Każda farba jest identyczna - mają identyczne składy chemiczne. Różnica w efekcie zależy tylko od tego, jak ją nałożysz. Na ulotkach jest napisane tyle, co nic tak naprawdę i można sobie łatwo włosy zniszczyć. Tu masz kilka wskazówek krok po kroku: wsad.it/gosc/farbowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie farby są takie same, weźmy na ten przykład Biokap. Jest stworzona z naturalnych składników, nie posiada amoniaku i ładnie pachnie, w innych farbach ciężko o takie luksusy. Dobrze pokrywa odrosty i łatwo się nie zmywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ten Biokap można dostać? W drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tę farbę dostaniesz tylko w dobrych aptekach. To też jest znak tego, że ta farba jest zupełnie inna od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kolor i farby w domu? Może lepiej w salonie pofarbować włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta11w
Jak dla mnie znacznie lepiej w salonie, ale wiadomo, że drożej;/. Jednak dla siebie znalazłam dobry i niedrogi salon www.salonmagia.eu. Wszystko jednak zależy oczywiście od Twoich preferencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Farbowałam kiedyś włosy w domu. Teraz bym się nie odważyła. Wolę umówić się na farbowanie np do http://www.hairdesign.pl/ i mieć pewność, ze moje włosy nie ucierpią i uzyskają taki kolor jak chciałam. Eksperymentowanie w domu różnie się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jednak lepiej farbować u fryzjera. On to zrobi najlepiej bo i dokładniej i tak żeby jak najmniej zniszczyły się włosy. Ja raz sama farbowałam sobie w domu (bo nie miałam akurat kasy ;-)) i miałam nierówno. Jak ktoś jest z Warszawy to w Corte Del Sole www.cortedelsole.pl gdzie chodzą kładą bardzo dobrze farbę no i dobierają kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że farbowanie włosów w domu nie jest najlepszym pomysłem. Może nam to w ogóle nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys raz farbowalam wlosy w domu i tylko fryzjer umial je uratowac :( od tamtej pory chodze do Black Pearl w Krakowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka99
Mam dokladnie takie same doswiadczenia.. Niestety wszystkie moje eksperymenty domowe zakoczyly sie tragicznie. Teraz kolezakna polecala mi https://www.matrixprofessional.pl/ i zastanawiam sie czy nie skorzytac z ich uslug, bo podobno swietne produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w domu raz na pol roku baleyage.ty swietny specjalista bo w przeciwnym.razie zedra cie z kasy za ciapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie farbuję włosów w domu. Wolę uzyskać bardziej naturalny kolor u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz sobie pofarbowałam włosy sama i żałowałam kilka tygodni. Teraz już chodzę do profesjonalisty.. maluje mi włosy farbami od revlona z hologramem. Jak wasze fryzjerki też używają takich farb to sprawdzajcie czy ma znaczek, jeśli nie to farba nie jest oryginalna i pochodzi od lewego dostawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.23 słyszałam o tej serii farb revlona. Podobno ktoś w internecie sprzedaje podróbki bez naklejek i podszywa się pod markę. Trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbezpieczniejsze jest farbowanie włosów henną. http://panpiffko.nysa.pl/czym-farbowac-wlosy/ Nie dość, że macie kolor, to jeszcze włos jest odżywiony i pogrubiony! Wiem, że siedzenie kilkanaście godzin z ziółkami na głowie nie jest najprzyjemniesze, ale można sobie w tym czasie obejrzeć krótki serialik i mamy przyjemne z pożytecznym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że henna jest całkiem dobra. :) Najważniejsze jest to, że nie niszczy włosów, a przede wszystkim je odżywia i regeneruje. Również polecam ten artykuł: http://panpiffko.nysa.pl/czym-farbowac-wlosy/ Jest naprawdę dobry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zdania, że włosy to najlepiej (I najbezpieczniej) farbować u profesjonalisty w salonie, jeśli jesteście z warszawy bądź okolic to polecam In Harmony 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.09.2009 o 19:00, miodowocynamonowo napisał:

od wielu lat używam loreala. ale dużo osób nie poleca tych farb, bo niby kolorki nie wychodzą podobne do tego co na opakowaniu. dla mnie są bardzo okej 🙂 no i mają fajny aplikator, co jest pomocne w samodzielnym farbowaniu. nie to co garnier 😕

Loreal od kilku lat używałam, teraz spróbowałam Garnier właśnie. Różnica w cenie, ale też w łatwości aplikacji. 

Warto kupować na promocji 2+2, albo w hurtowniach. Dla początkującej osoby polecaam Loreal, świetnie farbuje odrosty, siwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadza wam to w sumie że loreal testuje produkty na zwierzętach? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Nie wiedziałam 😢 od kilku dobrych lat nie farbuję włosów w domu, na koloryzację chodzę do swojej fryzjerki z In Harmony, przynajmniej mam pewność, że kolor zawsze wyjdzie dokładnie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×