Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

👄👄👄;) agnes ja uwielbywam zjadac deseki obiadki i kaszki po młodym, ale teraz jeszcze na resztki sępi starszak:D:D:D:D wczoraj deserek jedli na spółę:D:D:D Karina a niemówiłam:):):):), Floriam gdy miał 2,5mca wazył 7,5kg teraz mamy ważenie po powrocie wiec was potem zastrzelę wagą mojego piskorza, ostatnio wiercidupa z niego ogromna, i glonojad :D:D:D:D ksywa od mojego taty gdy zbliża się pora karmienia zasysa jak Glonojad właśnie każdy kawałek skóry na mnie ktory trafi się nie daleko dzóba:D:D:D:D:D:D jak pijawka:D:D:D:D:D:D:D dziś mielismy marudny dzień a może spod gwiazdy na ile sobie mogę pozwoloc, łeeeeeeeeełąaaaaaałuuuuuuu:D:D:D:D:D:D ech te facety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehuehue poryczalam sie Karina ale ze smiechu z tego wpierdalania smoka :D hehehe u mnie tez wpierdalanie smoka nie dziala ;) w ogole super ze u neurologa OK, faktycznie Ci pediatrzy niektorzy pierdalnieci, robia wode z mozgu a pozniej sie stresujemy jak debilki jakies... Dodka podziwiam chec powrotu do pracy, bo mi na sama mysl skora cierpnie, moj szef to w ogole by chcial zeby w ciazy byc do ostatniego dnia i najlepiej po porodzie zaraz wrocic, mozna zapomniec o jakis przywilejach na karmienie, kobieta na macierzynskim to w ogole wrog nr 1 itp. normalnie obiecalam sobie ze zrobie wszystko zeby tam nie wrocic, pewnie to jest po czesci powod mojej bezsennosci bo czuje ze macierzynski mija tak szybko, zaczynam wysylac cv, no i mysle o swoim biznesiku :) Mi sie wydaje ze raczej szczerze piszemy o naszych bolączkach, tzn ja juz niektorych rzeczy oszczędzam, bo z natury duzo sie rozpisuje i nie chce zanudzac... ale co mam gadac, najgorszy mamy problem z kasa tak naprawde, maz ma prace ale w kazdej chwili moze jej nie miec, atmosfera przez to rowniez troche napieta, tzn miedzy nami jest ok, ale widze ze sie stresuje, boje sie ze bedzie chcial wyjechac za granice, bo tam ma znajomych i miejsce do pracy, a jak nie bedzie mial wyjscia to bedzie musial, a ja chyba umre wtedy, bo wyjazdu raczej nie przewiduje :O w kazdym razie tez musi szukac jeszcze czegos pewnego tutaj poki ma ta robote, ale tak zyjemy z miesiaca na miesiac i gdyby nie pomoc mamy to byloby ciezko, ale babcia kasiasta na szczescie... ale teraz zonk babcia ma isc na emeryture zeby zajac sie Kuba, wiec jednoczesnie my musimy wiecej zarabiac ehhh no i przynudzilam, ale dzisiaj mi to tak siedzi w glowie ze musialam sie wygadac troche :D sorry z gory ;) no spadam juz do tego pisania... a co do stękania to u Kuby to mialo cos wspolnego z bekaniem, po prostu jak nie beknal to stękal, od czasu jak odbijam go na kolanku jest lepiej, z reszta on juz tez lepiej sobie radzi bo potrafi mi nawet beknac czasem przy cycu, takze stekanie rowniez sie skonczylo, oczywiscie jak sie budzi na jedzonko to stęka, ale on wtedy pełznie w łózku :D aaa fajnie ze nie trzeba tak czesto sterylizowac, bo mi sie nie chce, szczegolnie laktatora, bo go trzeba na czesci rozkladac.. Hehe Kirsten glonojad tez dobra ksywa, Mielonna gruby tez fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pracujące dziewczyny,kiedy wracacie do pracy? Ja juz od 1go wrzesnia wracam i zaczynam miec troche wyrzuty,ze to moze za wczesnie? A najbardziej smutno mi z powodu,ze teraz duzo strace i nie bede widziala wielu rzeczy,ktore mała zacznie robic,jak sie bedzie rozwijała:-(((( Pracowalam do samego konca i nie sadzilam,ze bedzie mi teraz ciezko wrocic do pracy.Żal zostawiac kruszynke z obcymi ludzmi,chociaż wiem,ze żłobek jest dobry,ze beda o nia dbali. Dzisiaj mialam ciezki dzien,bo Ola po szczepionce straaaaaaasznie marudna,placze co chwile.Mam nadzieje,ze jej tak nie zostanie i po tych 3dniach sie uspokoi i znow bedzie ta sama super grzeczna dziewczynka.Ale w sumie to juz jutro moglo by wrocic do normy,bo wybieram sie z nia na zakupy.Mam zamiar pobuszowac w ubrankach:-)))) Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomara od tabelek reaktywacja
jak wy się podniecacie wpisami pomarańczowych! olać!!! Gryfnofrela dobrze napisała, że nie będzie już komentować tych wpisów- to tylko je prowokuje a do waszych postów wprowadza takie mało sympatyczne akcenty. proponuję od dziś 1. nie widzimy pomarańczowych wpisów 2. nie komentujemy ich 3. nie nawiązujemy do nich we wpisać będzie git! Gryfnofrela, dla mnie królowa jest jedna i jesteś nią Ty:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie podwładne i królowe forum :P:P Ja wczoraj byłam z moim Zgredkiem u lekarza bo miał mieć 2 szczepienie ale nic z tego nie wyszło bo od jakiegoś czasu robił mi bardzo rzadkie kupki a w nocy przed szczepieniem to juz normalnie wodniste i wymiotował mi dwa razy :( lekarz stwierdził że to może od mleka i zmienił mi na Enfamil olac bez laktozy ale mały wogole nie chce go nawet przełknąć wczoraj męczyłam sie z karmieniem blisko godz zeby zjadł ale chyba nic z tego nie bedzie bo po 1 nie chce go pic a po 2 jak potem zrobil kupke to byla zielona :( Oprocz tego nie moge dac sobie rady z plesniawkami przeszedl juz dwie kuracje nystatyna,apthinem rumiankiem i nic nie pomaga. Dostał syrop Flumycon ale ja blada i zielona jak mam mu go podawac probowalam łyżeczka ale ja mu daje a z drugiej strony mu wylatuje :( moze jakas mama doswiadczona doradzic jak dawac mu ten syrop ?? Dodatkowo dostałam ochrzan za to ze ciagle wyparzam mu butle,lekarz powiedzial ze mam skonczyc z tymi pierdołami bo dziecko ma miec czysto a nie sterylnie. Jasiek ma teraz 3 miechy i tydzien i wazy 7280 g !!! Ale nie widac tego nawet po nim bo jest ubity a poza tym po ojcu odziedziczyl drobna budowe kosci no ale moje plecy i rece to odczuwaja :) Skrobne cos jeszcze pozniej bo mialam cos pisac ale skleroza nie boli i zapomnialam :P:P buzki dla WAS !!! Ps: Dziekuje wszystkim za wsparcie i mile slowa naprawde dodaje one wiele otuchy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Karina-K18 twój ostatni post boski omało nie spadłam z fotela ze śmiechu na szcęście u mnie mały działa na wpierdzielanie smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senenty ---dodaj pół łyżeczki glukozy do mleka,mój mały dał się nabrać ,stopniowo dosypywałam coraz mniej i teraz wcina te śmierdzące mleko aż miło popatrzeć :D karina ---lepiej nie będę pisać co ja robię z małym bo jeszcze naślą na mnie pomoc społeczną;) ale tak jak Ty wpycham mu smoczka żeby sobie dłużej pospał ;) rano to w ogóle leży i dopomina się o mleko a ja zamiast lecieć i mu robić jak na porządną matkę przystało to idę sobie zrobić kawkę ,wychodzę z domu na papieroska i dopiero później zajmuję się małym a i raz nawet ułożyłam mu włosy na żel co wywołało wielkie oburzenie u teściowej agnes---to ja nie w temacie jestem ,nie wiedziałam że tu tyle osób ma taką pościel , a po ślubie jak przed tylko z "dzipiesem" na palcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MAJÓWECZKI, * pije trampki, agnes, karina i dodka dziękuję za słowa otuchy i wsparcie * kasiah21 ja do pracy chcę wrócić od stycznia, u mnie jest trochę inaczej, bo jestem nauczycielką i po macierzyńskim mam jeszcze do odbioru urlop za wakacje, więc wyszłoby mi, że w grudniu powinnam wrócić, ale jeszcze jakieś zwolnienie chciałabym wziąć, żeby wrócić po prostu od II semestru, ale zobaczymy jeszcze jak będzie z Patrycją * karina fajnie, że wszystko w porządku, naprawdę niektórzy lekarze są pier....nięci!!! * Patrycja dziś kończy 3 miesiące, zwiększyłam, więc jej dawkę mleka ze 120ml na 160ml, ale rano o 6 zjadła 120ml, a o 9-tej 80ml..., więc nie wiem czy jest sens robienia jej tyle za każdym razem, może po prostu jak zje 120ml to wtedy jej dorobię to 40ml. A jak jest u Was mamuśki karmiące butlą?Wasze dzieciaki zjadają 160ml? Pewnie chłopcy tak, a ciekawe jak jest u dziewczynek? Używacie już pampersów 3?, bo ja cały czas lecę na 2, ale myślę, że jak skończę to opakowanie to kupię 3, bo ostatnio parę razy mała zsikała śpiochy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe no nie moge z Was laski :D Pije trampki ja tak samo jak mlody zaczyna stekac to ja jeszcze czasem zdaze makijaz zrobic, ubrac sie, kawka obowiazkowo z pianka z mleka, dopiero jak wchodzi na wysokie obroty to go biore do cyca :D irokeza mu tez robie ale na razie na oliwke bo ma za krotkie klaczki :) Gryfnofrela ale tu Tobie wazelina jada ja pierdziele az zazdrosna jestem ;) Izi ja juz pisalam o pampkach trójkach, ze uzywam juz dawno i mi czesto bokami przeciekaja hehehe to moje osrane dziecie lubi sobie ciuszki zalatwiac :) a nie sa za duze tylko te gumki boczne nie wytrzymuja cisnienia kupy hehehehe 2 juz dawno byly za male i wszystko na plecy wychodzilo, fajne sa toujours z lidla, ani razu mi nie przeciekly a wygladaja jak pampki :) No wlasnie znow go dzis obudzila kupa po polnocy nosz kurna na leb dostane, ja akurat zabieram sie do spania i slysze stekanie czyli wiem ze kupa sie zbliza i za chwile ida salwy armatnie no i Mlody juz nie spi :O Seventy ja slyszalam ze na plesniawki dobrze jest wziac troche moczu na pieluszke i przytknac, ale dla mnie to dosc drastyczna metoda, choc od wielu slyszalam ze skuteczna, choc nie sprawdzilam bo mlodego na szczescie plesniawki oszczedzily... Wlasnie mielismy dzis miec szczepienie wiec ja wstalam o nietypowej dla siebie godzinie bo 9 i kurna wyszykowalam sie, Mlody obudzil sie jak juz bylam redi, karmie go, pakujemy sie w samochod, jedziemyyyyy a tam lekarka na urlopie :O no i mamy za tydzien :O dobra spadam sie zajac malym bo wlasnie mi zaczal telewizje ogladac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Dziewuchy, izi, trzymam kciuki za Twoja Mala. jak obraca glowka za zyrafa to super!!! Ona widzi! I bedzie coraz lepiej! Moj Dziku konczy dzisiaj 3 miesiace. Chyba, zeby to uczcic zjem sobie jakis porzadny tort czekoladowy i popije bezalkoholowym. Chrzanic kalorie. Tak naprawde to od Jego urodzenia wogole sie diet nie trzymam. pare razy mial tylko jakies bole, to wtedy uwazalam, ale i tak w moim jadlospisie pojawiaja sie ciasta, smazone miecho itd. jedyne co to straczkowych nie jadam (ale dlatego, bo ich nie lubie). i kiwi, bo takich wypryskow dostal, ze hej. No ale dupa rosnie... Po ciazy zostalo mi jeszcze 3 kilo, ktorych mam nadzieje sie pod koniec miesiaca pozbyc, a mam nawet nadzieje, ze jeszcze wiecej. Dzieki za komentarze na nk. koszulke kupilismy na jarmarku w Berlinie, ale maja swoja strone internetowa: t-shirt-total.de. A my nie urzadzamy chrztu. bezboznicy:). Mama moja pewnie by chciala, ale juz nic nie mowi, bo i tak nie przekona :). ok, Jaro sie obudzil. ruszamy wiec na podboj swiata. milego dzionka mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) ja ino na moment:) agnes, bo to ja jestem tą pomarańczową zołzą:D:D:D najpierw obrażam i linczuję a następnie zachwalam, przymilam i słodzę, nawet sobie:D taki plan uszyłam sobie w głowie już w listopadzie, jeszcze jako ciężarna hehe. dualizm osobowościowy, zwany potocznie schizofrenią;) p.s. dalej jestem wstrzemięźliwa, bo niektóre mają po mnie cofki heh. narka szparka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi ,oja mala 6go skonczyla 3 miesiace i zaczelam dokarmiac ja butla,narazie daje 2 razy dziennie. Zjada roznie,chyba ze 2 razy zdarzylo sie,ze zjadla 150ml,przewaznie zjada 120ml,a czasem nawet temu nie podola. Papmersow 3 uzywam juz dawno,chociaz Ola nie wazy wcale bardzo duzo,bo teraz 5700g.Rzadko z nich mi cos wycieka,chyba ,ze zrobi kupe gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim chciałam się Wam pochwalić mojemu synkowi "wyszedł" ząbek :) od jakiegoś czasu miał na dziąśle taką białą plamke a dziś macam to miejsce i coś mnie kłuje patrze dokładnie a tam wystaje taki narazie malutki kawałeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
an88 GRATULACJE pierwszego ząbka!!!!! Ile dokładnie ma Twój brzdąc? Oprocz białej plamki na dziasle byly jakies inne objawy? Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł, tyle się napisałam i gdzieś mi spindoliło :( Teraz jestem zbita z tropu. Tease - dzięki za instruktaż nt. oczka. Wprowadzam Twoje rady w życie :) Pije trampki - właśnie, rehabilitantkę poleciła mi neurolożka, z tej samej kliki ;) dlatego chciałabym znaleźć kogoś w Gorzowie lub Zielonej w celu kontrontacji poglądów :) Ćwiczę z Martychą i nie wiem, albo wbijam sobie coś do dekla, albo te zabawo-ćwiczenia, odpowiednie noszenie, karmienie coś działają :) rogalik się prostuje :) Izi66 - dalej mocno ściskam kciuki. Moja mała od początku jest karmiona sztucznym. Jada 5 razy na dobę i generalnie wcina 120 - 150 ml. Nie należy do łakomych i nie da sobie wcisnąć nic ponad to na ile ma ochotę. Bywa, że wystarczy jej 90, ale po całej nocy zawsze wciąga 150. Jutro kończy 3 m-ce, a we wtorek mierzyła 61 cm i ważyla 5470. Seventy - ja też walczyłam z pleśniawkami. Aphtin początkowo nie pomógł. To znaczy myślalm, że pomógł, a biały delikatny nalot to pozostałości mleka. Ale na wizycie z okazji pierwszego szczepienia okazało się, że to jednak pleśniawy i pani zapisała Nystatynę. Pomogło, dojrzałam później jakiś zaczątek na usteczkach, ale wtedy zadziałał aphtin i od tego czasu spokój. Pewien lekarz powiedział, że pleśniawki to choroba sterylnych matek :) Ja tam nie wiem... nie znam się...:) Kasiah - pisałaś o powrotach do pracy. Ja, podobnie jak agnes3d, myślę o tym coraz częściej. W ogóle mnie tam nie ciągnie. Po macierzyńskim i 26 dniach urlopu wypocz. wypada wrócić :(:(:( Ale na pewno nie pójdę do pracy przed 2011. Przeraża mnie akcja szukania niani w mieście obcym i oddalonym od najbliższej rodziny o 150 km :( Mąż pracuje 120 km od domu i w tygodniu tylko u nas "bywa". Ogólnie to lubię swoja robotę (noszę mundur zielony :)), ale jednak wolałabym ponosić dresiki i siedzieć z małą w domu. Wychowawczy nie wchodzi w grę. Dziewczyny, czy Wasze bąble śmieją się w głos? Czekam na to z utęsknieniem, bo u nas tylko szeroki banan, guganie, ahanie, ajanie i wszelkiego rodzaju radosne piski. Hmmm... co to ja jeszcze chciałam... nie wiem, jak się przypomni to napiszę. Narrra.... :) Ps. Ann - gratuluję pierwszego kiełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, miało być an, nie Ann :)) Aaaa!!! Moja córcia mimo, że szczupła, używa pampersów nr 3. Już jakiś czas. 2 jakoś tak odciskaly się na jej ciałku, a teraz jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Bartuś ma dokładnie 3 miesiące i 3 tygodnie :) tą plamke wylukałam kiedyś jak młody się śmiał i ona tam była i była i nic się nie działo nawet myślałam że to pleśniawka atakuje więc posmarowałam apthin'em ale dalej nic no i właśnie dziś zlukałam że to jednak ząbek mam szczęście bo jako takiej masakry nie było był troche marudny i taki troche rozdrażniony więcej spał i ślinił się na potęge wszystko pchał do duzi a mój młody już dawno używa pampersów nr3 teraz będziemy zmieniać na 4 bo czasami wylewa się kupa bokiem waży 8.5 kg a czwórki są od 9 więc myśle że jak tą paczke skończe to kupie już 4 ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ann 8,5kg, wiegus pospolitus:) gratuluję z okazji ząbka. ] pieluszki nosimy 3 ale od niedawna, tak wg kilogramow?(2 sa do 6kg a Paweł ma 6350;) Dzisiaj mieliśmy 2 daw2ke szczepienia 6w1-chyba maluszek ma teraz goraczke:(dalam mu paracetamol ale nie chce nic specjalnie jesc ani pic:/ daje cp jakis czas tak zamiast smoczkka butelke zeby choc kilka lykow zrobil bo boje sie odwodnienia:/mam nadzieje ze przejdze i cos zje vel wypije porzadnego... Paweł ślini sie i ślini, lapki ma ciagle w buzi albo je oglada:) Umie juz sobie chwycic zabawke i z zaciekawieniem ja oglada. Dzisiaj jak zaczelam kaszlec(jak na filmiku od Niki) to zaczal sie wlasnie glosno smiac:))ma 3mies i 2 tyg. Od ok 3dni daje mu cos do jedzonka, dzisiaj pytalam pediatre i w zasadzie podobno mozna wszystko to co jest od i po 4mies. tylko powoli itrzeba obserwowac reakcje dziecka-oczywiscie u tych co sa karmione piersia stale pokarmy chyba ok 6mies. sie wpriwadza. Małemu dalam juz jabluszko z marchewka i dzika roza(niezbyt mial ochote w ogole buzie otwierac ale moze z 2 lyzeczki w brzuszku wyladowaly) wiec ja dokonczylam. Dzisiaj padlo na zupke jarzynowa, ale ta w podobnej ilosci skonsumowana zostala, ja nie dokanczam bo ich nie lubie(takie badziewie bezsmakowe) wiec zostawilam w lodowce na jutro. Soczek Paweł wypil juz jablkowy i jablkowo-miet. na spolke z bracikiem, smakowaly ale bez szału. Postanowilam mu dawac herbatki, bo taniej wychodzi, na razie mam 3 i daje na zmiane. Obiiadki tez sobie na razie odpuszcze i bede kupowac deserki ktore potem moge ew, skonczyc bo zal te obiadki wyrzucac, a nikt ich nie lubi:P Wprowadze jak moje dziecie zacznie jakos buzie szerzej otwierac:) Jak wam sie udalo dac maluchom 6lyzeczek albo wiecej?PAwel to w ogole buzi nie chce otewierac:/ Mam miedzy dziecmi roznice wieku 4lata i jest ok, ale nie pobawia sie raczej ze soba, moze za jakies 20lat sie dogadaja;) no ale dla swietego mojego spokoju nie moglaby byc mniejsza:) co jeszcze nie wiem, bo zapomnialam. wam tez sie tak nic nie chce ostatnio?moglabym lezeci lezec i sie nie ruszac z lozka ale tsza niestety i to mnie czasem wq@##$%%a pomarańczówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej. z ciekawości wciskam w siebie mleko modyfikowane od kilku dni, by zobaczyc jak reaguje mój organizm. efekt? zatwardziło mnie hehe nie dziwię się więc, że i tymka zatyka:D a my dziś marchewka - wtrąbił pól słoika!! ten to m spust:D to jabłko wczoraj go wykrzywiało na wszystkie możliwe strony, oko mu skokoło a marchew słodziutka i jadł ze smakiem. oczywiści wszystko brudne - takie plamy schodza w pralce czy trza to jakoś specjalnie odplamiać? nie piszę nic wiecej, bo pora kąpieli, ja z nim sama na chacie więc muszę jakoś ogarnąć wszystko z młodym na rękach, bo on o tej porze beczy jak oszalały. zresztą on dziś w ogóle jakiś marudny.. p.s. izi, ja też zaciskam kciuki za powodzenie w związku z leczeniem patrycji:) będzie dobrze:):) p.s. pije trampki - -fajnie, ze weselicho się udało:) mnie wzięło przez ciebie na wspominki swojego wesela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi niestety te plamy marchewkowe nie schodzą jak ich od razu nie wypiore(a tego zwykle nie robie:( wiec jak macie jakiśdobry sposob na odplamianie(ale takich juz zaschnietych plam)to ja poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfnofrela sory że się wtrącam ale ja słyszałam że marchewka może powodować zaparcia tak tylko pisze z czystej intencji gdybyś o tym nie słyszała bo piszesz że Tzmon je ma wic tak na wszelki wypadek ;) ale w tak małych ilościach nie powinna szkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparcia? kurde, pierwsze słyszę ale dzięki za info, będę obserwować:) oby nie, bo umrę! tak czy siak, po przetrawionym wczorajszym jabłku, kupa zielonkawa.. podejrzewam, że po stałych pokarmach kolor sraki się zmieni ale, że na zielony? hmm no ale w sumie na jaki? izabella- - zaprałam śliniak od razu ale plamy i tak zostały:) kurde, gacie funkel nówki też brudne. idiotka ze mnie, że mu nie przebrałam tych portek - zasłoniłam pielucha tetrową i myślałam, że git. a tu klops. moja maruda poszła spać. ja idę na papierosa - wspominałam, że znowu palę? kocham palić. nie za dużo teraz ich wypalam, może 3 dziennie. robię to tylko wtedy, gdy spi, bo nie chce śmierdzieć - mamusia ma pachnieć:D a że mało śpi, to tylko tyle moge wypalić hehe. teraz nie paliłam od 14.00, bo mój mistrzunio olał kimki popołudniowe a więc ssie mnie niemiłosiernie. biorę karmi malinowe z lodówki, mojego l&m light'a i spadam. męża nie ma, syn śpi. zaraz zapodam sobie grey's anatomy:) mmmm raaaaaaj. raaaaaj!!! raaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!:D:D:D kobietki karmiące butlą - pijecie normalnie już alkohol? ja to mam smaki jak cholera, ale boję się, bo po 1) raz po rocznej abstynencji, po jednym miałam niezłą banię;) 2) mam styki, że gdyby coś tfuu tfuuu miałoby się stać... nawet nie chcę tego dokańczać..) popijam więc dalej karmi bezalkoholowe:) dobrej nocki wam życzę. baaaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! kurcze napisalam sie wczoraj a tu dupa blada nie ma nic, wyparowalo:(i musze od nowa ale juz nie tak dokladnie. My po szczepionce, Gaja dobrze to zniosla tylko mi szkoda jej bylo bo od wyjazdu z domu do czasu zastrzyku smiala sie i patrzyla mi w oczy a tu mama zafundowala taki bol:(24 skonczy 3 miesiace i wzy 6400 to chyba nie duzo skoro urodzila sie 4370 az.Blanka bardzo przezywala ze beda Gaje szczepic, krzyczala na pielegnirke i musieli ja wyprowadzic:(a w domu stla kolo wozka i pytala 'gaiku to bolalo?' a ja musialam udawac ze Gaja odpowiada 'nie siostrzyczko' i tak do nocy:) izabela833 -twoje dzieci pobawia sie razem, ja mam starszego brata tez 4 lata jest roznicy i bawilismy sie razem, jakies gry, klocki, jazda na rowerze:) gryfnofrela -to racja marchewka powoduje zaparcia, jest nwet lek na biegunke ors hipp to jest sama marchewka. lepiej daj sliwki, sliwki pomoga:) izi-ja tez mam nadzieje ze bedzie lepiej i trzymm kciuki!!! mysle ze Pati wodzi oczkami bo cos widzi, moze to tylko cienie ale to dobry znak:) Dodka07 -zazdroszcze powrotu do prcy, ja juz dw i pol roku w domu:(nie mam z kim zostawic dzieci a tu w anglii zlobek czy opiekunka kosztuja tyle co ja zarobilabym:( o i juz po pisaniu obie wstaja:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Dawno nie pisalam, bo nie mialam czasu. Bylismy na krotkich wakacjach w gorach :) Mala powdychala troche gorskiego powietrza. Co do smiania sie to moja juz tak zaciesza, ze szok, ostatnio nawet sasiadka ktora mieszka obok mnie zaczepila nas i spytala czy ona sie tak glosno smieje bo nie mogla uwierzyc, a jednak.... :) smieszka mala, najbardziej smieje sie po calej nocy jak wyspana jest, wstaje do niej, ide do lozeczka a ta taki banan ze szok :D super uczucie. My tez juz dajemy powoli jakies nowe pokarmy, mala dostaje kaszke bananowa na noc "dobry sen", myslalam ze bedzie spala po niej dluzej bo niby bardziej sycaca, ale spi tak jak po mleczku, 7 rano pobudka :D, no ale nie mam co narzekac bo spi mi od 21. Daje jej juz codziennie soczku z jabluszka, usilnie wciskam jablko do sokowirowki i ciach :D mniam... wypija go tylko pare lyzeczek, boje sie narazie dawac wiecej, ale widze ze nic jej sie po nim nie dzieje, wiec chyba bede dawala coraz wiecej. A tak pozatym nie dawalam jej jeszcze nic, chociaz juz chyba powinnam bo mala za 3 dni konczy 4 miesiace. Tyle ze tak szczerze to nie wiem co kupic, zeby jej nie zaszkodzilo i smakowalo. Szczepienie mamy dopiero we wrzesniu wiec wtedy zapytam chyba lekarki. Co do pomaranczowych czepialskich, mi sie wydaje ze jest to jedna z dziewczyn ktore pisaly wczesniej na forum i jest to pewnie jakas "dawna" majowka, pamietam ze byla taka jedna, ktora troche tu macila... ale nie chce mi sie przegladac tylu stron zeby ja odnalezc... zreszta walic ja!!! Co do basenu to my idziemy napewno od wrzesnia, jest u nas szkolka plywacka dla niemowlakow wlasnie, prowadzi jakis koles, placi sie 3 stowki za 3 miesiace, zajecia sa 2 razy w tygodniu, wiec napewno sie skusze, powiedzial nam ze po ukonczeniu 4 miesiaca, bo wtedy dziecko juz pewnie trzyma glowke, co to bedzie to sie okaze :D Co tam jeszcze, co do mleka to moja wcina po 120ml, czasem wiecej, ale to zdarzy sie sporadycznie, musi byc juz naprawde glodna. Nie wiem ile wazy, ale napewno nie tyle co wasze szkraby, przypuszczam ze ok 5300g, nie wiem czemu tyle, ale jakos mi sie tak wydaje :P Nie wiem co sie dzieje, ale moja Julcia najbardziej jest niegrzeczna miedzy 18-20, kurcze masakra, nic jej nie pasuje, placze niewiadomo o co.... czasem mi sie wydaje ze ze zmeczenia, wiec ja usypiam, pospi pol godziny i sie budzi i znowu.... Co do zebow to tez mi sie wydaje ze lada chwile wyskoczy pierwszy, ale bedzie uciecha :D, czasem mysle ze moze wlasnie bola ja dziasla i dlatego taka marudna, pozera gryzaka jak nie wiem... My 5 wrzesnia tez mamy chrzest i na szczescie tez po mszy, wiec nie bedziemy musieli jej za bardzo meczyc, przyjecie mamy w lokalu bo na 27 osob...ale zamowilismy tylko obiad i deser. Wogole to zamierzamy jechac w zime na slowacje, mezus na narty, a ja z mala bede sie moczyc w goracych zrodlach, bedzie juz miala ok 9 miesiecy wiec mysle ze bedzie ok, chociaz ja tez tesknie za nartami, wiec pewnie jeden dzien on bedzie na stoku jeden ja :D Pozatym jestesmy w trakcie remontu przeprowadzamy sie do wiekszego mieszkanka, wkoncu :D, az 2 bloki dalej, hehehe. Co do pracy to ja jestem zmuszona wrocic, bo maz narazie w domu bo rozkreca firme, wiec ja do pracy musze, bo kasy nie bedzie, rozgladam sie za nowa, bo do mojej firmy nie chce wracac, zmienil nam sie kierownik i ludzie. Gryfno ja tez zaczelam palic, przyznam sie szczerze ze jak juz wiedzialam ze nie bede karmila cycem to zaczelam, co do alkoholu to tez juz raz bylam na imprezie, maz zostal z mala w domu a ja na imieniy do kolezanki, wypilam pare kieliszkow i byl niezly odjazd :P Pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :) to napisze tylko slow kilka... Gryfnofrela pisz wiecej, obiecuje juz nie miec cofek ;) ja fajur od czasów studiów nie pale, z reszta moj maz by mnie zabil chyba, za to czesto i gesto palimy shishe, pamiatke z naszej podrozy poslubnej, z reszta ja wczesniej bylam fanem, uwielbiam takie wieczory przy dymku, no i tym nie trzeba sie zaciagac, wiec sobie wmawiam ze nie szkodzi no ale pewnie cos tam szkodzi ;) a jezeli chodzi o alkohol to kurde karmie cycem i ostatnio co bylam na tej imprezce u kumpeli to wszyscy pili tylko ja jedna taka biedna, ona ma synka miesiac starszego ale karmi juz dawno butla, wiec miala taka bombe ze szok, a ja normalnie sie trzeslam na ten alkohol jak w delirce jakiejs :O na razie pije bezalkoholowe mohito i karmi, staly zestaw, oj ale w grudniu sobie odbije te miesiace ;) w kazdym razie znajac moj pociag do drineczków i gorzkiej zoladkowej to na Twoim miejscu bym sobie nie zalowala ;) Olcia wlasnie mialam pisac.. Twoja Julcia ma sliczne oczyska, chyba brazowe, to takie nietypowe dla niemowlaków, bo wiekszosc ma niebieskie :) wlasnie jak u Waszych maluchów z oczami, bo moj na razie ma niebieskie, ale taki typowo niemowlecy kolor i sie zastanawiam kiedy mu sie wyksztalci wlasciwy kolor, niby miedzy 3-6 miesiacem sie pojawia, cyram ze jak bedzie mial brazowe to juz stracony, bo on coraz bardziej podobny do meza i tylko te oczy ma jeszcze moje, ale jak sie zrobia ciemne to juz w ogole nie bedzie do mnie podobny :( Zazdroszcze nartek, ja mam teraz 2 lata przerwy bo najpierw oszczednosci na slub, pozniej ciaza no i pewnie tej zimy tez nie pojade, choc moze jakis maly weekendzik :D w kazdym razie bede Kubala na pewno uczyc na nartach, juz nie moge sie doczekac jak bedzie mogl jezdzic :D Paulus Ty to masz podwójna radoche z tymi córeczkami :D Izabella ja tez z siora 5lat roznicy ale jak byla mala to dlugo sie razem bawilysmy, dopiero pozniej jest rozlam, jak ja np bylam w szkole sredniej a ona w podstawowce to juz jest mala przepasc, ale znow teraz od kilku lat jestesmy prawie nierozlaczne :) obiadki niedokonczone mozesz mi przesylac, dosole i skoncze ;) Ann gratulacje z powodu zębucha :D Solldi to smianie na glos na pewno przyjdzie z czasem, Chrupek na razie rzadko sie tak smieje musze go bardzo rozsmieszyc takim gugugu albo hopsa hopsa, tez czekam az bedzie rechotał jak w tej reklamie :D Wracajac do pampersow to zaluje ze nie ma takich calosciowych jak body :D dzis tak sie zesral ze nie dosc ze wyszlo bokami to mial gora do samej szyi, normalnie kosmos :) no i mi sie ta kupa tak dobrze tez nie spiera, piore w 60 stopniach i tak zostaja czasem slady :( dobra spadam cos poogarniac w domu.. buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziękuję kolejnym majówkom za wsparcie: mielonnej, solldi, gryfnofreli, paulusowi3d !!! * Ann to niezłego masz koloska:), moja kumpela ma 15-miesięczną córcię, która waży o 1kg więcej od Twojego synka:), gratki z powodu ząbka * Solldi widzę, że nasze córcie podobnie jedzą:) i wagowo też może być podobnie, moja pod koniec lipca ważyła 5200gram. 9 września mamy szczepienie więc, mam nadzieję, że do 6000g dociągnie:), generalnie jest drobna * Izabela833 moja też ma ciągle łapki w buzi i ślini się, a na głos to narazie sobie gada * Gryfnofrela ja już normalne piwko z sokiem sobie spijam:) oraz winko, za wódką raczej nie przepadam, chyba, że jakiś drink:) My jutro mamy wesele, nie mam nastroju, żeby iść, ale niestety trzeba, bo to najbliższa rodzina, a w poniedziałek kontrola w Łodzi, miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! kojo wraca do cywilizacji! Po tygodniu na wsi z mega mulacym netem miałam sporo do nadrobienia. Widze, że powstaje na forum dwór królewski, więc z racji kupnej monotematyczności pretenduje do nadwornej babci klozetowej! A co! No skoro my juz tu o sraniu, to sie musze pochwalić, że daro sra co 2 dzień i jest w deche! Smród niesamowity ma rzeczona kupa, ale sprawia mamie wiele radości. także potrafie z obesranym darem latac po domu i każdemu kto sie nawinie dupke pod nos podtykać z gromkim okrzykiem "Zobacz! jest kupa!". po czym nastepuje nerwowy chihot (hihot? chichot? hichot??? hmmm... dylemat polonistki na macierzyńskim) i tupot oddalającej się w pośpiechu nagabywanej osoby :) Daro przez ten tydzien udawał, że jest grzeczny, wiec teściówka była wręcz zachwycona swoim "misiuniem" (ech...) Tylko ja znam prawdę! To wszystko takie Darowe numery, żeby tylko wyladowac na babcinych raczkach były. te niby usmiechy i guglanie to wszystko ściema.jedyne w co babcia nie mogła uwierzyć to jego 20minutowe drzemki. Ahahahahaha! A ja tam się przyzwyczaiłam :) Wiejskie powietrze zmieniło Darasa w odkurzacz i potrafi wciągnać 210 butli za jednym zamachem. No nie mam serca mu nie dawać;) będę miała grube dziecko, ale przynajmniej szczęśliwe, bo wiadomo człowiek głodny- człowiek zły! To, kolejna po bakach, wspólna cecha z tatusiem. AA! A ja okresu wciąz nie mam! Juz cyca nie daje , a on nie przychodzi! ja nie chce drugiego bobasa! mam zamiar Darasa wychować na jedynaka egoistę w morde jeża! bezwzględnie siegającego po władze dodam! spadam się posilić, bo sie junior swoimi palcami zajął i zasysanie może troche potrwać, wiec akurat wciągnę jakąś kiełbaskę! No i jeszcze jedno! alk juz wciągam jak zła (tez mam pewnie gdzies to 666...). winko wchodzi przednio. piwko zimniutkie jak złoto! I bomby nie mam. Nie po to trenowałam tyle przed ciażą, żeby jakis drastyczny spadek formy zaliczyc! takze wasze zdrówko majóweczki, bo dzis wieczorkiem idziemy z mężulkiem i darasem na zielonogórski ryneczek raczyc się browarkiem. hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuje wszystkim dziś od samego rana mdli mnie niesamowicie i strasznie mi słabo czyżby 2 ciąża maaaaaaaaaasakra oby nie okresu jeszcze nie miałam więc wszysko możliwe.................... ja zdecham a jak na złość mój mały coś grymasi i tylko by na rękach się nosił najgorsze że na męża nie moge liczyć dziś wraca dopiero o 1 ja się chyba zarypie z tym moim bąblem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×