Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

witajcie dziewczynki ja ide dziś na 19.00 do lekarza troch się martwię od paru dni boli mnie mocniej brzuch i rano okropnie sie czuje mdli nie wymiotuje w pracy jestem niedyspozycyjna mam nadzieje ze da mi zwolnienie a ja tez nie mam co szukać tam po macierzyńskim szefową mam podła i jest strasznie wściekła ze jestem w ciąży i na kazdym kroku to czuje. no i dziś zobaczę swoja fasolkę na usg mam nadzieje ze wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Not o ja też się dopiszę :) Na razie wszystko jest spoko. Ból brzucha ustał, może to ten duphaston działa, nie wiem :) Reaguję na zapachy, mdłości jak na razie brak i to czekanie na 13.... mam wtedy wizytę :) i może już zobaczę maleństwo? No i mam dylemat, pisałam o tym na porody w 2010. Czy można chodzić do dwóch lekarzy "prowadzących ciążę"? Mam lekarkę, której ufam, lubię i jest spoko, ale przyjmuje w innym mieście, godzina drogi. W moim mieście po prostu masakra i koszmar jeżeli chodzi o ginekologów - alkoholik, chamka, nieuk, emeryt, gbur itd. Czyli generalnie kto dba o siebie jeździ do większego miasta. Z a drugiej strony powinnam mieć kogoś na miejscu gdyby coś się działo.. Ale nie wiem czy można mieć dwóch lekarzy? Dwie karty ciąży? Bo niestety wiem, ze w dwóch przypadakch lekarzy miejscowych, nazwisko mojej doktor (bardzo lubianej specjalistki i bardzo dobrej babki) podziała jak płachta na byka.... No to lista :) staraczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................6....... ...ok.21.10 Roobaczek 86/23........................12..........ok 21.11. DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 Magwys1/28/.............................24 Istniejaca Nadzieja /20/................5..............ostatnia mineła własnie dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (wg USG) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(?)........................2................ ...........19.06. oliwiajulka(32)..............................1.......... ...........29.06.2010 Pysiula_22_...(22)......................3............... ......ok26.06.2009 madziarka25 (25) ......................1..................18.06.2009 (wg usg) bocianek22(26).........................1................ ..ok.30.06.2010 dzika gruszka(20)......................2....................ok.29. 06.2010 Mysha (32)................................2....................ok 24.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki mięliście wynik bety w ok 5-6tydz ciąży mi ciąży na usg nie widać i chyba pozamaciczna albo bardzo mała czekam teraz na wyniki bety mam o 21.00 dzwonic do laboratorium w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam jakos dzien po terminie @ i bylo prawie 200. potem nie robilam... idz do innego gina z dobrym sprzetem. moze ten poprostu nie zauwazyl.. zdaza sie w tak wczesnej ciazy... ja jak bylam na usg w 5-6 tygodniu do ciezko bylo cos na usg zobaczyc.. dopiero po chwili lekarz znalazl sam pecherzyk wielkosci 7,6 mm. twoja ciaza moze byc mlodsza niz termin @... mogla owulacja sie przesunac... na razie staraj sie myslec pozytywnie... to najwazniejsze ale wiem ze trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanienkaMakowa dziekuje za ciepłe słowa o 21.00 bede wiedziała wynik z bety mam dzwonic do labolatorium jeszcze 20 min a to jak wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JA mam wizyte u lekarza dopiero na wtorek, podobno lekarz swietny, bardzo mily - sam nie moze miec dzieci i wedlug szwagierki ktora tez jest w ciazy kadza kobiete traktuje jak krolowa wiec troche mniej sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................7....... ...??? Roobaczek 86/23........................12..........ok 21.11. DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 Magwys1/28/.............................24 Istniejaca Nadzieja /20/................5..............ostatnia mineła własnie dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (wg USG) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(?)........................2................ ...........19.06. oliwiajulka(32)..............................1.......... ...........29.06.2010 Pysiula_22_...(22)......................3............... ......ok26.06.2009 madziarka25 (25) ......................1..................18.06.2009 (wg usg) bocianek22(26).........................1................ ..ok.30.06.2010 dzika gruszka(20)......................2....................ok.29. 06.2010 Mysha (32)................................2....................ok 24.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwiajulka ja jestem własnie 5-6 tydzien , i bete mam 3136,00 mIU/ml. i u mnie ledwo zaczął robić wczoraj usg to wyszły jak byk 2 zarodki :) a jutro ide znowu na bete , powinna 60 % urosnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obliczen wynika ze jestem w 4 tygodniu, niestety mam mdlosci ale na razie latwo nad nimi zapanowac. Szkoda ze w naszym kraju tak dlugo trzeba czekac na wizyte u lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszly wtorek...normalnie mialabym wizyte dopiero w polowie listopada ale na szczescie tesciowa pracuje w przychodzni i zalatwila mi wizyte duzo wczesniej do swietnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwaijulka – u mnie na przełomie 5 i 6 tygodnia od @ wyszło nisko bo 438 i nie wiem co dalej więc jak coś to dam znać... Pisz jak wynik!!! Istniejąca idź w końcu na tą betę :) Justag jeśli byś mogła się zorientować u swojej kadrowej jak to wygląda w mojej sytuacji to byłabym bardzo wdzięczna bo u mnie nie chcę na razie nic mówić, z resztą kadrową mam „łajzę”... Mam umowę na czas określony (do lutego) i w lutym będę w 20 tygodniu. Dzięki z góry. PanienkaMakowa – plamienia na szczęście przeszły ale martwię się betą bo jak pisałam wcześniej okazało się że jest za niska jak na 5/6 tydzień... Wszystko okaże się w najbliższych dniach... w piątek idę do lekarza i wymuszę co moje łącznie z USG :) bo ile się można denerwować o to czy wszystko jest ok...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam do pozna w szpitalu miałam straszne boleści brzucha betę mam 417,6 wiec lekarz powiedział ze to 5 tydzień i jeszcze mała i dlatego może nie widać na usg mam czekac ok 1 tyg i przyjsc jeszcze raz narazie chyba jest dobrze i nie ma pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwiajulka trzymaj sie cieplutko 👄 co było powodem tych boleści?? powiedz mi jak miłaś robine to usg?? na brzuchu czy dopochwowo?? Ja na przelomei 5/6 tyg. miałam dopoch...i było bardzo dobrze widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja ok 8 tyg miałam robione dopoch...i widziałam piękną czarną plamkę na monitorze. Piszecie dużo o badaniach beta, troche się zmartwiłam bo moja gin nic mi o nich nie mówiła. To normalne? Te badania są konieczne? Teraz mam troche mętlik w głowie czy ona napewno jest kompetentna. Fantasia zaraz ide zapytać, i jak najszybciej Ci odpisze. A i jeszcze jedna prośba: możecie mnie dopisać do listy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justag mi też nic o tym lekarka nie mówiła, wydaję mi się że ta beta to nie jest obowiązkowe badanie, potwierdza ono ciąże i określa tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasia i oliwiajulka a kiedy miałyscie ostanio @?? bo niskie te bety ale to może pocztatek i dlatego. Ja miałam @ 19.09 i teraz beta wynosi 3136 ,dzis robiłam drugi raz i wieczorem wam napisze co i jak :) U mnie też usg dopochwowe i odrazu widać było i ładnie w macicy siedzą , a też bałam się czy nie jakas pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnią @ 12.09 a 17.10 beta wyszła mi 438 więc trochę nisko i dlatego się martwię i roztrząsam na wszystkie stronym, dlatego też umówię się na usg na przyszły tydzień i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisze:) 24 lata, udało isę w pierwszym cyklu (fasolka przywieźiona z wakacji:)) termin wg kalendarza na 7.06.2009 wg usg na 14, ale do karty ciąży wpisała mi 7:) Kryszynko to mnie troche uspokoiłaś, juz myślałam, że jestem jedyną bez badania bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×