Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kraw

usługi krawieckie jutro otwieram

Polecane posty

Gość kraw

może ktoś podpowie w co ma być wyposażona pracownia gaśnica bhp itp czy to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
jak przyjmować zamówienia ,brać nazwisko i telefon od klientów,może ktoś ma coś podobnego i mi doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
jaki są ceny usłu w waszych miastach będę wdzięczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za skracanie spodni
u mnie jedna sobie rzyczy 10zł a druga (ma lepsze miejsce) sobie rzyczy 15zł. Niestety nie bardzo umiem ci pomoc, bo sama rzadko korzystamz ich usug :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko jesli
pozwolisz;p czy mozna zwezyc spodnie w nogawkach? np takie szerokie dzwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
male pytanko jesli - jasne ze mozna, i to jest nawet calkiem latwe :) Mozna nawet poszerzyc, wtedy sie je rozprowa i takie specjane trojkata doszywa kraw - czy duzo jest pracy przy zwerzaniu spodni? Nie orientujesz sie czy to moze byc drogie? Achaa, da sie zwezic spodnie w biodrach czy tylkow nogawkach mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
brzydula przeciez sie poprawilam, nie blyslals za bardzo :O Autorko mam ogromna nadzieje ze ci sie uda! Teraz tych krawcowych nie ma zbyt wiele, wiec masz szanse :) A dobre masz miejsce? Drogo placisz za wynajem? Czyw domu bedziesz przyjmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
zwezaniu - jejku co ja takie bledy wale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak blyskawicznie nie czytam-pisalysmy w tej samej minucie:) na kafe az oczy puchna od bledow:Oi to takich oczywistych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko jesli
a ile za takie zwezenie moze mi krawiec wziac? bo ja si eboje ze mnie wysmieje hehe i jak wytlumaczyc jak ma zwezic? jak to przekazac zeby dobrze bylo:) jestes moze z bydgoszczy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
brzydula uspokuj sie, mam dysortografie a mozilla nie dziala na miom ruskim kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
da się zwęzić dzwony ,spodnie zwęzić w pasie również,nawet dżinsy,jak się chce to można wszystko przerobić ,za lokal ok.450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysortografii inaczej pisza:P nie ma jak usprawiedliwiac swoje zwykle byki ortograficzne:P malo sie czyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
male pytanko jesli - dziewczyno luzz, w czasie kiedy w mode wchodza rurki setki dziewczyn chodza do krawcow na zwezenie nogawek albo robia to same :) Powaga sama bys mogla to zrobic, moja kolezanka jedna sweza sobie sama spodnie po całości!! podziwiam ją, ale bałabym się jej dać moje jednak :P Nie skasuje cie dużo. Najlepiej już w domu je sobie przymiez i powpinaj szpilki w miejscach gdzie maja byc zwerzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
tak na oko to zwężenie nogawek dołem ok.20 zł,trzeba powiedzieć jaką mają mieć szerokość na dole,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
"dysortografii inaczej piszą" -w ogole nie rozumiem o co ci tu chodzi, obawiam sie ze to nie ma zadnego sensu - a mnie sie czepiasz :) Ja przynajmniej stylistycznie pisze poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
nie jestem z Bydgoszczy -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
kraw, mysle ze jak poprzypina szpilki tak jak to sie robi przy skracaniu spodni to tez bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja sie ciebie nie czepiam tylko polecam slownik jezeli ktos ma problemy ortograficzne:P bledy wala po oczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraw
zwężenie dżinsów w biodrach jest trudne bo mają po bokach fabrycznie nabite napy przy kieszeniach,można zwęzić szwem tylnym bez śladu ale nie bardzo dużo ,spodnie z normalnych tkanin można zwężać i przerabiać jak się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
ela hela - z tym ze ona sama niepoprawnie pisze :P Brzydulko pisze i mowi się DYSORTOGRAFICY Pani wszecwiedząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
brzydula ja ci rwoniez polecam książki i słowniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela czy tam hela-hol czyli przyholuj:O matko wlaczcie slownik:P mylisz sie-na kafe nie jestem kupe czasu i na pewno nie wszyscy mnie kojarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczy przepraszam
no wlasnie kraw, one maja na gorze taki jednolity pas i jak by po pbokach je zwezac to trzeba by go rozpruc a to juz by bylo widoczne :( A zwezona byly po calosci i rowniez w kroku, co je troszeczke zmniejszylo, to zrobily sie takie niskie ze maja 14cm w stanie, wyobrazasz sobie? :D A przez to ze sa w biodrach troszku za luzne i takie niskie to mi sie obsuwaja i tylek wychodzi na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula czemu sama
nie wlaczysz słownika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzudula czemu sama
ela hela - jej nikt nie lubi :D Do sympatycznych osob raczej nie nalezy, raczej do zakompleksionych, które probuja sie dowartościowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×