Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nie... powagę sytuacji można wyrazić słownictwem nie okraszonym wulgaryzmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) widzę że kilka nowych osób odwiedziło nasze forum :) to dobrze dziewczyny ja bede jutro od rana żeby sobie z wami pogadać trzymajcie sie ciepło Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ dziś będę dłużej dopiero się budzę do życia... sun->miałaś rację wczoraj spałam słodko bo jakoś tak błogo było u boku mżonka:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Witam Kobietki, co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
U mnie dzisiaj w miare pozytywnie, nie najgorzej. Ja sie męcze z kaszlem i katarem już z tydzien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie głowa boli,zimno mi i łamie mnie w kościach ale jakoś muszę się trzymać:-( to dobrze,że dziś bez komplikacji- u mnie smutno bo mąż mnie opuścił i do pracy wyruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Mżonka będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby przetrwać początek tygodnia najlepiej w doborowym towarzystwie spożyć odpowiednią porcję alkoholu :) ja tak dzisiaj robię :) trzymajcie się wszystkie chorowitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeewolna
Ale mam zaleglosci w lekturze... Wybaczcie, ze pobieznie tylko poczytalam, ale widze ze rozmowy wciaz oscyluja wokol samcow ;) Wchodze i co? 31.strona :o Wybawilam sie na dwoch weselach, w niedziele poprawiny do polnocy, obzarlam sie jak dzika swinia, dotarlam wlasnie do domu i padam na cycki. Ciapek oczywiscie zdazyl mnie wkurwic w ciagu paru dni paredziesiat razy :o Ale to temat rzeka. W kazdym razie wszyscy sa nim zafascynowani, od ciotek pociotek na znajomych konczac, "bo taki przystojny, zabawny, super sie umie bawic i w ogole oh ah" :o I kiedy juz byly momenty, ze potrafilam na niego spojrzec lakawszym okiem to znowu mnie czym wkurzyl :( Temat rzeka... Pozdrawiam nowych i starych bywalcow i bywalczynie :) Zdazylam zauwazyc, ze Sun i Naznaczona pisza, a co sie stalo z Limonetka? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma :( :( :( hej freewolna stęskniłam się za tobą :) mówisz że fajne weselicho było też bym się pobawiła na weselu. Za miesiąc idę ale tak na prawdę będzie to bardziej przyjęcie jak wesele. Moja przyjaciółka się hajta a nie widziałam jej normalnie chyba juz dwa lata :( ale najważniejsze ze kontakt utrzymujemy w miarę możliwości i to jest najważniejsze bo takiej przyjaciółki to ze świeczką szukać. Ja jak zwykle skończyłam późno i padam na ryj ale sobie pomyślałam że pogadam z fajnymi dziewczynami i czasami pojawiającym się Upiornym który nic o sobie nie mówi :) a tu pustki - co się dzieje moi Drodzy !!! No a ja jutro i czwartek mam wolny ale właśnie się dowiedziałam że się gruba impreza szykuje i wychodzi na to że będę "wesoła" przez dwa dni he he no nic będzie nieźle No to dajcie znać czy ktoś tu jest czy nie A tym co śpią życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa.
Ale się tu szpital zrobił :) Ciekawe, czemu jeszcze mnie nic nie złapało. Może dlatego, że niewiele miałam okazji się zarazić. Ale pewnie niedługo mnie coś dopadnie i wtedy już na pewno nie wyjdę z kafe przez tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapmidorowa.
Właśnie już teraz jem i popijam jakieś medykamenty, ale w okolicy już dwie osoby chore, więc ciekawe, co się będzie działo dalej. A ja trzeżwiutka jak niemowlak, ale za to robię sobie porządki w szafach więc będę z doskoku :) Jak teraz wygląda wasza sytuacja? Bo ja nadal nie wiem, na czym stoję i jak się wszystko potoczy, dzięki czemu bezsenność trwa sobie w najlepsze i rośnie w siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na reszcie hej nonella ja tez sobie bro sączę więc nasze zdrowie he he net mi tak zamula że zaraz nie wytrzymie :) :) ej chorowitki sok z cebuli stawia na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuj że o tej porze szafki sprzątasz?? a która u ciebie godzina?? zupa a co u ciebie teraz się dzieje -sorki ale pogubiłam się trochę bo ja to tak z doskoku i strasznie mnie to denerwuje ze nie mam czasu z wami na spokojnie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i z doskoku, ale ja się bardzo cieszę kiedy się odzywacie :) Nasze Zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa.
naznaczona - nie żartuję, no sprzątam, wywalam ciuchy, a jak się wścieknę, to jeszcze poprasuję pościel, bo żal mi marnować czas na nicnierobienie, skoro i tak nie spię :D . A godzina u mnie nocna mocno, bo po pierwszej :D Nic się nie stało, ja akurat nie mam jakichś wielkich problemów i wiem, że nie każdy ma obowiązek pamiętać - przypominam - chciałabym się ustatkować, a mój obecny by nie chciał :D Chyba. A może by chciał, ale ja o tym nie wiem. A może jednak nie i teraz przede mną ucieka. A dodatkowo obecnie nie mieszkamy ze sobą i odległość utrudnia sprawę, a nawet rozmowę, dodatkowo :) nonella - ja też się cieszę, kiedy widzę, że jesteście, bo miło z wami popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×