Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

uciekam Slonce nie gniewaj sie ale ta robota mnie dobije, zero czasu na cokolwiek :/ no ale nie długo na urlop oj marzy mi sie masaż zrobiony przez jakieś ciacho - uciecha dla oka :) a najważniejsze marzy mi się wyspać i nic nie robić - słodkie nic nie robienie :) będę jutro rano jeśli dalej nie bedziesz mogła zasnąć rano wypijemy razem kawe ok ściskam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nawet brak dyskutanta na kafe nie pomaga zasnąć...wiem to z autopsji.... no to może znów się napijemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy wolny nick - na szczęście taka tragedia mi się nie przydarzy, tu jeszcze jest mnóstwo ludzi :) Dziękuję, też ją lubię. Twoja zapewne też niczego sobie. Ale o 2/3 rozmiaru mniejszych butów bym nie kupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już, anyżówka na stół ! ja to samo co zwykle, jack d. jedyny facet w okolicy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem Pierwszy wolny nick przed nami uciekł :D A ja piję również w topiku o zerwanych zaręczynach (podłączyłam się bezczelnie, jak nalewały). Faceci są doprawdy mocno dziwni :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to dziś wcześniej stwierdziłam, samce dawno wyszły z naszego topicu :) przeglądałam wątek zerwanych zaręczyn...jak dla mnie hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszny hardcore :D Nie mogłam uwierzyć, że to nie był jednorazowy przypadek. W moją historię, prócz naocznych świadków, też mi nikt nie wierzył :D teraz jestem dziwnie przeczulona na punkcie wszystkich mamuś mężczyzn, z którymi się spotykałam, a nawet na punkcie mamusi obecnego mężczyzny. Zawsze gotowa do wzięcia nóg za pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze myślała, że pierwsze co może zrujnować związek to mamusia, ale po waszych opisach dziękuje Bogu, ze moja jeszczenieteściowa jest przy opisanych całkiem spoko :) no poza tym, że zawsze musi wtrącić swoje 3 grosze, ale to jest do pzrełknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×