Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość znowu sie nie popisalista
ale dlaczego mamy cie oceniac??? idz na erotyczny koles.....ja tutaj bajeruje teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss.....
chyba Ci bajera nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze....no to już naprwdę nikt tutaj nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie place za sex
zagladaja i nic nie pisza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie place za sex
nonellka....szkoda to jest taka ze odpisujesz po ponad godzinie :( ale Cie rozumiem....faceta trzeba polozyc spac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja czasem też zasypiam i to pewnie dlatego nie odpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie place za sex
i sprawdz maila czasami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, może gdyby się tam częściej coś pojawiało ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRA!!!!! Witam, Witam, Witam :) Nie skonczę jako stara wariatka, która gada sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna Warta Właśnie Otwarta! Witam cały świat dookoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFO............
kurde, ja to powinnam miec jakas prace w nocy, zeby odgonic koszmary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam wszystkich przeprosić za moje długie milczenie. obiecałam napisac co u mnie i jak sprawa z marynarzem ale dzień przed przyjazdem do mnie marynarz miał wypadek samochodowy, jego kolega nie żyje, on sam był w śpiączce, wybudził się i wraca do normy ale nadal jest pod opieką lekarza bo ma jeszcze obrzęk mózgu. O tym całym wypadku dowiedziałam się od jego siostry, która napisała do mnie esa, rozmawiałam z nią kilka razy i to ona na bieżąco mówiła mi co się dzieje. Trochę to wszystko jest dziwne i ja sama mam już trochę dosyć całej tej sytuacji, ale nadal jesteśmy w kontakcie, chcę go zobaczyć, nie ma już z mojej strony takiej ekscytacji jak wcześniej, ale jestem nadal nim zaintrygowana i chcę spotkania. Chciałam do niego jechać ale on się nie zgodził. no i w sumie nic poza tym nie dzieje się nic szczególnego, idzie lato - cieszy mnie to strasznie. Sun chciałam ci podziękować za twoją wiadomość, strasznie miło mi się zrobiło że się o mnie martwisz, ściskam cię mocno i cieszę się że twoje życie jest teraz takie różowe z twoim mężusiem, tak trzymaj :) a co u innych? a co u osób z zalanych terenów?? trzymajcie się Kochani, niestety mogę was wspierać tylko myślami ale chętnie pomogłabym wam ułożyć kilka worków z piaskiem. ściskam was mocno moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie witam wszystkie niewiasty i te nie, także. Jak to nikt tu nie zagląda? Upiornie dużo mam do czytania, ale to akurat potrafię i lubię więc dzięki za waszą obecność. Nonelllla już PO... a Naznaczona jeszcze przed... co za upiorny zgred wymyślił ten cholernie upiorny PECH? Wyrazy współczucia dla dwóch pań. Upiorny już nie dokucza, upiorny myka se więc myk, myk... http://www.youtube.com/watch?v=WBjSd7wK3dA&feature=related To mnie teraz urzekło... Czy ktoś zna tłumaczenie z upiornego na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
...głucho wszędzie, cicho wszędzie a tu upiorny: ŁOoo łooOOoo o... !!!!!!!!!! Brrryyy... myk, myk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny - chciałam być dobra i przetłumaczyć, ale padłam. Jednak widziałam po angielsku - zawsze są jakieś szanse :) Dziewczyny!!! Trzymam za was kciuki. U mnie na razie cisza przed burzą, wolę nie zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
zupapomidorowa Ty jesteś DOBRA. DZIĘKI. MYK, MYK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
hej kochani wiem ze tutaj ostatnio jest bardzo bardzo cicho, cały ten czas mojego milczenia obserwowałam forum i czytałam co się u was dzieje. sama nie pisałam nic bo jakos ten ostatni okres u mnie jest dziwnie i momentami sama nie rozumiem tego co robię i myślę. a ostatnio napisałam ze mam dosyć wszystkiego i wszystkim ale chyba najbardziej samej siebie. Męczy mnie juz sytuacja z marynarzem, bo zdeklarowałam się na coś no i trwam w tym. Cholernie doskwiera mi samotność może dlatego jestem taka dziwna ostatnimi dniami. No i sami widzicie -sama nie wiem o co mi ku** chodzi całusy ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×