Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość zupapomidorowa
Sun6 - jedyny mężczyzna, przy którym starałam się być słodką idiotką właśnie tak opowiadał na temat naszego rozstania naszym znajomym. Schemat jakiś. mżonka - wiem, że nie planują, ale akurat tak się złożyło, że zebrało się wszystko, o czym myślałam bardzo długo i po prostu musiałam z nim o tym porozmawiać, dowiedzieć się, czy on też o tym myślał, czy wprost przeciwnie. Oczywiście "wprost przeciwnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Nie dość, że wypowiedź mi się zdublowała, to jeszcze wszyscy poszli spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
mżonka - a ja już chciałam popłakać, jak to bardzo jestem nieszczęśliwa i samotna :) Ale to "chwilowo" już mnie martwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardo się nie martw moze być mała przerwa jak córa mi się obudzi a ja chyba dziś spać nie pójdę bo muszę o 5 wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
nonella - dziękuję :) to "straszne" ale dzięki wam już mi się humor względnie poprawił. Że też ja nie umiem mieć problemów wystarczająco długo :/ . mżonka - :) koniecznie musisz tak wcześnie rano wstawać? to okropne, ja na pewno nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę dzieci do szkoły busem jadą o 7:15 i moja starsza też młoda do przedszkola a ja do roboty w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem podołamy :) a skoro martwisz się, że martwisz się za krótko to chyba dobry znak mogę przyłączyć się do Waszego teamu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
A.Kmicic - i będzie jak z każdym mężczyzną, poprzytula i porzuci :P mżonka - pewnie trudno jest ? Z drugiej strony dzieci to bardzo dobra rzecz :) . To dyrekcje szkół są złe, że zmuszają niewinne aniołki do wstawania o tak wczesnych porach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
nonella - oczywiście. Zajrzałam i od razu sun6 powiedziała, żebym dodała go do ulubionych (noo, innym dziewczynom też :) ) stąd wniosek, że każdy jest mile widziany. A ty z jakiego powodu nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
A. Kmicic - w takim razie jak to możliwe, że my nie rzucamy? (Może raz :P ). Ale zwykle to raczej "on" podejmuje ten krok, albo robi coś takiego, że nie pozostawia wyboru kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się :) nie śpię...bo to nie moja pora na szczęście nie muszę zrywać się nad ranem, wszystkie najlepsze rzeczy spotykają mnie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
To jak ja - zwykle nie śpię, bo po prostu nie chce mi się. Tylko dzisiaj mam gorszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa nie jest tak źle dzieci fajne są a uczyć się muszą. moja ma na 8;15 do szkoły kmicic..... pomidorowa ma rację: to prędzej facet poprzytula i porzuci niz kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa.....wy nie rzucacie???? jasne,ale jezeli juz to my was do tego "kroku" zmusilismy.....tak jak pchamy was w ramiona kochankow! nie jestesmy tylko odpowiedzialni za trzesienia ziemi ,powodzie i....koklusz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor to może mam i dobry, ale coś mnie jednak w środku żżera, tylko nie wiem co... dlatego całemu światu mówię: cieszcie się !!! Tobie pomidorowa tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic-> nie denerwuj się tak bo złość szkodzi. a kobiety i tak inaczej świat widzą niż Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
A. Kmicic - nie mogę wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet, ale sama jestem dość delikatnym stworzeniem. Jeśli mężczyzna mnie zdradzi - owszem, oznacza to, że zmusił mnie do zerwania z nim. Nigdy nie miałam nikogo "na boku", ale gdyby mężczyzna z którym jestem był dla mnie niedobry (chodzi o różne rzeczy, powiedzmy, nie zwracałby na mnie uwagi, nie ceniłby mnie) to gdyby na horyzoncie pojawił się ktoś mną zachwycony? Sama pewnie porzuciłabym obecnego i dopiero zaczęła z nowym, ale może niektóre kobiety za bardzo się boją (?) porzucać, psuć od wielu czasem lat ustalony porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się jakoś w związkach układa, ze to facet sprytne zwierzę szybciej się wycofuje... Może będę generalizować, ale na ogół to znanym mi mężczyznom coś nie pasuje "Ona nie ma zainteresowań" "Jest taka naiwna" ile razy juz to od nich słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka.....ja sie nie zloszcze i na urode mi nie szkodzi.....za przystojny jestem:P to niczego nie zmienia ze inaczej myslicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek szybko się przyzwyczaja tak do dobrego , jak i złego. Decyzja o rozstaniu dla innego/innej to ogromne wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś powiedział,że kobiety są od podsycania domowego ogniska a mężczyźni do przedłużania gatunku i stąd chyba przekonanie iż"facet to świnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×