Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

chyba masz racje mżonka, tyle ze ja tak nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic, przyda nam sie tu meski punkt widzenia:) tu jest tyle watkow poruszanych ze nie wiem czy nadazysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze
no wlasnie... ide spac sluchajac piosenki "sa chwile gdy wolalabym martwym widziec cie.." to chyba nie jest normalne. teksknie za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Plumcia, pewnie ze idz chociazby po to zeby uszanowac pamięc o zmarłej osobie. A Twój mąż jest mega dziwny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumcia idz na pogrzeb... czemu on ci nie pozwala, nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale mam patzrec jak on sie wscieka, ucieka , i znowu przez to przechodzic.Chyba pomodle sie za człowieka i nie pojde.Tylko, że jego rodizna znowu bedzie myslała, że nie przyszłam bo nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plumcia, jeśli znałaś i szanowałaś człowieka to idź i nie przejmuj się mężem. w takiej sprawie chyba nie musisz się podporządkowywać możesz postąpić jak TY chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
sun6 - pokłóciliśmy się o... nasze przyszłe życie (nie chcę już, ale wolałabym wiedzieć, czy on chce w ogóle). Poczuł się "przyparty do muru" i kłótnia gotowa. boze - nawet jeśli będziemy udawać, w głębi duszy będziemy się męczyć i analizować. A potem taki pajac będzie opowiadał "Rzuciła mnie bez powodu" :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka troche przegapiłam zamulakm juz bo późno ale chcem jeszcze pogadać. Plumcia nie żartuj że ktos ci zakazuje iść na pogrzeb to jest juz lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie chodzi ze mna nigdzie, czuje ze jest wsciekły, że chce tam pojsć. Odpuszcze sobie, bo znowu bedzie horror. Nie zrozumiecie , ale przynajmniej sie wygadałam. Jak ja sie z tym wsyztskim mam pozbierac do kupy?A moze za bardzo wsyztsko przezywam.Tak pamięc sie liczy, najwyzej zapale mu znicz, po pogrzebie któregos dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
plumcia1956 - idź, niech on się wścieka. Ty będziesz miała czyste sumienie. Niech on się wstydzi, że nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze jak można obrażać się za to że chcesz oddać komuś ostatnią cześć i położyc kwiaty na grobie. Przesada na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , nie zakazuje, ale sie denerwuje , że chce pojsc tam gdzie idzie on, a zwłaszcza do jego rodziny. moze pojde , ale sama , gdzies na koncu.nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem taki pajac będzie opowiadał "Rzuciła mnie bez powodu" . moj wlasnie tak rozpowiada, wszystkim sie zali jaki to on biedny, a ja ta zla bo go rzucilam:) szkoda ze nie mowi nikomu co mi zrobil i jak mnie traktowal. eeeh szkoda slow od jutra w ogole nie mysle o nim i koncze z tym gadaniem nawet o nim bo po co szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa facet nie myśli do przodu a tym bardziej o związku. mój nawet nie planuje czy w danym tygodniu przyjedzie do domu w piatek czy w sobotę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On uważa, ze skoro on idzie , to ja tam po co. Jest juz zły, ze wspomniałam, że pojde i ze zamówie wiazankę. Tak, takie mam zycie, Nie zrozumiecie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun6 zróbmy to razem od jutra nie myslimy o byłych, zaczynamy życie bez nich ewentualnie to forum będzie jedyną odskocznią aby się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatkawariatka
Dzieki Kobietki za rady i zyczę slodkich snow Kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane baby i kmicicu. dobra, od jutra nie myslimy o bylych, koniec tego dobrego! hehehe:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Sun6 - jedyny mężczyzna, przy którym starałam się być słodką idiotką właśnie tak opowiadał na temat naszego rozstania naszym znajomym. Schemat jakiś. mżonka - wiem, że nie planują, ale akurat tak się złożyło, że zebrało się wszystko, o czym myślałam bardzo długo i po prostu musiałam z nim o tym porozmawiać, dowiedzieć się, czy on też o tym myślał, czy wprost przeciwnie. Oczywiście "wprost przeciwnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki a teraz wszystkie spatuchy idziemy i kolorowych snów mnie pewnie jutro i pojutrze nie bedzie bo do pozna pracuje ale zajrze moze mi sie pofarci i ktos tu bedzie ale bede śledzić co się tu dzieje i w ciągu dnia napiszę trzymajcie się cieplutko moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny badzcie jutro, z reszta my codziennie gadamy tu jak juz mowilam. papa musze wstac o 7:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×