Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

W sumie to nie trudne w tej chwili rano szykuje śniadanie do szkoły sonowi, do szkoły idzie sam bo mamy niedaleko, dziewczynki zawożę do przedszkola, w domu jestem tylko z najmłodsza, sprzątam robie obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia79 przeciez to twoje zycie, a moja mama w wieku 27 lat miala juz nas troje:) i to jest fajne :), moja coreczka pyta czy bezie miec jeszcze siostrzyczke lub braciszka i modli sie do Bozi o to co wieczor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na etapie dorabiania sie prawa jazdy :) naprawdę tak marzę o tym 3cim, no bo jak nie teraz, to kiedy? Nie chciałabym żeby moje dzieci dzieliła różnica wieku większa niż 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ze moje zycie, ale tak mi sie smiac chce :) ale poza tym tematem dzieci, w ktorym mamy odmienne zdanie, dobrze sie dogadujemy, przynajmniej teraz, bo bywalo roznie ale wracajac do tematu, moja starsza tez juz mowi ze chce jescze jedna siostrzyczke, maz wprawdzie marzy o chlopcu (po dwoch panienkach), a ja gdzies w duchu sie przyzwyczailam do dziewczynek i nie narzekalabym na kolejna, ale jesli bedzie chlopiec to tez bedzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się Was czyta to aż sie ciepło robi na serduchu;) Ale uważam,ze nie każdy niestety może sobie pozwolić na 3-4 dzieci, trzeba mieć opowiednią sytuacje np. mąż pracujący powinien bardzo dobrze zarabiąć, żeby żona mogła opiekować się dziećmi, no chyba że ktoś może liczyć na pomoć rodziny to wtedy oboje mogą pracować. I wypadałoby mieć jakieś wieksze mieszkanie bądź dom dla takiej gromadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn tak czeka cały czas na braciszka mam nadzieję że ta soostania ciąża za może 4 lata-5lat to będzie drugi synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem teraz na wychowawczym, ale po trzecim maluszku (jak sie uda) chce wrocic do pracy. nie mam rodziny blisko, ale wczesniej kiedy pracowalam mialam nianie do dzieci, to nie jest zle wyjscie o ile sie ja dobrze wybierze, to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie każdy niestety może sobie pozwolić na 3-4 dzieci, trzeba mieć opowiednią sytuacje np. mąż pracujący powinien bardzo dobrze zarabiąć" niekoniecznie, ja mam trójkę, którą wychowuję sama (no teraz juz niezupełnie sama), mój mąż zmarł prawie dwa lata temu, niczego moim dzieciom nie brakuje, jeździmy na wakacje, chodzą na angielski, basen i inne zajęcia pozalekcyjne, to nie jest tak, że trójka dzieci to jakieś ogromne koszty, trzeba tylko dobrze zarządzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja się dzisiaj dowiem czy bede miała 3 nieplanowane ale cóż wypadek przy przacy :-P hihi na poczatku po tescie ciezko mi było bo synek ma dopiero 15 miesiecy wiec sie boje czy dam rade córa ma co prawda 7 lat ale i tak sie boje dzisiaj sie dowiem co i jak pozdrawiam was dziewczyny i podziwiam mam nadzieje ze z niekórych wezme przykład i bede silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1, daj znac czy rzeczywiscie trzecie w drodze ;) a jak tak, to nie boj sie, dasz rade, corka to juz duza panna, a dwa maluchy sie soba zajma ;) :) dzieci jak sa razem mniej sie nudza i sa mniej marudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym mieć dużą rodzinkę moja ukochana mamusia powtarza mi, ze po pierwszym porodzie zmienię zdanie :) mam 2 rodzeństwa, wiec ona jakoś dała radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam zdanie juz w trakcie ciazy ;) wczesniej nie bylam pewna czy bede chciala wiecej niz jedno, a jak nosilam w brzuchu i pozniej malenstwo sie urodzilo od razu wiedzialam, ze to nie bedzie ostatnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ktoś sam wychowuje większą ilość dzieci np 3-4 i żeby im(dzieciom) niczego nie odmawiać to trzeba naprawde dobrze zarabiać, albo móc liczyć na rodzine... A czy uważacie,że 1 dziecko w wieku 21 lat to dobry pomysł? i w czasie studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy czujesz sie na to rzeczywiscie gotowa i czy jestes juz na pewno z tym odpowiednim partnerem .. studia ... trzeba powiedziec prawde ze bedzie Ci ciezej, chyba ze bedziesz miala kogos do pomocy przy dziecku, ja wprawdzie zaszlam w ciaze majac lat 25 wiec skonczylam studia, ale bylam w trakcie kolejnych studiow i troche mi sie to ciagnelo, koncze dopiero teraz, ale koncze i wszystko sie dobrze uklada ;) jesli czujesz sie gotowa i chcecie oboje tego dziecka to wszystko wokol sie ulozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie jestem gotowa i w ogóle sytuacja jest ciężka i finansowo i w ogóle ale coś mi się wydaje,że zaliczyłam wpadke;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek, nie wiem jaka jest Wasza sytuacja ... zalezy czy jestes z odpowiednim partnerem, jesli tak to wszystko moze sie dobrze ulozyc ... a Ty masz 9 m-cy na psychiczne przygotowania ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zagląda tu któraś czy nie ?:( Mąż tez chce mieć 3 dzidzie, więc zaczynamy starania bo właśnie mi się @ skończyła :classic_cool: ile ja bym dała, żeby się udało... a tu widzę tyle lasek chce usunąć ciąże- nie rozumiem takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do GOBA1: koniecznie daj znać czy bedziesz miec 3, ja uwielbiam dzieci :) a jak maja na imie twoje latorośle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresjolie
Widze, ze niektore baby wola sie rozmnazac w nieskonczonosc, aby tylko miec pretekst, aby nie zajmowac sie swoim zyciem. Zaraz zaczna sie teksty jak to z 3 dzieci mozna miec kupe wolnego czasu i poswiecac sie swoim pasjom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tresjolie, jesli dla kogos dzieci nie sa radoscia to ciezko to wytlumaczyc ... a z dziecmi mozna robic wiele rzeczy, zycie jest inne niz bez nich, wiele bogatsze w emocje, a caly wolny czas, wakacje mozna sobie swietnie organizowac razem ;) nie trzeba siedziec w domu i od rana do nocy tylkow podcierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia79 swiete słowa, widocznie nie kazda kobieta jest dojrzala emocjonalnie do tego zeby miec kilkoro dzieci! Wola miec 1 bo tak "wypada" albo nie miec wogole, mam znajomych ktorzy sa 6 lat po slubie i caly czas sie "dorabiaja" mieszkajac z psem, a coz by to bylo za zycie bez dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×