Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Ja mam 4 dzieci. Troje planowanych, czwarte na cileście. Ale to "Dar Niebios" ja mówi moja mama :D Ma teraz 2 latka i 2 miesiące, starsze rodzeństwo go uwielbia, jest cudowny, żadnych problemów wych (od marca bez nocnika, bez butelki od zimy..smoczek wywalony na roczek jak u pozostałych) Starsze dzieci 11,9 - chłopaki i 6 lat - córka :) Ostatnio trochę nie wyrabiam na zakrętach, bo pracuję na cały etat, w domu kupa roboty, działka, mąż na zmiany, to nie zawsze może pomóc, ale mam nadzieję, że to przesilenie jesienne ;P Ogólnie sobie radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu "zerowanie" ? jak pisala ambrozja, to wspolnie uzgodniony model rodziny ... ja wprawdzie pracowalam, ale teraz bardzo doceniam ten moj wychowawczy i czas w domu ... jejku, kroliczek playboya, wyobrazni troche ! wiesz ile rzeczy mozna robic z dzieciakami : wesole miasteczka, teatry, baseny, parki ... kochana, mozna wyliczac i wyliczac ;) a co do wyjsc, wiesz na pewno ze istnieje cos takiego jak baby sitter ? :) chociaz kiedy pracowalam malo z tego korzystalismy, bo chcialam wiecej czasu spedzac z dziecmi i wszedzie gdzie moglismy zabieralismy starsza ze soba, dzis wyjsciowa i bezproblemowa jest dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge wtrącić słowko- i super, dajesz radę, ja marzę o 3 ale nie każdy to rozumie, wrrr, 1 jest dobrze jak wychowują maluchy, a 2 jak się bawią czy pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy potrafi zrozumiec wspolnie uzgodniony model rodziny :( My tez nasze maluchy zabieramy ze soba wszedzie, basen, zakupy, park, atrakcji dla dzieci tez jest mnostwo, plac zabaw itd, corka uwielbia przymierzac buty jak jestesmy na zakupach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unas wygląda to inaczej napewno małej nie zabieramy na grila do znajomych bo to nie jest miejsce dla małego dziecka. W dodatku i tak nie wierze że ma się czas mając tyle dzieci bo wiem ile czasu i nerwów kosztuje mnie jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu to nie jest tak naprawde kwestia ile sie ma dzieci tylko jak sie z nimi organizuje sa ludzie, ktorzy z jednym sie w domu uwieza, bo to za zimno, to za pozno, to za glosno i trzeba plackiem w domu. Takim ludziom sie rzeczywiscie nie dziwie ze po jednym kapituluja :) a sa rodziny z kilkorgiem dzieci, ktore potrafia zyc na luzie i cieszyc sie tym, co moga wspolnie robic i takie rodzinki sa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak, kto powiedzial ze nie moge wyjsc z malym dzieckiem na grilla do znajomych, trzeba sie tylko odpowiednio do tego przygotowac :D Dobra dziewczyny ja uciekam, zajrze jutro i zyczę miłej nocki, komu trzeba to owocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem w czym wy widzicie problem. Dlaczego grill to nie jest impreza dla dzieci? dzieci uwielbiają grille i ognisko :) Naszą ulubioną rozrywką jest pływanie łódką :D Mąż z synami łowią ryby a my się opalamy, wynajmujemy łódkę na cały weekend, domek na noc i jest super. Mamy znajomych z dziećmi, ciągle gdzieś jeździmy i nie sądzę byśmy się nudzili czy nie mogli przy dzieciach wypocząć. Zresztą korzystamy z ostatnich chwil wspólnych, bo już i nasza sześciolatka coraz częściej nie ma dla nas czasu, bo się umawia z koleżankami :D Jeszcze chwila i nie będziemy wiedzieli co robić z nadmiarem wolnego czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczek playboya, niby taka jestes nowoczesna, pracujaca dziewczyna, a porod z mezem Cie szokuje ? nie chce pisac ciagle w stylu "a na zachodzie to tak" bo mnie sama to denerwuje, ale wszyscy moje kolezanki z mezami rodzily i to jest piekne, wspolne przezycie ;) maz nie musi stac i patrzec caly czas tam gdzie nie powiniec, zreszta zwykle nie chce bo by zemdlal :) ale po glowce poglaskac, za reke potrzymac, zeby bylo w co pazurki wbic :) dla facetow to zwykle piekna chwila, chociaz na pewno musza byc do tego wystarczajaco dojrzali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż jeżeli dla Ciebie przyjemnością jest łowienie ryb z dziećmi zamiast wyoadu za misto tylko we dwoje... My mając córkę nadal często spontanicznie mamy wyjazdy z jednym dzieckiem sie da ale zeby z 3 spontanicznie wyjchac to sorry a jeszcze jedno nie mam 22 lata tylko 25 dla jasnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska kroliczek, ty naprawde chyba z jakiegos zascianka sprzed 30 lat wyskoczylas :) milej nocy tez zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wyszedł z tą poprozycja ale po długiej rozmowie zniechęciłam go naszczęście, to nie wymarzone chwil, kiedy byłam oblana potem, bez makijazu, cała potargana i jeszcze krzyczałam z bólu i jeszcze na lekarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie nie pije (nie tak jak za pieknych studenckich czasow :) , ale nie widze powodu, zeby tata nie mogl na grilu wypic piwa :) no chyba ze gril by sie mial pod stolem konczyc, to rzeczywiscie nie ma co dziecka brac :) dobra juz spadam i przepraszam za ciety dowcip, ale sie rozkrecilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia79 koniecznie daj znac co i jak :), ja tez juz bym chciala zobaczyc 2 kreseczki :D mam nadzieje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korci mnie zeby zrobic ten test ciazowy ... mam jeszcze caly czas owulacyjne, robilam przez 7 dni i nic, dwa dni nie mialam testu wiec na wszelki wypadek zadzialalismy z mezem ;) i znow robie i juz jestem na 4tym i nadal negatywne ... moze ja juz jestem w ciazy :)) nic to, zrobie test ciazowy w niedziele rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, witam w sloneczny ranek w zasadzie juz nie ranek bo od 5godz na nogach, spacer z maluchami i okoliczne place zabaw zaliczone :) wracacie tu dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jedynaka
o, żadnych więcej dzieci, miałabym o 5 rano wstawać to chyba bym oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam codziennie, my też działamy :) kurcze czekam aż się uda :) nie korzystam z testów owulacyjnych tylko jade na swoich obliczeniach :) teraz pozostaje mieć nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×