Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Gość do 3 po 3
z takim stadem nie jeździ się po drogach expresowych dla ich bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-z tego co widzę złośliwce nie dadzą nam spokoju:O Może ignorujmy je i przeczekajmy jeszcze miesiąc w tedy pójdą do szkoły i znowu będziemy miały spokój.Im więcej będziemy się odzywać tym będzie gorzej:O 3 po 3-ja nie napiszę czym jeździmy ponieważ zaraz się zlecą,ale powiem tylko tyle że dla naszej 5 jest super i przy remoncie też się sprawdza :) Ale nie ukrywam że rozglądamy się za większym,ale tylko dla tego że najwyższy czas już zmienić autka. w grę wchodzi albo vw passat combi,lub coś podobnego.Może nawet skoda.Ale to wszystko jest jeszcze do przedyskutowania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mamy renault scenic, pakowny, pięcioosobowy.... ostatnio przywoziliśmy lodówke ze sklepu bez składania siedzeń:D pozdrawiam kochane:) idę spac, tradycyjnie godzinkę po pracy musze, no poprosu padam, ale to pewnie niedługo przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam,ale mi juz od nadmiaru stopni celcjusza chyba odbilo:D Manika serce-przejdzie po 12 tc:D Nudna ta jedna orange😡jaka napastliwa,biedna,musi byc pokrzywdzona przez los,albo jej ktos przy porodzie na leb nadepnal,albo wypadla i walnela lbem o podloge,albo,albo,albo...brrrr Umieram,pomozcie,bo mam juz dosc,jakbym odjechala na inna planete o nazwie angina lub mega angina...ide do wyrka,bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha ma rację,już mi się nie chce odpisywać pomarańczkom(tym paskudnym),bo widzę,że tam w tą łepetynę nic mądrego nie wejdzie,to pewnie jakaś nastolatka znudzona czatami i obijaniem się-idź no lepiej mamie pomóż,pozmywaj albo poucz się,poprawisz oceny. Znowu delikatne skurcze,chciałabym,żeby były mocniejsze... Kochane królice :) uciekam,bo źle się czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee, trzymaj się i zdrówka życzę❤️ co do pomarańczy, to nie rozumiem, po co marnują czas na naszym topiku, czy nie lepiej się opalać np. w Egipcie na wakacjach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida, podtrzymujesz napięcie na topiku:D Kurcze może jakieś zakłady zrobimy kiedy pękniesz? Serio, to życzę Ci żeby już tej nocy się w końcu zaczęło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ida, ja Ci tak jeszcze po dobroci powiem, że masz 2 dni! do końca lipca i dłużej mnie nie blokuj :) 1. sierpnia jest mój! sdee, biedulko, niech już Ci przejdzie, tfu, jak ja nie cierpię angin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znam życie-to ta,która się nie może porodu doczekać-czyli ja doczeka się go ostatnia :) Misiu,serio myślę,że wypuścisz dziecko szybciej niż ja :) Jak to jest,że kiedy leżę,to mam skurcze,a jak tylko wstanę one mijają? Powinno być na odwrót,no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ale natworzylyscie!!!! :P:P:P Agal- nic sie nie martw, nie pisalam bo gosci mam i jeszcze ich bede wiozla jutro w nocy na lotnisko , nie nudze sie...;) Manika - ogromne GRATULACJE!!!!!🌼 super wiesci!!! Ida - no co Ty??? nie wyglupiaj sie, cala wakacje masz zamiar chodzic w ciazy ????? :P:P:P ;) Misiu - jak u Ciebie?? Sdee - lecz sie, wypoczywaj duzo, biedactwo, duzo zdrowka Ci zycze!!😘 3 po 3 - ja mam Seata Toledo , ten starszy model, jest 5 osobowy i ma ogromny bagaznik, moj maz zas spelnil ostatnio swoje marzenie o nowym aucie ;);) i jest szczesliwym posiadaczem VW Tourana 7 osobowego, polecam bo jest swietny!!!!! Doriana - buziaczki!!!😘 Jak pisalam - mam gosci wiec chwilowo bede rzadziej....ale staram sie Was czytac , piszcie, piszcie!!! bede miala co czytac :):):) Dobranoc dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry oo dziś jestem pierwsza :) od dziś zaczynamy remont. W planach był przedpokój jedynie a wcxzoraj wymyśliłam jeszcze kuchnie ;) M pojechał kupić coś na śniadanie, Lenka i Miłosz już szaleją a reszta śpi. Dziś odpocznę trochę bo mama ma pilnować dzieci a my weźmiemy ze sobą tylko Lenkę i idziemy wybrać meble kuchenne. Jak sobie pomyślę jaki bałagan mnie czeka to aż słabo mi się robi, ale trzeba zrobić i będzie z głowy idę się zbierać, odezwę się później pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
hej. My się rozglądamy za multiplą. Brzydka jest, ale bardzo wygodna. Co do remontu to u nas zaczyna się od przyszłego tygodnia. Łazienka i salon. Nad kuchnią myślałam, ale stwierdziłam, że szkoda mi kasy, a za takie mebelki jakie mi się marzą musiałabym dać 12 tysięcy. Do tego nowe sprzęty, stół i by wyszły spore kwoty. Na razie zostaną stare meble a ja się skupie na tym co mam zrobić, a potem pomyślę. Może na wiosnę poszalejemy w kuchni :P Znów dziś leje. Ciekawe jaki weekend się zapowiada bo fajnie by było gdzieś wybyć z domu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) pamiętacie mnie jeszcze? :P U mnie fajnie :) mały rośnie jak na drożdżach :) jest wielkim wielbicielem cycusia ;) dziewczynki trochę ostatnio chorowały, ale jest już lepiej. Ida, misiu - trzymam kciuki za Was :) jeszcze chwila i będzie po :) pozdrawiam Was wszystkie gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie :) Do nas lato wróciło, ciepło słonecznie aż się buźka sama śmieje :) Dziś nas czeka fajny dzień, bo na dworze. Muszę tylko szybko coś upichcić na obiad i wybywamy. Przed chwilką zdemontowałam schody do łóżka piętrowego, bo normalnie nie wyrabiałam ze ściąganiem maluchów z pięterka. Tak sobie ostatnio upodobali włażenie na górę, że nie robiłam nic innego tylko ich ściągałam i ściągałam no ale ile można? Dla nich to fajna zabawa a dla mnie kawał roboty. Mąż głuchy na moje prośby więc musiałam sama to zrobić. Zrobię jeszcze kurs hydraulika, murarza, tynkarza i chyba w ogóle będę samowystarczalna!!!! Sdee - jak tam zdróweczko? Ida - mam zadatki na wróżkę, czy dalej w dwupaku? Agniecha - 👄 Ja na szczęście większość już mam za sobą, jeżeli chodzi o remont. Jutro mąż ma wolne więc już tylko dokończeniówka i w tym roku nic więcej nie planujemy, uffff.... A w przyszłym to się dopiero zobaczy (?) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas pogoda paskudna maly wlasnie zasnął na drzemkę już się umęczył pomaganiem tacie ;) leją dziś beton Kamilka jest u mojej mamy pojechała tylko z dziadkiem samochód zamienić i już nie wróciła, mała aparatka, Daria nudzi, chyba ta aura ma taki wpływ Anik pewnie ża pamiętamy :) Agal co do tych kursów moja sąsiadka jest "taka" robi sama dosłwonie wszystko nie potrzebuje nikogo (mąż zmarł jej 5 lat temu) a ona w domu pomalowałam odnowiła meble kuchenne, położyła płytki na podłodze i ścianie, a nawet pospawała sobie bramę i przerobiła prąd!!!!!! Podziwiam ją za to, zresztą nie tylko ja :) Moim jedynym osiągnięciem remontowym jest pomalowanie ścian i położenie fugi na płytkach podłogowych w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kurde chyba się pochwaliłam wczoraj tą pogodą:( W nocy zaczęło lać i nie widać żeby chciało przestać :O A miałam pranie wieszać. Jadę dzisiaj coś załatwić jak będę wiedziała co i jak dam wam znać..... Anik-witaj i zaglądaj częsciej:) Agal-wiem coś na temat drabinki i wchodzenia po niej najmłodszego:O 😘 Doriana-❤️ Ida-co u ciebie?????? Sdee-wracaj do zdrówka szybko😘 Kochane mamusie wielkie buziole dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie niestety meki ciag dalszy,tak bym chciala,zeby to cholerstwo juz sobie ode mnie poszlo:( Ambrozja wielkie buziaczki dla Filipka,wysciskaj go ode mnie❤️ Dziewczynki-lece do wyrka bo zleeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sdee79
."....ja bylam jedynaczka,a w domu się nie przelewalo,teraz jestem samotna mama.." i co teraz twoje gromadce dzieci się przelewa, chyba, ze łapałaś bogatego faceta na dzieci i no niestety zobaczył, ze nadajesz się tylko do rodzenia. Te dzieci co żyły biednie zazwyczaj starają sie swoim dzieciom stworzyć godne warunki do zycia, chyba, ze ktoś jest niemyślący to idzie na żywioł, chyba ty się do nich zaliczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja oczywiście jeszcze nie rodzę :D Dziś mam termin,ale to nic,przyzwyczaję się :) Dziewczyny niech Wam dzieci zdrowieją i te z Was,które chorutkie niech wracają do zdrowia,Anik 🌻 :) Mi się nawet pisać nie chce :) Lecę robić obiadek bo padniemy z głodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja,synkowi zaśpiewaj ode mnie STO LAAAAAAAT!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja,chciałabym,aby nasi synkowie mieli urodzinki jednego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sdee- sluchaj kobieto,M nie jest bogaty i zawsze o tym wiedzialam,wrecz przeciwnie,ja tez nie,nawet nie mam pracy,ale uwierz mi,ze jakims cudem moje dzieci maja duzo wiecej niz ja gdy bylam dzieckiem,cieszy mnie to i codziennie dziekuje Bogu za to,ze tak jest. A teraz wracaj do swoich spraw ,bo widze,ze lubisz wtykac nos gdzie cie nie chca...ze tacy ludzie sa na swiecie,zywicie sie ludzkimi historiami,czy jaka cholera,co cie tak drazni,ze sobie radze,wiesz co radze sobie i to zajebiscie,jestem bardzo szczesliwa,nawet nie spodziewalam sie,ze ta niby smutna historia pozwoli mi nabrac powietrza w pluca i zaczac nowe lepsze zycie,nie masz pojecia ile we mnie spokoju,jak bardzo odpoczelam i jak jest mi dobrze,moze jeszcze czasem przyjdzie mysl,ze moze szkoda,ale gdy pomysle jak bylam lekcewazona,ponizana i wkolko doprowadzana do placzu,jak bylam samotna...to nie chce do tego wracac,jest mi lepiej tak,radze sobie swietnie,mimo tego co sie stalo,M jest mi bliski i zawsze bedzie,wybaczylam mu,samej mi z tym lzej,lepiej mi sie zyje,jestem luzniejsza nie mysle o nikim procz siebie i dzieci,nie mam w sobie zlosci,nienawisci,mam czyste sumienie,bo nie zrobilam nikomu krzywdy...JEST SUPER czy ci sie orange podoba czy nie,a teraz spadaj,bo przez ciebie reszta ma esej do studiowania:D Mamusie wybaczcie,ale to juz nudne,czytanie w kolko tego samego od tych pomaranczowych zlosnic,moze nie wyzyte jakies albo meza maja lejbe ze raz w miesiacu w owolke i tyle,a ona biedna ma wklesla lechtaczke i i tak nic i tak..kurwa mac,wybaczcie za dosadnosc ,ale to juz wychodzi poza wszystkie normy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sdee79
ze ty jesteś szczęśliwa itp. to bardzo dobrze, tylko ciekawie czy dzieci są i będą szczęśliwe i czy nie będą ci mieć za złe, że nie mieszkają z ojcem. Po drugie, nie rozumiem jak można być poniżanym itp. i narodzić z kimś takim tyle dzieci, ty babo faktycznie myślisz dupą a nie głowa, to dzieciom spieprzyłaś życie, bo bo nie mają szczęśliwej rodziny, a to oni odcierpią nawet możesz sobie nie zdawać sprawy. ''' ale gdy pomysle jak bylam lekcewazona,ponizana i wkolko doprowadzana do placzu,jak bylam samotna..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno-ojciec odszedl od nas,nie my od niego,czy ja od niego,to on wybral inna ,zamienil nas na nia,wiec nie pisz mi glupot,ze dzieci beda mialy mi cos za zle,nie ja zdradzilam,on to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
bo ciebie bal się widocznie dotknąć, bo zaraz w ciążę zachodzisz i wielka mi przyjemność tylko zapieprzać, chłop widocznie chce tylko seksu, gdzie tamta mu to jest w stanie zapewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×