Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Gość 3 dzieci to nie stado
a ja podziwiam kobiety ktore umija dzieciakom zorganizowac czas,maja czysto i schludnie dzieci zadbane podziwiam za to ze sa odwazne majac rodzine wieksza niz 2+1 to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki , obiecajcie mi że totalnie będziemy ignorować złośliwą pomarańczę. i tak wkółko pisze to samo, blee, jak zdarta płyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla, bla, bla.... coś puściutko dzisiaj , w sumie to weekend już rozpoczęty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - i tak jakoś duży ruch ostatnio na naszym topiku. Przez jakiś czas był taki zastój, że już myślałam, że tylko ja będę pisała :( Na szczęście dziewczyny zaczęły częściej zaglądać i teraz przynajmniej jest co poczytać, pomijając oczywiście wredne pomarańczowe wpisy Jak się czujesz przyszła mamusi, zaczynają się już pierwsze objawy czy spokojnie jeszcze? Anik - no faktycznie wieki Cię nie było. Zdróweczka dla dziewczynek i małego cycodoja :D Jutkaaa - powodzenia przy remoncie :) Ida - sio rodzić :D Uciekam spać, bo padam - do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida, po weekendzie pewnie dowiemy się że już rozpakowana jesteś:) czytam sobie Twoją stopkę i się śmieję, przenosiłaś wszystkie ciąże? bo ja odwrotnie:) wszystkie urodzone przed terminem, Kamil tydzień przed, Maja 5 dni przed ( miałam termin na 1 kwietnia w prima Aprilis):) Agal, czuję się dobrze, koledzy w pracy stwierdzili że "jakoś spuchłam" mam ciągle wzdęcia:( czuję się napompowana, mam wilczy apetyt, zero mdłości (na razie), piersi mi się powiekszyły i cholernie bolą. Ciągle jestem śpiąca, ale to wszystko minie.:) Po niedzieli mam nocki, zobaczymy jak je zniosę. chciałabym pracować do września. Może wytrzymam, choć temperatury na hali sięgają 45 stopni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Manika uważaj na siebie,obijaj się w pracy na maksa,teraz najważniejsze jest dziecko,jak wrócisz z macierzyńskiego to się wykażesz :) Obie dziewczynki przenosiłam -starszą ponad 2tygodnie,młodszą prawie 2 tygodnie.Myślałam,że z chłopcami jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyghujik;l'
Ida ale z Twojego Męza to CIACHO :D Przystojniak ! Ty tez jesteś ładna kobieta :) Nie ma co się dziwić, że i dzieci Wasze to śliczne skarby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie ja,to filmik z Youtube :) Bardzo mi się spodobał,to prawda,piękna rodzinka na nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Jestem zyje,jakos chodze,choc 3 kroki i zadyszka,coz,widocznie musze przytyc,dziewczyny wazylam sie ostatnio,bylam pewna ze waze choc 50 kg,ale niestety nie:( Lece ,bo mama do mnie wpadla,trzymajcie sie,milego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thejksllaa
no, pewnie po weekendzie któraś z królic zaciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ida aż łezka kręci się w oku :D Piękna piosenka, szkoda że nie znamy wykonawcy :( co do wzruszeń to tu macie link i dla dzieci i dla dorosłych http://www.youtube.com/watch?v=i1Hk0_cblds&feature=related Daria śpi, Filip też ma drzemkę wrócili z mężem z zakupów i śpią oboje, a Kamilka jak tylko wróciła, przyjechała po nią szwagierka, pojechali razem do kina mam nadzieję że wróci zadowolona :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Witajcie króliczki. Nie mogę teraz oglądać takich rzeczy bo beczę ze wzruszenia. Wczoraj oglądałam fotki moich króliczątek i ryczałam. Ambrozja spóźnione życzenia dla Filipka. Ida ja obstawiam 2 sierpnia :P sdee może jakaś anemia Ci się przyplątała? Manika to co? Byle do marca? :) Byłaś już u lekarza? Moje króliczątka śpią a mnie czeka pieczenie ciasta. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ida juz porodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyghujik;l'
Ida :) MYślałam ze to WY ;) Trzymaj się Kobietko i życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to choroba wielodzietnych
sdee to nie choroba to objawy braku chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ida - odsypiasz nockę czy ...??? Filmik fajny a nuta to motyw ze Shreka "Alleluja" w oryginale oczywiście. A na tym filmie pewnie tata śpiewa do własnego tekstu :D :D :D Ambrozja - Ty nie podsyłaj takich adresów bo ja opanować się nie mogłam jak włączyłam sobie nutę "tato nie pij" - normalnie jak dziecko się popłakałam. Sdee - bo pewnie zamiast jeść to palisz i takie są tego efekty Ty chudzielcu, jak chcesz to ja Ci oddam trochę swojego sadełka zamiast się faszerować białkami :D 3 po 3 - poczęstuj ciastem pod warunkiem, że niskokaloryczne bo ja innego nie mogę ;) Dziwny dzień dzisiaj - Kacper płacze od rana z byle powodu, Kuba też jakiś marudny ciężko z nimi dzisiaj strasznie. Mam tylko nadzieję, że z gorąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida się może wystraszyła i zaczęła rodzić, ma jeszcze parę godzin, by się w lipcu zmieścić :D nas dziś złapała ulewa i ze spaceru wróciliśmy przemoknięci :) maciek też coś marudny... właśnie kłóci się ze mną o wielką piłkę do siedzenia, ale w tej chwili, piłka, to dla moich obolałych pleców trochę wytchnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal mi też łezka zakręciła się w oku na tą nutę, uwierz mi wiem coś o tym... na szczęście mój tato jest fajny facet ale kiedyś było inaczej... Mój Filip ma temperaturę, właśnie go położyłam a mąż z gośćmi (bo znajomi wpadli) został na ogrodzie-grillują :) Kamilka po kinie w siódmym niebie, bardzo zadowolona przyjechała :D Byli na Toy Story 3 w 3D:) Sdee ja też mam na pozbyciu kilogramy, chętnie odstąpię, matko jaka ty musisz być chuda, moja szwagierka waży 50 kg a to istny szkielet... 3 po 3 dziękuję :) Patinka, Agniecha, co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 po3 , nie byłam . Chcę iść za dwa tygodnie , to będzie 8 tydzień, więc powinnam zobaczyć czy jest zarodek i bijące serduszko. Wiesz, po moich przejściach w zeszłym roku boje się co zobaczę, a teraz to za wcześnie by cokolwiek zobczyć innego niż pęcherzyk płodowy. Lekarz pewnie mnie wyśle od razu na zwolnienie, a ja chcę jeszcze poracować i wykorzystac urlop tegoroczny:) Cały dzień dziś słoneczny był i gorąco, kto nad morzem był to wygrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
To za dwa tygodnie mamy wielkie wizyty. Ja wtedy też pierwszy raz zobaczę swoje maleństwo. Nie mogę się doczekać. Moje króliczątka się kąpią z tatą królikiem, a ja zaraz będę im czytać jak tylko wyjdą z wanny. Zleciał kolejny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 po 3 - to dopiero teraz mówisz, że w brzuszku następne małe! Myślałam, że dopiero się staracie z tego co wcześniej pisałaś. No to gratulacje. Będziecie miały z Maniką o czym pisać a my o czym czytać :) Ida - co z Tobą? Dobranoc babeczki, uciekam bo Kacper odstawia koncert wieczorny i mąż nie może sobie dać rady :( Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rodzę kochane kobitki :D:D:D 3po3 i nic się nie pochwaliłaś,że jesteś blisko terminu? :) Dziś szalone porządki do południa(i ani jednego skurczu),pyszny obiadek,a potem odpoczywałam aż do teraz(jeśli zawód opiekunki własnych dzieci można nazwać odpoczynkiem :D ),dziewczynki wykąpane w łóżku leżą. Chciałam ,aby zagęścić mocno włosy dziewczynkom i płuczę im naparem z pokrzywy(robiłam to regularnie,jak były małe),po każdym kąpaniu. Od kilku dni Domi ma uczulenie jakieś na twarzy i nie wiem,czy to nie od tej pokrzywy właśnie...Wcześniej jej to nie uczulało.Zobaczymy,co to jest u licha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Ida-ale narobilas nadzieji,ja tez juz myslalam,ze to dzis:)no nic do polnocy jeszcze troche czasu zostalo,moze bedzie piorunem:D Manika-nawet nie wiesz jak sie ciesze❤️ja mam przyjaciolke,ktora stara sie o malenstwo(drugie) od kilku lat i nic,tzn.zaszla w zeszlym roku,ale niestety w 10tc poronila,ach tak mi jej szkoda,ale jak widac,to nie takie proste,musi byc dwoje calkiem zdrowych ludzi a do tego jeszcze w odpowiednim momencie,a takich jest przeciez niewiele... Pomaranczki mile:) Pomaranczki niemile-dajcie juz spokoj,a o moje potrzeby seksualne sie nie martwcie,gdybym tylko chciala,nie byloby problemu,ale ja chce troszke odsapnac od wszystkiego,ale jak cos bedzie dam znac:Dbo widze,ze dla Was to bardzo wazne:Dbuzka Dziewczynki-milego wieczorku Wam zycze...a w tajemnicy Wam powiem moje kochane,ze jestem bardzo szczesliwa,a Wy juz dopowiedzcie sobie same,a gdy przyjdzie odpowiedni moment,opowiem ze szczegolami(nie ma zwiazku z M):):):) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Ida nie. Ja raczej na samym początku drogi. Termin mam taki jak Manika, a nie chwaliłam się bo same wiecie, że różnie to bywa. Jak już dostanę na ręce, za te 7 miesięcy to na pewno się pochwalę. Ida ja Ci mówię, że będzie 2 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee jak zwykle tajemnicza,a nas z ciekawości skręca... :) 3po3 mówisz drugiego? Kurczę,lepiej nastawię się na 5 :D Manika,3po3 życzę Wam cierpliwego wyczekiwania do 36 tygodnia,Manika,jak Ci lekarz wypisze zwolnienie,to ja się będę cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane mamusie ale pustki dziś u nas :( Wiem niedziela :) - sama nie miałam czasu wcześniej zajrzeć bo korzystaliśmy z pięknej pogody i wybraliśmy się na wycieczkę. Bardzo fajnie spędziliśmy dzień a co najważniejsze nie musieliśmy się spieszyć bo czas nas nie ograniczał. Piękne uczucie :) Sdee - bidulko jak tam dziś zdrówko? Na pewno już lepiej ale uważaj na siebie chudzino :) Ida - jak tam się mają sprawy, już po wszystkim czy dalej przeterminowana jesteś? Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×