Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Sdee daj spokój,to jakiś trudny przypadek,nie wiem,czy te złośliwe to nie jedna i ta sama osoba,bo wierzyć mi się nie chce,że tak dużo głupoty na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,za dużo komentujemy widzę,trzeba olewać,bo ostatnio nie mają co robić...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee zerknijmy na spis tematów i poszukajmy czegoś dla tych złośliwych pomarańczek-takich tematów dla nich akurat,co? Jak myślisz? Znajdziemy coś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest cos o metroseksualnych egoistach,to mogloby byc dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta to zawodowa szmata wiec na bank jej zabezpieczeniem jest aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-znalazlas ,lepszego nie znajdziemy,podchodzi pod galerianki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
o proszę jak sie o rywalce sdee79 wypowiada, ale przynajmniej nie cierpią i nie będą cierpieć dzieci, a to jest najważniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
a jakby moja matka rodziła jak królica z byle kim też bym cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
ale tam dzieci nie cierpią bo ich nie ma, to jak mogą cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jestes sama i siedzisz z nudow na kafe komentujac czyjes zycie,do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4546556 <stopka>32 lata dzieci: 🌻dwie córeczki🌻 teraz:ostatni dzień 40 tygodnia[czy ja koniecznie muszę przenosić każdą ciążę?] termin:30.07 [czekamy dziś na Ciebie,Bartoszku] ❤️ ❤️http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ida&year=2010&month=7&day=30&babycount=1%22%20type=%22application/x-shockwave-flash%22%20wmode=%22transparent%22%20width=%22120%22%20height=%22180%22%3E%3C/embed%3E❤️</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
gdzie to wyczytałaś, że jestem sama, bo u ciebie to można przeczytać, że masz stado dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee ja uciekam od tego,lepiej jej nie odpisuj,to się znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-ja mysle,ze ona nie rozumie,wiec obie tracimy czas,ale co sie ubawilam to moje,jestes boska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Ja cierpię jak takie głupoty czytam jak pomarańczowa koleżanka tu wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Sdee,ja się przeraziłam,bo te tematy mnie samą zaciekawiły :D:D:D Heheheheheh,żartuję,of course ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
rozumiem jedno, ze decyzja o dziecku winna byc bardzo i to bardzo przemyślana i z odpowiedzialnym facetem, a nie, że dla was kolejne dziecko to jak dla mnie zjedzenie kanapki. Co najgorsze to cierpią dzieci, a to sa odrębne istoty ludzkie, gdzie nie macie prawa im niszczyć życia swoją głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
nie jedz tyle bo będziesz gruba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedghhhh
ty nawet nie rozumiesz porównania, po drugie, jeżeli będę gruba to ja, ale przynajmniej niezrobione dzieci nie cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty ,jak widze, nawet nie zrozumialas ironii.....:P Dziewczyny jestescie swietne- Ida, Sdee - szalone jestescie!!!! No i dzieki pomaranczkom mamy ubaw, bo co innego mozna zrobic, jedynie sie rozesmiac, najlepiej z politowaniem....;);) Anik - fajnie, ze sie pojawilas, pozdrowionka cieplutkie!!!😘 Buziaki, trzymajcie sie!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie było na czwórkach, tam też jakaś franca się czepiła i dokuczała dziewczynom, kto wie czy nie ta sama bo teksty niemalże identyczne. Tylko różnica jest taka, że tam rozwaliła topik a tu, że wali mnie to co ona pisze :P :P :P :P :P Ekologią się zajmij, jedź pomóż powodzianom, oddaj krew honorowo albo zgłoś się na testowanie szczepionki przeciw świńskiej grypie - przydaj się na coś - a od naszych dzieci się odstosunkuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×