Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Witam kobietki w ten paskudny dzień. Agal-Nie wiem jak się dogadujesz z nauczycielką Bartoszka,ale u mnie w klasie jak Julki tak i u Kaspra panie zaproponowały 3 gumki o 3 różnych kolorach które symbolizują zachowanie,czyli na przykład jeżeli dziecko jest grzeczne cały czas to zachowuje wszystkie 3 gumki i w zeszycie ma zieloną kropkę,jeśli jest upominane to pani zabiera jedną gumkę i jeśli do końca dnia zachowa 2 gumki to ma w zeszycie żółtą kropkę a jeśli pani zabierze kolejną to ma czerwoną no i jak zostanie bez gumek to ma pustą kropkę i powiem ci że to naprawdę skutkuje.Może było by warto coś takiego zaproponować pani i rodzicom.Córcia w tym roku ma minki i na takiej samej zasadzie. Sdee- u mnie Patryk wczoraj zrobił awanturę bo nie szedł do przedszkola bo musiałam z nim do dentysty iść więc u mnie coś takiego nie wchodzi w grę :P Aga-p-super że wam się udało i w końcu spełni się wasze marzenie. Zdrówka dla Adasia,biedactwo malutkie. Dorianko- i kto ma zwolnic ?? ❤️ Ambrozja-mój Patryk wczoraj z uśmiechem wychodził od dentysty,chociaż mu borowała. Ale ząbki mimo iż myje codziennie pije dużo mleka to i tak ma paskudne:( dziewczyny jaki ja mam chory ten tydzień.Ostatnio miałam 2 niedziele robocze więc przysługują mi 2 dni wolne w tym tygodniu,a że potrzebuję na sobotę wolne więc miałam już wczoraj wolne,jutro mam wolne i w sobotę i niedzielę też. I tak co drugi dzień do pracy idę masakra jakaś:O A żeby było śmieszniej to się chyba czymś zatrułam i czuję się paskudnie:( Normalnie z ubikacji nie wychodzę:( Nie mam już sił. A do tego jeszcze pogoda do d**y i już nic więcej nie napiszę:P Uciekam się położyć na chwilkę,obiad mam od wczoraj,posprzątałam sobie też jakoś więc mam luzy. Trzymajcie się ciepło. Dal wszystkich mam wielkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nieodparcie odnoszę wrażenie, że wróciła moja fanka od królowej angielskiej... Pewnie się nie mylę, co? Oczywiście masz rację, szczególnie z tym, że jestem ideałem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-daj spokoj szkoda czasu i naszych cennych stronek na takie pierdoly:P Chcialabym ta pomaranczowa zobaczyc w akcji,gdyby miala takie problemy,a jej zapewne jedynaka ktos odizolowalby od grupy...co do wieku,szkoda,ze Cie nie widza,zapewne niejedna ztych roztorbionych supermam z dupskiem jak szafa chcialoby wygladac tak jak Ty i potrafic podolac temu z czym Ty Kochana radzisz sobie jak najbardziej,hehehehe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie pulchniejsze Panie aczkolwiek nam przyjazne za dosadnosc,ale juz cierpliwosc mi sie skonczyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jeszcze ta wyzej..pomylilas topiki,jak przedzialy w pociagu,spadowa na resocjalizacje dla wczesniej karanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee - mam to gdzieś co pisze ta pomarańcza!!! Szkoda komentarza i czasu na takie osobniki, mam ważniejsze rzeczy w życiu niż zastanawiać się nad tym! Ale dzięki Ci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane mamuśki :) Co tu tak cicho? Agniecha - pochwal się kochana jak tam u Ciebie spadeczki na wadze, bo ja mam już 7 kg za sobą. Tyle chciałam zrzucić i dotrwałam a teraz sztuką będzie to utrzymać!!! Co do szkoły Bartoszka miałam już nie pisać ale zrobię jeszcze jeden wyjątek bo wiele się wyjaśniło. Wychowawczyni dostała stażystkę do pomocy i okazało się, że Bartosz od razu lepiej się zachowuje, już nie jest taki problemowy a kto wie, czy w ogóle był! Na wycieczkę oprócz mnie jedzie jeszcze dziesięć mam z tego tylko pięć zgłosiło się na ochotnika reszta pod warunkiem - jak to określiła pani - a przecież tylko mój syn był problemowy. Dla mnie w takiej sytuacji sprawa jest o tyle jasna, że nie wymaga komentarza, ale przecież jestem stara i mogę się mylić :P Fajny pomysł z tymi gumkami ale jak wcześniej pisałam staż nie zawsze jest atutem, bo rutyna bierze często górę nad nowymi pomysłami. Buziaki dla wszystkich, zmykam do obowiązków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie po spacerze wróciłam, dzis na obiad kalafiorowa :) Mam smaka na sałatkę, ale chyba na niedzielę zrobię, idę do rodziców na obiad to prawie zabiorę, z ananasem chyba. Może macie jakiś sprawdzony przepis? A wy gdzie sie podziewacie?? Agal kochana olej pomarańczowe :) Patinka jak sobie radzisz? Agniecha? Doriana? Anik Manika jak samopoczucie? Jutka czemu do nas nie zagladasz juz ? :( Aga-p :) Sdee ile tymasz sily w sobie kobieto... Gruby mis-a u ciebie co? Wlasnie znalazlam pewnien topik, na ktorym sie wypowiadasz, duzo osob ma podobne marzenia :) Dziewczyny a umie ktoraś z was szyć? Dobra lece buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem:) Dziewczyny nie zapomnialyscie o swoich chlopakach dzisiaj? dzis dzien chlopaka:) Urodzinki Blanusi przebiegly spokojnie,ale zadbalam,aby byla szczesliwa,mam teraz piekna 3 latke,ale rosne z dumy:D nie chce mi sie pisac,ze co niektorzy zapomnieli,ze wnusia ma swieto,ale szkoda slow,wiecie kto i z ktorej strony,najwazniejsze,ze bylam ja i rodzenstwo i oczywiscie nasza babunia,ktora o nikim nigdy nie zapomina,bylo wesolo:) Ja jestem happy,Agal na gg cos ci skrobne,tu nie moge,Tobie Agniecha tez,a Wy jak macie do reszty dziewczyn kontakt to im przekazecie:) Dobrej nocki,caluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Do nas robotnicy wrócili więc pracy ciut więcej :) I mimo ze zimno to przestało padać więc wyjdziemy na dwór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja sie przywitam,nowosci nie ma,pogoda ladna choc lodowato,ale w domku cieplutko:) czeka mnie dzis sprzatanie na weekend,pranie wstawione,dzieci sie bawia,a po poludniu jade do Wro do szkoly:)przeczytalam wszystko co zamierzalam,wiec jestem przygotowana na cwiczenia odpowiednio. Dziewczynki-calusy dla was,zycze milego weekendu,w sobote chyba pojde na jakies piwko z moja kolezanka ze szkoly,jakos ten nowy semestr nalezy zaczac:P trzymajcie sie cieplutko,papa:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę :) Niestety u mnie dzień nie zaczął się najlepiej, wstawiłam pranie i leży w pralce nieodwirowane, niewypłukane, pralka się otwarła i nie da się zamknąć drzwi :( znalezienie serwisu czynnego w soboty graniczy z cudem :( ale na szczęście z 11 nr pod które dzwoniłam ostatni okazał się trafiony :) fakt dodatkowe koszty, ale lepsze to niż automat do wymiany Jadę niedługo na zakupy z bobasami, mąż do pracy pójdzie, więc sobota jak każdy inny dzień... jutro u nas odpust :) Laski gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.. Dziewczyny melduję się,ale w sumie u mnie nic nowego.Praca dom i tak w koło.Mam znowu 2 dni wolne i biorę się za porządki troszkę już przedświąteczne bo potem ciężko będzie z wolnym. Dzieciaki odpukać na razie zdrowe,tylko Pati coś pokaszluje,ale dałam mu już Eurespal i te jego wziewy podwoiłam i zobaczymy co z tego się wykluje. Agal-co do mojej wagi to w tej chwili jestem już na minusie jakieś 16 kg. Chciała bym tak jeszcze z 10-15 zobaczymy co z tego wyjdzie.Tobie gratuluję i życzę wytrwałości bo wiem jak z tym ciężko. Ja liczę że jak będę dalej pracowała to osiągnę swój cel. Dorianko-❤️ Dziewczyny nie gniewajcie się że nie odnoszę się do każdej,ale robota czeka.Wielkie buziole dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wpadam tak na chwilę napisać ,że u mnie wszystko oki:) Wszyscy zdrowi i pełni wigoru.Mimo pojawiających się problemów brniemy na przód. Ambrozja pralka naprawiona? Agniecha jak udało ci się schudnąć 16 kg?GRATULUJĘ:)I cieszę się ,że u ciebie wszystko oki❤️ Agal jak samopoczucie? Manika...jak czuje się przyszła mamusia? Ida,Aines,Anik,patinka,goba,(na pewno kogoś ominęłam)-DAWNO WAS NIE BYŁO-gdzie sie podziałyście? Kasik..jak starania o maleństwo? Uciekam....Całuję was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Agniecha - to sporo już masz za sobą, naprawdę imponujący spadek!!! Wytrwałości i szybkiego osiągnięcia celu :) Mam nadzieję, że Twój mąż to zauważył i docenił! Doriana - oj rzadziuchno nas odwiedzasz:( Ale może w tym jest metoda - pomarańcze się Ciebie przynajmniej nie czepiają!!!! Moje samopoczucie? - dziękuję, na szczęście dobre :) Ambrozja - jak po odpuście? Tu gdzie mieszkamy jak w parafii jest odpust to zjeżdżają się rodziny i ludzie świętują w domach. Szczerze - to spotkałam się z czymś takim dopiero jak przeprowadziłam się do męża. I co z prywatnym forum, szukałaś czegoś? Pozdrowienia dla wszystkich mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduję ze jestem i zyje ale mam maę w szputalu miesiac po stracie ojca prawdopodobnie wypadł jej dysk-jeszcze jak tata zyło to bolałao ja ale sie nie przejmowała bo dla taty robiłą co sie dało ale juz ponad tydzien temu zaczeło szarpac a w niedziele zeszłą połozyła sie i juz nie wstałą i tak do dzic noha jedna dretwa i wogóle wyje z bólu jest w szpitalu od piątku jutro badania,rezonans o moze operacja dowiemy sie kochane ale wspólczuje jej bo jest zdana na wszytskich dookoła i ptrzykre to bardzo trzymajd=cie kciuki całuje was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Pomaranczowa-zrob test moze ty zaciazylas Agniecha gratuluje spadku wagi,dobry wynik:) Dziewczyny ja krotko,jestem juz w domku,wszystko ok,dzieci zadowolone po weekendzie z tatusiem, tatus tez,sam przyznal,ze wspaniale spedzil z nimi czas,az sie serce cieszy:)oby wiecej takich chwil:) Jestem wypompowana,uciekam do wyrka,buziaki,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane zyje ale walczymy z kolkami od kilku dni mala od 17 z zegarkiem w reku do 20.00-21.00 wyje doslownie robie co sie da ale chyba nic nie pomaga czekam na krople z niemiec i preparaty z polski ktore ma wyslac mama a ja staram sie robic co mozna cieple kapiele masaze suszarka noszenie z glowa do dolu espumisan esputican gripe water plantex jutro zastosuje Colief na nietoleracje laktozy ale pomyslow juz brak. Ciezko mi cholernie samej ale oby do przodu. goba usciski dla twojej mamy cos wiem na temat kregoslupa bol niesamowity ja w ciazy 3 dni lezalam na ziemi wstac nie moglam i to byl skurcz miesci tylko a ja wylam nie wyobrazm sobie co przrzywa twoja mama. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorianko,miło,że nie zapomniałaś o mnie :) Witam,u mnie coraz lepiej,interes się kręci,dzieci już zdrowe,Bartuś dużo śpi.Nie narzekam,dziś byliśmy na spacerze ok.2 godziny,piękna pogoda.Schudłam mocno,co mnie cieszy,ale zostało mi jeszcze parę kilo ;) Goba współczuję mamie,tyle ostatnio przeszła,jeszcze kręgosłup do tego.....:( Niech szybko wraca do zdrowia. Dziewczyny wszystko mi się ostatnio układa,jestem szczęśliwa :D :) Nie mogę się przyzwyczaić,że mamy trójeczkę,śmiesznie dzieci w aucie wyglądają no i mamy komplet.Już nie mogę doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Gorąco całuję :* Ambrozja,Agniecha,Marakuja,Patinka,Doriana,Anik,Asik,Agal,Sdee,Rusinka,Zuzia,Zosia,Agacia83, Manika, Aines,Aga---p, Goba, Jutkaaa, Asieńka35, Gruby Miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane po długiej przerwie, poczytuję was regularnie i tak prawdę mówiąc nie mam za bardzo o czym pisać bo u mnie nic szczególnego się nie dzieje. Szkolnego zawrotu głowy ciąg dalszy, dzieci mają mnóstwo zadawane w polskiej szkole, ja też zapisałam się na zajęcia z j.angielskiego, więc też mam trochę wkuwania:P. Starsza idzie do gimnazjum , więc złożyliśmy papiery do trzech szkół i też co chwila jakieś zebrania, spotkania, na dodatek w czerwcu bierzmowanie - a więc zaczynają się spotkania w kościele, do tego zajęcia pozalekcyjne i tak naprawdę to mam czas tylko w niedzielę, a wtedy zazwyczj nadrabiamy zaległości kulturalne( odwiedziny znajomych i u znajomych). Namawiam też męża na kurs tańca towarzyskiego, który jest organizowany w polskiej szkole ,ale na razie bez efektów, nie bardzo ma ochotę twierdząc że ma dwie lewe nogi:P , ja bym tak chciała sobie potańczyć:). Ale się rozpisałam, pozdrawiam wszystkie mamusie gorąco i całuski dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki:) Melduję się że żyję,ale ledwo na oczy patrzę (dla wiadomości pomarańczki..)po upojnej nocy (siłę zawsze na to znajdę) :P. Wychodząc dzisiaj z pracy dowiedziałam się że mamy być jutro na 4 rano bo zachciało się im inwentaryzacji:o Normalnie się wściekłam,ale cóż.... Dziewczyny dzięki za gratulacje😘 Duża w tym zasługa nerwów i kłopotów. Goba-współczuję twojej mamie. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Dziewczyny super że się odezwałyście. Ja niestety uciekam do łóżka bo nie mam pojęcia jak się z niego zwlekę jutro o 3 :O Papa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Agniecha powodzenia z ranka:D Pomaranczowo cos...i z jaka duma przyznaja sie do bycia ta "druga",co ci ludzie maja w glowach,przeciag? Dziewczyny ja cos dzis bez sil,tylko odkurzylam z rana,a pozniej pelna laba,nie bylo szans na robienie czegokolwiek.nawet na pisanie nie mam sily,dlatego zamelduje,ze zyje i uciekam Ida w koncu jestes,zniknelas na spora chwilke,juz myslalm,ze calkiem ucieklas,ale dobrze,ze wszystko ok,ciesze sie bardzo:) Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) U mnie chorowania czas się zaczął!!! Dziś byłam z Bartoszem u lekarza, co prawda bez antybiotyku ale z arsenałem syropów wróciłam do domu :( Tylko patrzeć jak maluchy przejmą pałeczkę - odpukać 😭 Ida - kochana witaj po tak długim czasie :) i oby tego szczęścia wystarczyło Wam na jak najdłużej! Agniecha - pamiętam to z praktyki, inwentaryzacje po nocach a potem na 8 do pracy, brrrr... U Ciebie co prawda odwrotnie ale zmęczenie chyba to samo! asieńka - witaj, również miło Cię "widzieć" :) Lepiej pisać o niczym niż wcale! Kurs tańca dobra rzecz ale mój małżonek powiedziałby, że on potrafi tańczyć i żadne kursy nie są mu potrzebne - taki sknera z niego, że w życiu by się nie przyznał, że ma dwie lewe nogi :D Apropos "widzieć" - dobrze właśnie byłoby Cię w końcu zobaczyć, ale nasza administratorka albumiku coś nas olewa ostatnio - Aines gdzie jesteś? Jak chcesz dołączyć do naszej galerii to podaj swój mail to jak nie Aines to może ja odszukam haseł. Dziewczyny co Wy na to? Goba - dużo zdrowia dla Mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal ja również chętnie was zobaczę i wasze pociechy, jak również zamieszczę trochę fotek-mój mail joanna-74@o2.pl żegnam się już dzisiaj,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przywitam sie i zmykam Nie mam weny ostatnio, troche pracy jest bo robotnicy wrócili :) Ale pogoda sprzysięgła się przeciw nam :( Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam Was od czasu do czasu , ale nie pisze , bo w sumie moge jedynie napisac, ze ... nie mam czasu pisac :P:P:P Sciskam Was wszystkie serdecznie i zycze Wam wszystkiego najlepszego, postaram sie odezwac, obiecuje...:) Asienka - mail wyslany z namiarami na nasza galerie! Buziaczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Każdy zapędzony i zajęty nie ma czasu pisać - tak też jest u mnie. W pracy roboty full w domu niekończący się remont, a jeszcze dla dzieci trzeba znaleźć czas i porozmawiać co w szkole, przedszkolu itp. i tak życie płynie. Z Julią teraz ćwiczymy pisanie literek i cyferek, a Dominika już sama sobie radzi z lekcjami więc tylko sprawdzam i sporadycznie pomagam. Ostatnio gorzej się czuję, ale chyba znam już przyczynę;) bo okres mi się spóźnia, mdłości, zgaga i ciągłe zmęczenie.... W sobotę robię test, będzie już grubo po terminie miesiączki, ale celowo się nie śpieszę z tym, bo zwyczajnie się boję. Dwa razy już straciłam w 5 i 8 tc i lekarz nie kazał mi się śpieszyć z testami i wizytą u niego. Jak to stwierdził natura wie co robi. A ja też zwyczajnie się boję kolejnego smutku i bólu. Trzymajcie dziewczyny kciuki! Pozdrawiam wszystkie i trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane w to piękne jesienne popołudnie. Kasik nie( gratuluję) coby nie zapeszyć:Pjak zrobisz test daj znać, ale musisz być dobrej myśli, zobaczysz że tym razem wszystko zakończy się pomyślnie i już za pare miesięcy będziesz tulić maleństwo. abayłam dziewczyny na waszym albumiku, ale nie mogę się zarejestrować, ciągle wyskakuje błąd, spróbuję póżniej i dorzucę swoje fotki, wasze dzieciaczki są przesłodkie, a niemowlaczki to normalnie można schrupać- już zapomniałam kiedy moje były takie malutkie. Na razie się ulatniam do lekcji, ale na pewno zajrzę wieczorkiem,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńka - założyłam Ci galerię, już możesz wklejać zdjęcia:) Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu! Chodziło o to, że nie można używać w nazwie galerii literki "ś". Zdjęcia powinny być odpowiednio zmniejszone bo inaczej Ci nie wejdą. kasik - to samo, może dołączysz do naszej galerii? Podaj mail to któraś z dziewczyn wyśle Ci potrzebne hasła. Trzymam kciuki za Twoje oczekiwania, oby się spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obry wieczór :) Więc nadrabiam zaległosci w pisaniu... Niedzielny obiad się udał, najpierw byliśmy z dzieciaczkami na mszy na 09.30,do kościoła poszliśmy spacerkiem, Daria przespała prawie całą mszę, obudziła się tuż przed końcem :) Dzieciaki też stały spokojnie, bo wiedziały że będą mogły sobie coś wybrać na odpusćie :) Potem obiad u mamy, było bardzo wesoło, po połuniu dołączyli do nas moi teściowie, ale my musieliśmy się niedługo zbierać bo zapowiedziała się męża kuzynka z rodzinką i tak jeszcze ja miałam gości, w sobotę wieczorem gdy zadzwoniła że przyjadą zrobiłam sałatkę z makaronem i murzynka a do mamy sałatkę z ananasem :) Dzieciaki pobawiły się razem, a my porozmawialiśmy i pośmialiśmy się do łez :):):) Więc wekend minąl bardzo przyjemnie Dzisiaj bardziej intensywny dzień. Mimo tego upiekłam ciasto :) Będą mieć na jutro do kawy, bo prawdopodonie skończą juz najpóźniej pojutrze, nareszcie jak umyję okna to nie będą brudne po 2 dniach :p :) W sobotę mamy kolejne wesele, i wcale nie mam ochoty na nie isć, ani pomysłu na kreację :( Asienka-no, czekamy na fotki :) Patinka jak sobie radzisz? Marakuja? Zapomnialas o nas? Agniecha , Doriana :), Anik jak samopoczucie? Asik tu juz chyba o nas zapomialas :(, Agal jak maluchy i relacje z tesciami?, Sdee skad masz masz tyle sil???, Rusinka,Zuzia,Zosia,Agacia83, Manika, Aines,Aga---p, Goba, Jutkaaa, Asieńka35, Gruby Miś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×