Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilllla_sky

30 tydzień - zmiana pozycji dziecka - kopniaki

Polecane posty

Gość vanilllla_sky

Mam pytanie do tych z was, których pociechy zmieniły już pozycję i ułożyły się główkowo. Moja córeczka zmieniła pozycję dwa dni temu. Od tej pory tak mnie bije po jajnikach i pęcherzu i innych częsciach ciała, tam nisko, że nie mogę wytrzymać nie raz z bólu. Nie kopie nigdy po żebrach tylko właśnie tam po samym dole. Zastanawiam się czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllla_sky
Ze zmieniła pozycje to wiem na pewno ale chodzi mi o to że to normalne że dostaje kopniaki tylko na samym dole, pod spojeniem łonowym a nie u góry gdzie niby powinny być nózki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllla_sky
miało być "czy to normalne" a nie " ze to n0ormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jest
ułożona pośladkowo. kopie cie w dole to czyli ma tam nóżki a głowkę ma koło pepka zobacz czy sie coś nie wypina koło pepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nogi wcale nie muszą być na górze. dziecko mogło tak sie wygiąć ze zajmuje całą macicę dookoła. może też zaczepiać rękami. ja byłam pewna że mnie dziecko nogi pod żebra pcha a na usg okazało się że to pośladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllla_sky
Nie jestem. Tak tylko założyłam kiedy zmieniła pozycję że ułożyła się głowkowo, ale macie racje że może leży pośladkowo i dlatego dostaję kopniaki w jajniki:o W zasadzie nie sądzę żeby mnie tak mocno rączkami biła a nóżkami prawie wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllla_sky
Dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×