Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry_me

dobry strój na fitness?jaki?

Polecane posty

Gość gość
Koleżanka (zawodowa trenerka fitness) poleciła mi kilka miesięcy temu markę Gym Hero. Mam od nich świetny biustonosz sportowy, bluzę, która sprawdza się przy bieganiu w chłodniejsze dni, trzy komplety legginsów sportowych. Jedną parę wykorzystuję w codziennych stylizacjach :) Grafika to mistrzostwo świata (kilkadziesiąt osób do tej pory chwaliło). Mam też dwie pary szortów. Przydają się na zmianę (często biegam i jeżdżę na rowerze). Ogólnie mam ciuchy do praktycznie każdej aktywności. Wygodne, dobrze się materiał rozciąga. Nie ma ryzyka zerwania. Jeżeli chodzi o materiał to nawet po intensywnym wysiłku legginsy od nich po praniu wyglądają bardzo dobrze, a to według moich doświadczeń jednak rzadko spotykana sytuacja. Obsługa klienta w sklepie www.gymhero.eu odpowiada na pytania natychmiast. Problemów z czasem wysyłki absolutnie brak. Polecam :P Na 100% będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8989
Ja polecam firmę MyProtein mają super ubrania do ćwiczeń. Bardzo dobra jakość i fajne podkreślają kobiece kształty podczas treningu ;) Teraz mają nawet jakieś promo 33% rabatu na odzież bezszwową. Kod: ODZIEZ2017 www.myprotein.pl/clothing/seamless-clothing.l ist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1800
ja próbowałam różnych droższych tańszych ale najczęściej po wielokrotnym praniu nadawały się tylko do kosza. teraz kupuje najczęściej ubrania JTB Poland dostępne na stronie fitstore. nic się z nimi złego nie dzieje wiec jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie co jest teraz modne. Ja ostatnio kupiłam sobie tego rodzaju legginsy: http://kokietkowo.pl/styl-2/sportowe-leginsy/ i do tego jeszcze zakładam podkoszulkę termoaktywną i chyba wystarczy. Do tego jakieś adidasy, ale nie jakieś tam "cudaczne" tylko zwykłe z lidla i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bielizna nie koronkowa i majtki strini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam też dobre fero: www.feromony.pl/sprawdz-promocje The Edge i Pheromax najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą, też polecam feromony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka490
fajna :) z ciekawości przejrzałam też inne ubrania i ciekawe są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę kupić stanik sportowy. Mam jeden z new balance i teraz szukam podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Newbalance i stanik sportowy? Jaja sobie robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry strój musi przede wszystkim oddychać i być wygodny. Ja w zwykłych bawełnianych dresach czułam się jak w saunie. Niby naturalny surowiec, a woda słabo odparowywała. Biustonosz powinien dobrze trzymać, nie pozwalać piersiom skakać. Jak ma budowę typu bokserka to świetnie modeluje postawę. Jeśli chodzi o buty do fitnessu, to czytałam o tym - https://www.fit.pl/fit-light/buty-na-fitness/9687/. But oddychający, z profilowaną wkładką i podeszwą, żeby noga się nie ślizgała, kostka nie latała i żeby stawy nie przyjmowały na siebie całej siły obciążenia. Niby niewielkie zasady a poprawiają komfort ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaJacentowska
Odnośnie stroju sportowego jest tutaj http://grajwpilkenozna.com.pl/ artykuł - wszystko fajnie opisano, polecam się zapoznać. Ja osobiście legginsy i luźna koszulka tak czuje się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damskie koszulki do fitness z ciekawym nadrukiem można znaleźć na portalu cupsell w razie pytań proszę o kontakt na white_raven_style@wp.pl albo bezpośrednio na stronie cupsela - White Raven Style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fitness - legginsy i top! Polecam strój Cunazone. Jak dla mnie najlepsze legginsy na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legginsy i koszulka!Na esportshoppl mają super jakościowo ciuchy!Mega dobrze oddychają i nic nie dzieje się z nimi po praniu. Mam od nich legginsy, dwie koszulki i stanik sportowy i złego słowa powiedzieć nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pewnością wybrała bym tak jak zostało już wspomniane koszulkę bawełnianą i jakieś krótkie spodenki np. takie jak te se strony https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie/krotkie-spodenki/. Jak fitness to trzeba się sugerować aby było wygodnie. Chociaż jak widzę teraz po siłowni to większość kobiet zamiast ćwiczyć przychodzi na ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki? wygodny. Taki który dobrze leży, jest przewiewny z naturalnego materiału. Ja chodzę na tenisa ziemnego i też mąż mój, oczywiście zaczął świrować czego to on nie potrzebuje żeby zacząć ze mną grać, spodnie nike, buty to najlepiej też nike i to specjalne żeby była dobra amortyzacja na korcie twardym, zanim uzbierał to wszystko to się sezon skończył. W tym roku, on wystrojony jak na otwarcie kanału, a ja, też musiałam trochę wymienić, bo po iqgreen schudłam dość sporo przez zimę, spodenki z hm, stanik sportowy, luźna koszulka... Koszt całości 80 zł w tym wynajęcie kortu na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodny strój na fitness to podstawa, co prawda mój mąż nie wiem czemu kupił mi koszulkę pitbull rashguard, ale chcoiaż nie stosuje jej do fitnesu, to w trakcie jazdy na rowerze nieźle się spisuję. Chociaż może taka odzież termoaktywna jest właśnie okej podczas takich kobiecych ćwiczeń. Nie wiem. Możecie rzucić okiem https://pitbull.warszawa.pl/meskie/odziez-sportowa/rashguardy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i mąż chwalimy sobie koszulki na siłownie poundout ,jest to rashguard z krótkim rękawem termoaktywny super sprawa. a jakie super wzory www.poundoutgear.com/pl/19-sklep-poundout-odziez-akcesoria-sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nosze leginsy i stanik sportowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×