Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość Artefakt_Diabła
idę szukać ogrodów w których cięzkie dojrzałościa jabłka czekaja na mnie by spaść dobrej nocki wszystkim:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku bylo latwiej ...szkola standartowo, zaledwie kilka szkolen pozniej....ale ja sie tym pasjonowalem na dlugo przed, zanim pomyslalem ze moge to robic zawodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>>> ciezko sie podejmuje zyciowe decyzje, zdaje sobie z tego sprawe ..ale ja facet jestem ...nam chyba latwiej ryzykowac ja poprostu nie widzialem sie w tym co wybralem na poczatku ...i cale szczescie teraz przynajmniej robie to co lubie i jeszcze mi za to placa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>>> heheh czy to prawda ? :D prawda jest taka ze nie mowie nic o sobie :) nie wiem skad taki pomysl :)....\ chociaz nie ! ktos zasugerowal ze siedze w wiezieniu :D hehe musialoby byc to eksluzywne wiezienie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xymeno >> to dla odmiany ja cie zapytam :).....czy chcesz budzic sie kazdego ranka i z obrzydzeniem patrzec na zegarek uswiadamiajac sobie ze musisz isc do tej cholernej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>. jak w filmie humprey wypowiedzialswoje slynne zdanie tak ja wypowiem moje.... wszyscy kiedys przegramy :) stanie sie to w dniu, gdy slonce wstanie bez nas ..... ale puki co wygrywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem bytem astralnym :D...jestem normalnym facetem ktoremu udalo sie zrozumiec kobiety, rozumiec ich potrzeby ..czasem zeby cos powiedziec trzeba sie dlugo wsluchiwac w to co mowia :) ale to na dlugo przed wejsciem na kafe :P. to sa cale dlugie lata...i mam swoj wiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaki jest ten wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do różańca to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś skasował 1 post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie do różańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymeno >>> druga czesc postu ?...Artefaktowi chodzilo raczej o doswiadczenie zyciowe ......z o2 poza wami nikogo nie znam ani kobiet z kasa ani klasa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymeno !? czyzbys myslala ze jestem projektem stworzonym na potrzeby kobiet przez kogos z o2 ? ;).....jesli tak to musze cie rozczarowac :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>. tak wlasciwie jak czat :) tak samo szybko sie rusza w porownaniu z tym co widzialem na o2 ...a raczej czego nie widzialem ....zeby sie ruszalo czyt nie widzialem tam zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie która godzina00.24.
dalej do spania. Dobranoc👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( a z tym wiekiem to dałeś się wkręcić pomarańczom jak mały kabelek ) nie dalem :P ....przedzial wiekowy podawalem taki sam przynajmniej 50 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×