Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

o rany rany co za nudny piatek!!! a wieczór będzie jeszcze nudniejszy:( facet mnie olewa,znajomi sie kurwa jakieś kapcie porobili...wyciagąc gdzies kogoś to cud...żenada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam magnolia przepraszam a mi kabel USB to nie moje słowa ja nie pisałam takich bzdur to nie w moim stylu (oddaj komputer w inne ręce i zrobia psikusa :( ) dzis sie dowiedziałam i poczytałam wiecej wyjaśniac nie bedę bo i po co życzę powodzenia i dużo zdrowia :) a ja cóż pomyślę nad nowym nickiem i czasami udziele jakis odp bo to polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tez da sie sprawdzic
lancomka przepraszam magnolia przepraszam a mi kabel USB to nie moje słowa ja nie pisałam takich bzdur to nie w moim stylu (oddaj komputer w inne ręce i zrobia psikusa ) dzis sie dowiedziałam i poczytałam wiecej wyjaśniac nie bedę bo i po co :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tylko na chwile.. mam pytanie, był tu może ktoś o nicku : ktoś inny ????????? widzieliście jego posty, które prawdopodobnie usunieto ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena >> pamietasz ? {juz dzis moge napisac dobrze opisalas tylko ze tak powiem testowalem cos ... i jakby nie bylo wygralem zawsze wygrywam... } poker face :D blefowalem ...i tak wygralem ale po poscie na ktory czekalem ;) { Amiczku ....ja naprawdę nie jestem aż taką idiotką na jaką 'wyglądam' i także piszę to co chcę... choć Twoje gierki są bardzo interesujące } ooo ten chodzi ;) twoje tez sa inetersujace ;) nasze pierwsze spotkania nie wypadly najlepiej :D ..obralas inna droge, wiem to i kontroluje ;) ostatecznie sam ci ta droge wskazalem :) agnieszka.. Kablu pisze rano,ale wiem że przeczytasz. A jakbym napisała do Ciebie z innego komputera? bądź z innego miasta? pytam z ciekawości} zadajesz za duzo pytan sa podobne do pytan do xymeny a to jest wrecz indentyczne przeciez to ty chcesz do mnie napisac a nie ja do ciebie trace do ciebie zafuanie juz na starcie ...sorry Royal Flush>>>> a musisz sie tak katowac ? jesli tak to rob to przynajmniej w rytm muzyki ktora lubisz :) Artefakt_Diabła o rany rany co za nudny piatek!!! a wieczór będzie jeszcze nudniejszy} jaki dzis optymizm bije od ciebie ;) lancomka>>> nie czuje urazy do ciebie ...ale przeprosiny naleza sie bezwatpienia magnolii...... magnolia :) 🖐️....nie widzialem nikogo takiego :) za malo czasu na kafe :) jestem odrobine zajety wiec wpadne pozniej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Kabelek taśmowo odpisuje optymizm optymizmem,jakbys miał takich znajomych też byś sie załamał.banda depresyjnych nudziarzy. na nic ich ostatnio nie można namówić. a przeciez jest tyle fajnych rzeczy które można robić razem, i nawet wcale kasy a to nie trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idzcie spac bron bozie
🖐️:) perfumy sobie kupilam ale chyba podroby jakies :o czy mozliwe aby tester na allegro kosztowal 100zl mniej niz normalne perfumy? znaczy 140 a nie 240?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie kojaże, ale moja pamiec jest tak chaotyczne że dziwne by było jakbym go obczaiła... ide sie napić wódeczki z rodzicami;) tylko oni o mnie myślą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idzcie spac bron bozie
jakos tak dziwnie ta woda toal.pachnie....spirytusem... hmm...:o ide do perfumerii sie upewnic co kupilam na tym allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... szkoda:( Drogi Kablu... muszę zadać Ci pytanie... może dwa..:) tylko zastanawiam się czy tutaj, czy musze ubiegać się o Twojego maila...mam na mysli oczywiście, jakiś forumowy mail.. żebyś nie pomyślał że normalny chcę..:-o nie śmiem prosić:-oza wysokie progi jak dla mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zadajesz za duzo pytan sa podobne do pytan do xymeny a to jest wrecz indentyczne przeciez to ty chcesz do mnie napisac a nie ja do ciebie trace do ciebie zafuanie juz na starcie ...sorry " tak jak pisałam to było pytanie z ciekawości...nie jestem xymena. nie trać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 >>>:) jasne ze nie musisz sie ubiegac :) wprawdzie adres na potrzeby forum wkleilem dwie strony wczesniej ale napisze go jeszcze raz :) ....nie ma tak wysokich progow pod ktore by nie mozna bylo sie dostac kabel_usb@o2.pl agnieszka.. >.:) skoro zdecydowalas sie napisac do kogos o kim nie wiesz nic to znaczy ze czytalas mnie gdzies wczesniej :) i uznalas ze jestem kims komu mozna zaufac czyz nie ? wiec nawet jesli bede znal wszystkie twoje dane lacznie z nr buta i palca pod pierscionek to i tak nie ujrza swiatla dziennego" tyle powinnas o mnie juz wiedziec czyz nie ? cenie nie tylko swoja prywatnosc ... szanuje prywatnosc innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena :) a z tym mailem to będzie mi zależało na tym czy się dużo pomyliłam" wiem o co ci chodzi i powtarzam jeszcze raz .....jesli powiem ze sie nie pomylilas to bedzie koniec mojej prywaty a jesli zaprzecze ? to moze zawazyc na twoich decyzjach .... Magnolia :) ide do listonosza :) to mi sie podoba ..bez pytan : bedziesz znal moje dane czy nie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a juz mialem zapytac czy pada w ........? ;) zartowalem :) magnolio czy musze teraz odpisac czy moge jutro ? bede mial wiecej czasu :) na pierwsze pyt odpowiec krotka :) ale na drugie ma byc wyczerpujaca :) wiec daj mi troszke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko.. możesz odpisać jutro:) skoro znasz moje dane, to przyjedź tam:) będę mogła zbadać twoje właściwości.... czy napewno jesteś człwoiekiem:) a nie kosmitą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w ogrodzie obowiązkowy:D nie bałabym się chyba...:) cieszyłabym się, że mam kolegę z innego wymiaru:D przeciez to zaszczyt znac Kabla USB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestem milcząca aż po grób.>>>>mylisz sie to ma znaczenie ! odpowiem....jesli obiecasz ze wynik zachowasz dla siebie ? wowczas moja odpowiedz bedzie krotka ....tak albo nie i cos dodam od siebie :)...ale nie o sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie że nie... mój ogród nie jest zbyt duży... ale niedaleko, jest miejsce gdzie można spacerować przez cały rok, bez przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymeno---> to wszystko zależy od okoliczności... czyli np od wieku.. jeśli chodzi o mniej więcej rówieśników, to uważam że nie istnieje... a jeśli np, przyjaźnią się starsza babcia i ktoś, kto może być jej wnuczkiem, to raczej istnieje..:) Kablu... czy to można nazwać polem??? polemizowałabym:D a Ty wiesz gdzie ja dokładnie jestem??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×