Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

a zebys wiedziala ze czasem mam ochote je wyciac w cholere...ale potem wiadomo, hormony siadaja ciekawe gdzie kabello ja wlasnie gotuje wiktualy na nozki w galarecie,bo Ksieciu obiecalam.zrobie ejszcze salatke.i posprzatac musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje sie nieciekawei, jestem niewyspana 😭 do tego od jutra rana mam jakis ludzi w domu bo beda okna wymieniac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak ktoś cos robi u mnie w domu:-o mam wrażenie że im przeszkadzam chociaż im tam nie łaże:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalize robli jak bylam za granica :p a teraz robia okna jutro i we wtorek, we wtorek do Czech smigam, szkoda ze zostawie ten syf mamie i siostrze, ale tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opat? wyjsnij mi co to to jest :) lece teraz do lozka bo zasypiam :o jak ja nie lubi esie tak czuc do potem 🖐️ dzis zanselam chyba przed 4 nawet musialam ziołówki brac na sen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie ziolowe nie dzialaja Opat to piwo produkowane w tamtych rejonach,jedno z 2 czy 3 czeskich piw robionych z szyszek chmielowych a nie ekstraktu...pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wstalam , spalam moze z 30min:D a co do ziolwk to biore Benosen ( jak juz musze) na mnie dziala zuzia co do piwa to chetnie skosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magni 😘 :)🖐️ wiecie gdzie moja zóóózia? mam dla niej dobre wieści od moich kart :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Kabel jeszcze tu zawita:) mam do zrobienia ponad 30 zadań na wtorek😭 i ŻADNEGO nie umiem to sie nazywa pech......... cześć Hinatka i sukinsyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt, daj maila :) magni, bieedna, ja mam z matmy też sporo i z innych, ale się nie przejmuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z matmy nie pomoge... Hinatka jesli to nie problem to podaj najpierw swojego maila,a ja do ciebie napiszze.nie chce na forume podawac maila bo jest tam moje imie i nazwisko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt będę pamiętać:D z angielskim do Cb przyjde Kabelek już pomógł mi wiele razy..ileż można .. nie moge go tak wykorzystywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×