Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość i przy jej
kupkach michalku;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:42 [zgłoś do usunięcia] p.s. do michal nie bardzo ci to wyszlo panie madralinski slyszales o takim czyms jak zaufanie? hhmmmm moze zostan przy swojej psp nie wiem co ma pśp do tego no ale ok... a co do zaufania to rozumiem że zasada ograniczonego zaufania, szczególnie w e-świecie, obowiązuje. no ale pomarańczko nie rozumiesz mnie. i to co napisałem odbierasz jako przytyk do kabla i do Was, a wcale tak nie jest. Zastanawiam się tylko na ile na prawdę znacie kabla. zdaję sobie również sprawę że nie ma to dla Was większego znaczenia bo macie świadomość iż kabla na realu raczej nigdy nie poznacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korona tu leży sobie spokojnie i czeka aż kabi na chwilę wpdanie by ja przyodziać:) kurcze moim najfajniejszym swiatecznym prezentem było to że spedziłam święta z A:) życzę Ci Kabluni udanej zabawy dzisiejszego wieczoru:) i oczywiście uważaj na siebie:)szczególnie wracając p pijaku w nocy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kablisko sie tak przejeło
rola ze uraja mu się ze faktycznie miał jakąs korone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Kabluniu nie zapominaj ze kiedys mi obiecałes przejażdżke, to cadillac był,hm nie pamietam dokąłdnie;) ja mam plan.jak juz Hina bedzie w wawie to zrobie jakąś imprezke i ściagniemy jakoś Kabla. domyślam sie ze bedzie to tudne (brak czasu Kabla,odległośc) no ale przcież nie niemożliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.s. do michal
za duzo glowkujesz michal zupelnie niepotrzebnie wszystko analizujesz tez niepotrzebnie wyluzuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:59 [zgłoś do usunięcia] p.s. do michal za duzo glowkujesz michal zupelnie niepotrzebnie wszystko analizujesz tez niepotrzebnie wyluzuj no być może za dużo lecz nie sa to dla mnie bardzo dręczące problemy i nie tracę dużo czasu na analizy kafe tak więc Twa troska(?), za którą jestem wdzięczny oczywiście, jest niepotrzebna..jestem wyluzowany a dziś ok północy będę jeszcze bardziej.... ps.co złego jest w główkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.s. do michal
nie czuje potrzeby dalszego rozwijania tematu i maratonu z toba do 3 nad ranem:D wychodze za godzine baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, laski :> dostałam się tam :) gdzie wysyłałam wypracowanie :D ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety gdzieś wybyły
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×