Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

łoki,to uciekam z kafe.chociaż bombarda pewnie mnie jeszcze z gg nie puści, ale bede próbować uciekać. dobrej nocki kabelku,do jutra:* no i wszystkim dobrej nocki,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja ja dorwe w swoje piekne rączki to rozszarpie na czesci pierwsze....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty odwal sie,żeś taka nakrecona dzisiaj to myślałam ze mnie nie bedziesz chciała puścić. ty lepiej pamietaj zeby mnie rano obudzić.ide w cholere.ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ale beznadziejnie sie czuje.a zaraz musze wychodzić:( słuchajcie...to mozliwe że ktoś dzwoni z numeru zastrzezonego a to połaczenie sie nie zapisuje w telefonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) {kwiat] no no ....Zuzia stajesz sie gwiazda :) ...mam nadzieje ze nie zapomnisz o mnie jak wzniesiesz sie na szczyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szkole poszło średnio:) ale nie zrobiło to na mnie wrażenia... po "ataku" zawsze jestem taka znieczulona..:) mam wiele pracy.. ale jak będę się tym martwic, to nic mi nie wyjdzie.. więc staram sie nie spieszyc i nie myśleć tylko o tym..:) ps.. Kablu... kciuki mnie już bolą... bardzo bola...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×