Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Artefakt_Diabła>>>zaraz Ci poprawie humor :) odbierz poczte i potwierdz tylko to o co pytama na koncu maila ...zaczne pisac drugiego zaraz jak dostane odp od ciebie :) Martynko dzieki sliczne.. trzymaj :) trzymaj jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel nawet jak mi odpadną to jeszcze będę trzymac:) jak mi powiesz to wtedy puszczę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam Kabel... to nie tak... mi często nie wychodzi tak jak chce, perfekcyjnie... mi sie po prostu udaje:) i jakimis dziwnymi trafami efekt jest pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt ... zdenerwowałam sie ... może jak mi krew odpływała z mózgu po wszystkim to nosem zeszła..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaje Ci sie ???? chcesz mnie wq...c ? [wsciekly} ;) organizm roznie regauje w takich sytuacjach gdy jest po wszystkim jednych boli zoladek a Tobie leci krew .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jesli sie tobie udaje to nalezysz do grona wygranych :) tak jak ja :) mnie tez sie wszystko udaje nawet jesli czegos nie dopne na ostatni guzik i tak wygrywam :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Szamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo to mam do zrobienia jeszcze testy z fizyki i cwiczenia:( i coś mi się wydaje że wygrana jest mało prawdopodobna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenie tkwi w tym ze nawet na momen nie mozna myslec ze sie przegra :)...nawet jesli przegrasz to co ? feniks do dzis sie z popiolow odradza ty tez mozesz :) pamietaj Martynko liczy sie tylko wygrana ....nie wazne czy siadasz do stolu z zielonym suknem czy jestes na konkursie pieknosci czy na olimpiadzie z fizy ...wygrana ! tylko to cie ma interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Szamanie
Kabel sie zaloze posiadal dziadka, ktory go nianczyl. I nosił czapkę z pomponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Szamanie
nie odbieraj tych slow jako przejawu inwigilacji. ..staram sie tylko odkryc sekret bycia szamanem indianskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomale - prośba
spróbujcie wejść torrenty ....ale na swoje konto - działa czy nie bo mnie krew zalewa strona się otwiera ale czy możecie wejść na SWOJE konto !!!!!!!!!!!! Bo ja nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze Szamanie
niech mi ktos powie, jak sie pracuje w korporacji? ile trzeba zostawac w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×