Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

to ja i tylko znowu ja>>>> :) 🖐️ zrob cos dla mnie i zaczrnij sie :).....nie chce w przyszlosci pisac z kims to sie pod ciebie podszyje z jednocyfrowym IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>>za pierwszym razem sluchalem a Clip raczej slabo oczarowal..jednak za drugim razem przygladalem sie baczniej i juz teraz mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>> ech ...ale to nie znaczy ze masz sie poddawac ....probuj dalej i wysylaj fortuna kolem sie toczy.... Royal :) a ja dalbym wiele by moc Ci taki widok podarowac ....moze nie tak piekny jak ten ale bardzo podobny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienialam kwalifikacje 2krotnie za swoje pieniadze. Po prostu tu jestem nikim. Jak na poczatku mnie oszukano, to teraz gdy sie upominam o swoje to slysze"jak sobie pani nie radzi na tym stanowisku..." Dopoki tyram bez slowa i jestem grzecznato jest ok. Pracuje na odpowiedzialnym stanowisku, ale nie widac tego ani po pensji, ani w sposobie traktowania mnie. Kazdy ucieka z tego stolka. Nikt nie chce tego robic. I glupota chyba jest siedziec tu, bo odpowiedzialnosc jest niewspolmierna do pensji a jeszcze nie ma mozliwosci rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciagle robione awantury i nikt z tym nic nie robi. Ja az sie wstydze, bo co z kims rozmawiam to zaraz wywalam z siebie i zaczynam mowic o tym horrorze. Żadna rozmowa sie nie obywa bez mowienia o tym. A jeszcze w dziale trafila mi sie osoba, ktora czuje takie poparcie szefostwa, ze czuje sie upowazniona do komentarzy, dogadywania mi i podlizywania sie szefostwu-raz ten ktos mi przygaduje przy przelozonym a raz przelozony mi przygaduje publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>>>ciekawa fotka szarosc z wrotami na blekit ja mam takie gdzie niebo wyglada jak poparzona skora.. poszukam to ja i tylko znowu ja>>>i to jest powod bys opuscila ta cholerna firme bo sie wykonczysz ...zmieniaj prace nawet za nizsza stawke ale niech cie traktuja jak czlowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×