Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość kicia zdesperowana
mi sie czasami wydaje, ze pracodawcy szukaja niewolnikow.... no nic...cos sie wymysli, jakis zwrot... wszystko i tak ostatecznie sprowadz asie do kaprysu, kto sie komu spodoba i czy "zaiskrzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz :).....to moze chociaz to wytlumaczysz ? [zgłoś do usunięcia] lancomka magnolia ty stary durny chłopie psychopata morderca szpicel świr idiota dureń odłączę wszystkie kable mój żołądek tego nie wytrzyma nie przyjadę dlaczego ktos cie nazywa facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia zdesperowana
musze isc spac...😴...dziekuje za rozmowe🌻:) i nie siedzcie za dlugo po nocy, bo bedziecie niewyspani....🌻:*caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D a co to jest?? nie wytłumacze tego bo zupełnie nie wiem o co chodzi..:D pewnie aż mi wstyd się bawi..albo psychiczna kafezdzira.. one lubą mi uprzykszać życie:) moze sie ta osoba pojawi tu jeszcze.. to sie wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po wypowiedziach to ktoś niekomunikatywny i zdesperowany... trudno mi powiedziec o co mogło chodzic.. ale starym facetem ani nikim kogo ktos tam wymienił nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziś atak na mnie ze wszystkich stron:) i przepraszam Cie bardzo ze tak mówie.. ale jednak ten gatunek jest absolutnie taki sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero ładu w tej wypowiedzi.. 20:50 [zgłoś do usunięcia] lancomka czy Ty jesteś normalny? wyłączam kompa na dziś dość a dopiero co włączyłam nienawidzę pomarańczowego też koloru dziś masz luz a jutro po 23 się tłumacz ale nie tu myśle ze to blef:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz tak zagadkowo ze nie wiem o co chodzi ? hehe jaki gatunek ? a ataki ? zawsze beda :) ..wiec miej je w doopie :D czyli w miejscu gdzie ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się tylko mówi.. choć z biologicznego punktu widzenia to nie prawda nie musisz tego czytac..ja sobie tak głośno myśle....:) to moze powiesz mi czy specjalnie się wygadałes czy nie, ok? dotyczy to czegoś czego używasz na codzien, jak prawie każdy z nas.. może to być różne.. wysokie albo niskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czy wiesz ile rzeczy na codzien uzywam ??? nie mam pojecia o czym mowisz hehe poprosze pol na pol alebo telefon do przyjaciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys Ci to przeszkadzało:) więc podsumujmy:::: napewno tego używasz może być wysokie albo niskie kiedys ci przeszkadzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Kabelku:) co jeszcze... jest zawsze blisko Ciebie:) wyróżniamy : ....sumienia.....duszy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie ważne. coś sobie uświadomiłam..... przepraszam że zabrałam Ci czas... i teraz tak z innej beczki... zauważyłam że musze zacząć grać:) ale nie w teatrze.. tylko w życiu:) nawet na tym dziwacznym forum... kiedys bałam się dojść do takich wniosków..ale teraz.. to konieczne:) bo inaczej będzie bardzo źle. przepraszam za te farmazony, możesz ich nie zrozumiec... jeśli nie goni cie czas, a masz jeszcze troche cierpliwości do mnie, to opowiedz mi co Cie dzisiaj rozbawiło, co zasmuciło.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieladnie zaczynac cos i nie konczyc :) ....to mnie wlasnie zasmucilo bo bylabys ostatnią osoba po ktorej moglbym sie spodziewac niedomowien....... i masz racje ! nie rozumiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja wszystko rozumiem:( napisałam ci, głośno myśle.. w pewnej chwili na szczęście powstrzymałam się przed czymś... dzisiaj nikt mnie nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioioioioioioi
Позор Саши Рыбака...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×