Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość
nie wiem co napisać?jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo tyż sam bydam siedzioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl zart magnolii ... jedyne zera jakie mnie interesuja to te ktre sa po drugim przecinku na koncie bankowym :) wiec nie miescisz sie w tych granicach :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie ma tu slowa o inetligencji :) 19:16 [zgłoś do usunięcia] magnolia2 pomaranczo Kabel potrafi dosrać.. jakby chciał to zniszczył by cie.. czytaj ze zrozumieniem ,bo sie osmieszasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec :D 🖐️.....jest fascynujaca :) smigasz po plaszczyznie tak majestatycznie jak na leniwca ( kobiete) przystalo :) podoba mi sie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ostatnio ktoś mi pomógł wiele zrozumieć...za co jestem tej osobie wdzieczna :) i dlatego ta zmiana :) a co do "śmigania" z gracją...no cóż...z tym trzeba się urodzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec ---dawno temu i mnie ktos pomogl wiele zrozumiec :) i ja tej osobie tez jestem wdzieczny .... oo tak z tym sie trzeba urodzic hehe ale ja jestem tylko ta brzydsza plec :D Mala :) 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
bu bu bu bu jaki dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
umarłam ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 🖐️ >>>>przykro mi Martynko :O...ale aki jest porzadek rzeczy na tym swiecie....wszystko ma swoj poczatek i koniec klnaca bardzo >..🖐️ co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec >>> zapomnialem dodac: fajnie ze zmienilas stopke ..Twoj aniol smutny chodzil... one przeciez wiedza ze nie skladaja wypowiedzen ...taka ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczor donald kojarzy mi się z wiadomo kim..:-o i jakos nigdy specjalnie mnie nie śmieszył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×