Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość klnąca bardzo
Zanim gdy na chwilę zamknie oczy - znikniesz. Zabierz jej, zabierz jej, zabierz jej z ręki nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
derdamal - mozesz mnie dobijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derdemal>>>mam wiecej klas niz ty wlosow pryszczu :).....powiedz mi jak to jest wchodzic tam gdzie cie nie chca ? w realu tez takim nieudacznikiem jestes ? ciesze sie jednak ze myslisz o mnie ;), mysl !!! bez wzgldu na to co myslisz :)... bedzie to swiadectwem dla mnie ze zyje :) w przeciwienstwie do ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>zrobilem wyjatek magnolio :)....moze chce z nami popisac a z braku sily przebicia i niskiej kultury nie wie jak zaczac ?....przyczepil sie wiec jak glodny pies chrzanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie tylko kazdej pannie :)....mezatkom tez :) ostatecznie to kobiety ty zas wolisz pewnie chlopcow dlatego domyslam sie z kim pisze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest kobieta i jest zla ...ale nie mam czasu czekac 10 min na odp bo to hoooj nie dyskusja .....czas to pieniadz a ja nie lubie tracic kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USB...teraz wiem, że nie składają wypowiedzenia :) pozwalają nam, żyć wg.swoich zasad..tylko czasami stawiają na naszej drodze kogoś, kto nas pokieruje we właściwą stronę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec :) teraz mi sie podoba to co napisalas ;) to jest zgodne z tym .....pojawiają się jako obcy, wnikając w nasze życie zaledwie na moment i na powrót z niego znikając. Bywa i tak, że nawet na moment nie pozostawiają imienia, po którym moglibyśmy je rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oktutna?? skąd..:D Kabel mam zlecenie żeby powkurzac pewną osobę:D zapodaj jakies teksty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×