Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość Stetryczały introwertyk
za chwilke będę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczały introwertyk
Ależ proszę królu: 1.kliknij START 2.wszystkie programy 3.akcesoria----otworzy się okienko i kliknij---narzędzia systemowe-------znowu otworzy się okienko i kliknij---tablica znaków------wybierz znak jaki chcesz i kliknij na niego.Potem kliknij---"wybierz" i znaczek pojawi się w okienku.Skopiuj go i wklej gdzie tylko chcesz koniec :classic_cool:🌻 dla Royal👄🌻❤️🌻 dla króla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja i tylko znowu ja
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mnie boli
albo lewy biust :o nie wiem dokladnie co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakladam ze nikogo tu nie ma :)...nieszkodzi ..i tak jestem znieczulony i nie moglbym pisac :O....czasem robimy cos czego nie chcemy w imie czegos co nie do konca jest nam do konca potrzebne ...:O hmmm..a jednal jest potrzebne by moc realizowac to co zaczete ......bez mozliwosci zatrzymania ..... :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale popisalem :D...ale nie jest powiedziane ze kolo nie moze byc kwadratowe ...zgodnie z tym co czytam na kafe powinno byc trojkatne :D heheh by nie nazwac je octagonem ....porazka ":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynmam pisac jak srednio intligentny szympans :O ....czyt .co drugi orange ....i zaczynam sie bac :O.....dostalem szczepionke jednak wiec bede zyl :) wiesz ze pisze do Ciebie ... czytam rozne posty ,rozne tematy ... a ty jednak dajesz odczuc ze czlowiek jako istota jest wazny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaaa
O kurczę. Chyba jednak ktoś tu potrzebuje towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaaa
Święta prawda, co tu dużo gadać :) Trzeba iść spac, jutro będzie nowy, piękny deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no.. ale poduskutowalem sobie :) prbuje rozwiklac zagadke jednego mojego postu i za cholere nie wiem o co mi chodzilo :D to nic ! widac musze sie znieczulic by to pojac :D Hinatka , Lektorkaaa :) fajnie ze wpadlyscie ;) a teraz milego dnia dla wszystkich a dla mnie kawa :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×