Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

USB...a wiesz, że masz rację:D zupełnie zapomniałam, o tym tekscie w Twojej stopce :D "pomimo, że pojawiają się na moment...to pozostawiają po sobie ślad na całe życie.." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>text jest odzwierciedleniem nastroju a ja dzis jestem w wyjatkowo dobrym wiec pewnie nie udaloby mi sie :) zreszta musial bym cos wiedziec o danej osobie by znalezc czuly pkt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez nie wiem o tej osobie zbyt wiele.. moze tyle ze jest szurnety... ma pewną "chorobę" i w związku z tym należało by się czegos pozbyc, ale on to ukrywa... oszust.. nieświadomy tego co mówi...niebrzydki...wiecej nie moge powiedziec bo by mnie zczaił.. nie wiadomo czy tu siedzi..:-o taki przeciętny idiot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za krotko tu jestem by nazywac mnie kozakiem :) zreszta ten tytul nie pasuje do mnie ...nikogo nie podrywam ani nie besztam , zadnej nic nie obiecuje....mam swoje zycie i to szczesliwe wiec nie rozumiem .....czytajac ciebie moge dojsc do wnioskow ze nie warto byc milym czy uprzejmym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska co macie na obiad??:D ja sie nie moge doczekac :D mam moje ulubione skrzydełka w miodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie sie ktos kto wlazi w czyjes zycie :) jakie to szczescie ze nic nie pisze o sobie ,nic nie wklejam z zycia prywatnego :) w necie narcyzku ? ...chyba nie do konca rozumiesz znaczenie tego slowa 🖐️ net to samo zuoo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka>>>. szkola-przysposabiajaca-do -zawodu :) byly to szkoly dla tych co mieli klopot z ukonczeniem szkoly podstawowej czyli 8 klas i zawod w garsci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derdemal>>>no coz :)...kolezanka sie pomylila wiec nie ma potrzeby bys mnie czytala :) i nie pisz w meskiej formie bo wiem ze jestes kobieta :)....ba nawet wiem ktora kolezanka mnie reklamowala tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wiem skąd pochodzi ta pomarańczka...:) ale zachowam dla siebie, bo pewności nie mam i nie chce nieporozumien..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na babskim forum ? forum nie bylo babskie na dlugo przede mna kobieto a wlasciwie malolatko udajaca nieudolnie faceta ...bylas juz tu kiedys...pisalas na czarno ale cie wynioslo kilka dzialow out wiec wracaj tam i nie zawracaj sobie glowy moja osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
derdemal-- napisz cos o mnie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>>> gdyby to byl facet to nie napisalby : jestes pierdolniety,ale nie dziwie sie ktoz moze siedziec na babskim forum bo musial by przyznac sie ze jest pierdolniety !!!!! mozna mi wiele zarzucic tylko nie to ze jestem slepy ! nie mozna mnie chywcic na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze ci na maila derdemal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdki nie oznaczaja ze nie umiem pisac :)..zreszta wyzej to tylko kopia twojego postu :).....nawet jesli jestes facetem to pewnie nieszczesliwym zamknietym w 4 scianach spedzajacym wiekszosc zycia na kafe :) skoro 90 % uzytkownikow nie umie pisac bez gwiazdek to wszyscy sa pierdolnieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×