Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

piszmy wiecej i bezsensu

Polecane posty

najważniejszą rolę przydzieliłam temu mojemu ulubionemu królowi dzielnicy :classic_cool: też go tam umieściłam :] a prawiczek? na razie nie zrobiłam jeszcze opisów kart i dokładnych znaczeń.. ale pasuje mi do tego brak powodzenia u płci przeciwnej, wewnętrzne hamowanie się, samotność itp :P muszę nad tym pomyśleć! bo na razie prawiczek mi się miesza ze stulejką.. inne postacie to np karzeł w rikszy i sutener :classic_cool: tztzki też są :classic_cool: dziewica? nie mam jej :O cholera :O dorobię nowe karty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktamozektos --> ale jakby się nie sprawdziło to mnie nie bij 😭 sama się uczyłam wróżyć. patrząc w Twoją numerologię, to wszystko powinno się ułożyć :P tylko to jest tak, że los daje Ci szansę, a Ty musisz potrafić ją wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego Ci życzę :P w ogóle myślę, żeby sobie jakąś fajną talię tarota kupić, ale jak patrzę w sklepach magicznych, to jest z 50 rodzajów i trudno się zdecydować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się bardzo niektóre podobają.. wampiryczny tarot 😍 albo z wizerunkami kotów.. tylko chyba najlepiej zaczynać od tego Waite'a.. mi kiedyś wróżono z African American Tarot i nie sprawdziło się :O na moje szczęście :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to wygląda na jedynie mangowy styl :) tylko trochę ciężej interpretować tego typu karty.. ech.. znalazłam też ich nieużywaną wersję :D to chyba je kupię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale jak to działa, są karty tarota jednego rodzaju, są karty tarota drugiego rodzaju - i czym one się różnią, tylko obrazkami czy treścią i przekazem również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekaz niby jest ten sam, treść kart się nie zmienia, jedynie obrazki są inne, chociaż symbole zwykle pozostają.. np karta Księżyc zwykle przedstawia księżyc i dwa wilki wyjące do niego oraz raka w wodzie.. wiele zależy od tego jak wróżbita czuje i interpretuje karty - niektóre np lepiej do niego przemawiają, inne gorzej. np tarot zen służy też do medytacji, są też wiccańskie karty i wiele innych.. naukę najlepiej zaczynać od talii Waite'a lub tarota marsylskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ezoteryką od dziecka.. karty tarota wzięłam do rąk w wieku 9 lat chyba.. ale nie jestem ekspertką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wicca interesuję i nie tylko.. ;) ale jeszcze nie biegałam po (nago)lasach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktamozektos: http://www.wicca.pl/ - taka tam zarejestrowana religia, kobiety (czasem również mężczyzni) spotykają się w lasach, nazywają siebie wiedzmami, czczą Boga i Boginie, wyznają zasadę, że to co zrobisz powróci do Ciebie. Takie tam pozytywne zabawy dorosłych którzy nie mają co robić w wolnym czasie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×