Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta Lestata

Pożegnać 10 kg

Polecane posty

Hejka :) Jak tak piszecie o ćwiczeniach, to sama mam ochotę troszkę się poruszać :) No, ale w moim przypadku na chęciach się tylko skończy. Nie mam czasu za bardzo. Wstaję do pracy o 5, wracam o 16 i jestem tak wyjebana, że myślę tylko o tym, żeby się położyć i obejrzeć jakiś głupi serial. Natomiast jeśli chodzi o dietę, to idzie nieźle. Wczoraj jakieś 900kcal, dzisiaj będzie podobnie :) Zaraz wszamię omleta na kolację i będzie dobrze. Stawiam na białko, a węglowodany ograniczam do max 20g dziennie. Dzisiaj rano w końcu się zważyłam i już wiem na czym stoję :) Następne ważenie planuję w piątek. Trzymajcie się, do sylwestra już niedługo, a pomyślcie sobie, jakie laski z nas będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko laski ;D Dziś miało być lepiej..ale jak ja to mówię...zjebałam ; o Śniadnie : danio, pół kromki bez niczego 2 Śn. : jabłko Obiad: 4 naleśniki z dżemem ; OO! Kolacja...a raczej 2 kolacje... 1. mała miska kapusty od babci ;o 2. bułka, połowa z miodem, połowa z szynką, serem i pomidorem... ...przynajmniej ćwiczyłam 100 min na rowerku spalając 1000 kcal, mam nadzieje, że jutro bd lepiej.... ...ktos tam pisał o sałatce z pomidorem i ogórkiem...świetny smak owszem xD ale nie polecam łączenia ogórka z innymi warzywami, ma właściwości, że tak ujmę "wyżerające" nie wiem jak to jest dokładnie, ale pare plasterków ogórka potrafi "wyżreć" witaminę C. z całej szklanki soku pomidorowego...pewnie podobnie dzieje się z innymi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero przyszłam do domu... Znowu zamiast zjeść kolacje wypiłam piwo ale ogólnie sporo w dzień ćwiczyłam :) Padnięta jestem jakoś strasznie i chyba idę się położyć... na obiad zrobiłam sobie makaron pełnoziarnisty z owocami morza ;) Smaczne całkiem tylko te ośmiorniczki lepiej jeść nie patrząc na nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo
dietete bialkowa, niezawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wstałam :) Kurcze ociężała jestem troche przed okresem i nogi mnie bolą... Ale trzeba trochę poćwiczyć ;) hehe Oficjalnie miałam się ważyć w poniedziałek ale chyba zrobię to koło srody jak @ przejdzie ;) A zaraz idę na śniadanko - dziś pewnie owsianka :D A później na inauguracje roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj postanowiłam, że dzisiaj oczyszczanie - więc cały dzień tylko na wodzie i herbatce zielonej. jak będę miała jeszcze siły po dzisiejszym to jutro tak samo - może się troszkę poodtruwam. buziaki i udanego dnia dziąszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
siemanko i ja sie do was przyłącze może jak zaczne i będę się dzielić z wami doświadczeniami to wytrwam bo jakos do tej pory tylko patrzylam na diety w necie :) staralam ie tez cwiczyc skakac na skance troszke schudlam ale po 3 dniach szalenstwa z cocacola i czekaloda wrocilam do swojej wagi i brzucha :( dobra dołączam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy witamy :) Razem łatwiej :P Ja postanowiłam na obiad zjeść salatkę grecką ;) Feta leży w lodówce i mi się inaczje popsuje ;) hehe I znowu obiad będę miała o 12 a później wróce dopiero koło 18-19 na kolację... Ale jeszcze wieczorem musze moje ćwiczenia zrobić bo z rana miałam 45 min ćwiczeń na orbitreku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
ok to lece pocwiczyc cwiczylam kiedys 6w moze znowu zaczne pamietam ze to bardzo wyczerpujace bylo lecz to tylko na brzuch dziewczyny damy rade do sylwestra pozrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przyjecie mnie do waszego grona.Moja waga w dniu dzisiejszym to 69 kg.Jesli do Sylwestra ubedzie mi 10 kg. to poczuje sie dobrze w mojej skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja chc pozegnac 5 kg. Od miesiaca dieta MZ i silownia. Od wczoraj 1000 kalorii. Jestem z wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe🖐️ fajnie ze jestescie - razem razniej:)) wczoraj nie mialam czasu sie odezwac -caly dzien zawolony ze szok..... z dietka u mnie dobrze- jakos daje rade no prawie ( wczoraj zjadlam 5pierogów ruskich):(( wiem wiem ale tak na mnie patrzały:p dzis obiecuje poprawe:)) a jak tam u was????? pozdro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 - to nie tak duzo :) pod warunkiem, ze pozostale posilki byly mniej kaloryczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje oczyszczanie średnio wypaliło, bo zjadłam w końcu trochę fasolki szparagowej... a nawet głodna nie była... muszę pomyśleć czy dzisiaj powtórka czy nie... witam nowe dziąszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z mila checie sie przylacze do Was.Tylko ze ja chce ok 2 kg schudnac. Musze Wam sie przyznac ze juz ok 2 tyg. jestem na diecie i znamiast chudnac tyje,nie wiem co sie dzieje,jem 100 kcal dziennie ciwcze rower albo biegi) i do tego 6 weidera i to nic nie daje juz nie mam sil i nie wiem co robic.Mam dzis zamiar,bo w pracy luz posuzkac w intrncecie cos na temat diet,co mozna ejsc czego nie jesc itd. Jak znajde cos ciekawego podziele sie z Wami moja wiedza. dzis zjadłam: kanapka bulka ciemna z pol jakjka papryka pomidorem ogorkiem tj ok. 200kcal, wypilam sok 120 kcal pozniej zjem banana 100 kcal jablko 60 kcal i ok 7-8 kopytek z lyzka cukru i lyzka masla tj ok 350 kcal moze jeszcze jakis owoc ale to zoabcze to daje 830 kcal mysle isc na basen albo pobiega wiec cos spale mysle ze dzis jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze nie duzo ale obiecalam sobie i nie moglam wczoraj sie oprzec--- ale dalo mi to kooooppppaaaa. juz tak nie bedzie- jedzenie nie bedzie żadzilo mna!!! bardzo mi zalezy na schudnieciu a odwalam takie posilki...... ale od dzis to zmienie.... zastanawiam sie na przejscie na jakas diete- bo mz daje efekty ale powoli...a ja potrzebuje motywacjii... kilka kilo mniej dalo by mi kopa sama niewiem co mam zrobic ze soba:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mam motywacje - 2 kg mniej od poczatku terapi ;) hihi Ale dzis mam dylemat: ide na spotkanie do kolezanki, nie widzialysmy sie kilka lat.... jedzonko, winko :o Postaram sie aby moje wszystkie dzisiejsze posilki nie bylo wieksze niz 100 kalorii (oprocz sniadania). Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankama
siemanko do ewka23x tyjesz ponieważ miesnie waża wiecej niz tluszcz poczekaj ze 2 tyg a wszystko bedzie tak jak chcesz :) ja tez jestem na diecie mz tylko ze nie licze kalorii robie mniejsze porcje bez węglowodanów i duzo wicze niemal w kazdej wolnej chcwili zaczęłam wczoraj 6 weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onnaaa- a na jakiej diecie jestes??? na 1000kal???cwiczysz??? mysle ze 1 lampka winka nie zaszkodzi tak bardzo ( wrecz podnosi przemiane materi) a co do jedzonka to moze zamias kolacji zjedz u niej i bedzie git:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miesiaca cwicze na silowni (cialo lepiej wyglada) i stosowalam diete MZ. Poza widocznym spadkiem tluszczu schudlam niewiele. Od 2 dni licze kalorie i cwicze. Dzis rano 59 kg :) Ciesze sie ze waga w koncu drgnela :) A winko wiem :) i ma 89 kalorii. Kolacji i podwieczorku nie bede jadla. Wlasnie wsunelam twarozek z rzodkiewka 100 kalorii. Na obiad kawalek rybki ze surowka - 175 kalorii. Potem spotkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja dzis mysle bardzo malo zjesc bo jutro mnie moj narzeczony z okazji swoich imienin zaprasza dor estauracji chinskiej. zreszta moja dieta jest malo efektywna i skuteczna wiec nie wiem czy ejst sens sie odchudzac poprostu jestem zalamana ostantio mam problem zeby chociaz pare deko schudnac nie wiem co sie dizeje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj drugi dzien mojej diety.Jak narazie dobrze mi idzie.Do tej pory zjadlam 450 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×