Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszczuszka

Damskie majteczki

Polecane posty

Słuchające metalu?? Tak, sam jestem jak wy to mówicie ;p satanistą ;p (żartuję!) i miałem kiedyś pannę która słuchała popu czy jakoś tak, no i były sprzeczki o to gdzie idziemy, jak chciałem iść na koncert to ona waliła fochy że nie bo ona się tam źle czuje, no i ja miałem tak samo, więc zacząłem spotykać się tylko z metalówkami ;] i dobrze mi z tym, mamy wspólne tematy, razem gdzieś jeździmy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
wydłubujemy sobie gnidy z kudłów, obalamy alpagi ... ogólnie fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
no to pewnie ;] racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
nie wolno się naśmiewać z ludzi ułomnych psychicznie! nietolerancyjna świnio! to że chodzę w butach ortopedycznych i w płaszczu po dziadku z Gestapo nie znaczy że jestem gorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
chociaż i tak później pójdę się popłakać, smarkając w połę flanelowej koszuli bez rękawów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
dlugie wlosy ale jak bardzo dlugie? jak za ramiona to nie podoba mi sie ale jak taki ciemny wloch:) i ma do ucha to fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to nie zależy od długości włosów czy mi się chłopak podoba czy nie ;) Teraz akurat mam żołnierza to włosy ma bardzo króciutkie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
trep z podstawowym wykształceniem - cool! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego, ja nie naśmiewam się z tego że jedni nakładają sobie spermę na włosy, inni chodzą w spodniach z kroczem przy kostkach.... Wiele argumentów bym mógł tu wymienić, ale mnie WY nie obchodzicie, ja słucham tego czego lubię, a większość z was nigdy nie zrozumie tej muzyki. chodzę w bojówkach, glanach, mam pieszczochy, ale chuj cie to obchodzi?? Mam wyjebane na to co wy nosicie, i nie krytykuję tego głośno, bo wim co to tolerancja. Mów o mnie co chcesz, ale i tak zawsze będę słuchał tego czego słucham, i nie zmienię się choćby dlatego że ty tak o mnie mówisz. Gadaj zdrów ;] Koniec wykładu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
walę osssssssssstro pod foty Nergala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
nie przejmuj sie tutaj jest full debili i debilek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butchers Hook unplugged
ps - a co jest do rozumienia w bełkocie półmózgich kretynów, których jedyną umiejętnością jest kręcenie kudłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ;] No to może wróćmy do tematu, bo przez te włosy trochę zboczyłem ;p Ale tak na marginesie, mam włosy za łopatki ;p 30 sierpnia była 4 rocznica ;p Chciałem już kilka razy ściąć ale każdy mówi mi że w długich mi lepiej więc trzymam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to Ty wiesz nawet od kiedy zapuszczasz włosy?? Nieźle ;) Musisz mieć bzika na ich punkcie to i szkoda by było ściąć je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
ma sie tobie podoba twojej dziewczynie a nie innym przeciez nie moze byc kazdy taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, bardzo o nie dbam, co 3 miesiące podcinam, myję codziennie, nie suszę żadną suszarką, nie farbuję nie prostuję ;] dokładnie to długie włoski mam 4 lata i 28 dni ;p No mi się podobają tylko gdy coś robię np w pracy czy w domku coś majstruję to p[rzeszkadzają, ale tak to są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
moj tez zapuszcza ale gdzie do 4 cm:) bo ma teraz krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
a jak rok starsza:) 22 kajdanki sa fajne;d ale mozna tez zwiazac szalikiem;d apaszka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron widzisz ;) zlot gówniarzy rozprawia o bieliźnie i akcesoriach :D Myślałam o takich puchatych plastikowych, bo widziałam w jakimś sklepie i naprawdę jakieś grosze kosztowały a tu chodzi właśnie o jednorazowość. Następnym razem będzie apaszka itd :P Chcę w ogóle zrobić mu w prezencie taki wypasiony masaż i dużo czytałam na ten temat ale nie wiem czy dam radę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×