Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocrodzicom.

SZUKAM OSZCZĘDNEJ, CICHEJ PRALKI-CZEKAM NA PORADY!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość sdfcdfwedgfcwedg
polecam pralki ładowane z przodu sa lepsze niż te od góry, bo te drugie się psują polecam Electrolux bo to jedna z niewielu pralek, gdzie można regulować czas, mogę wstawic np. program na 35 minut, 55 minut, ale też 2 h. jak wiruje to ja słychać, ale przy obrotach wirowania 1000 to nieuniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia85
Czyli pralka wazy ubrania? A skąd wie, jak długo ma prać i płukać? Też to jakoś rozpoznaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvona883
Właściwie, to można tak powiedzieć. Z tego, co wiem to właśnie na podstawie wcześniejszych pomiarów dopasowuje wszystko. Nawet w fazie wirowania technologia wykonuje kilkanaście prób wyważenia wsadu w bębnie i dopasowuje profil wirowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia85
Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam:) Ale brzmi to bardzo sensownie i funkcjonalnie, jak będę potrzebowała pralki to się za taką rozejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvona883
Jest na co zwrócić uwagę:-) A dzięki opcji Eco Monitor mamy możliwość nauczyć się jak zaprogramować pralkę, żeby zużywała jeszcze mniej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvona883
Można tez się zorientować w cenach przeglądając taki ranking. Ale na forach też można znaleźć sporo rad opartych na doświadczeniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia85
Oszczędność energii = oszczędność pieniędzy:). A na czym polega to programowanie pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvona883
Dzięki funkcji Eco Monitor widzisz optymalizację energii na wybranym programie, dzięki temu wiesz później jak masz nastawić pranie, żeby zużyć mniej wody i prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pralkę Whirlpool z technologią 6-ty zmysł. Jest świetna. Cicha, praktyczne funkcje, program bez zagnieceń mnie wybawił od znienawidzonego zajęcia:-P Pranie w niskiej temperaturze bardzo mi się podoba, bo rzeczywiście kolory wyglądają świeżo. I przede wszystkim cena mi się podobała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jancio
Ja kupiłem sobie LG, moja mama 5 lat wcześniej Bosch. Następna moja pralka to będzie Bosch. Podobnie z lodówkami: kupiłem samsunga, moja mama siemensa. następna moja lodówka to będzie bosch/siemens. Ludzie uczą się na błędach. Więc są tacy co kupują Aristona, Beko, Whirlpoola, Amice i inne, a są też tacy co kupują Boscha/Siemensa. Slyszałem o kontroli jakosci poddostawcow w Bosch w Ludzi - to mnie przekonuje, nawet jeśli produkt jest droższy o 200-300 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa lata temu kupiłam
Samsung diamond w promocji gdybym miała sluchać kafe oszołomów kupiłabym inny shit dwa razy droższy , posłuchałam siebie i kupiłam , jestem mega zadowolona nawet stary bosch nie sprawował się tak dobrze pranie wyciągam sterylne jak ze szpitala dzięki funkcji jakiejs tam , oddzywa się [ mówi jak w reklamie ] na razie nie psuje się , polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnedy
Ja mam boscha wtw 86563 pl. Polecam z czystym sumieniem. Klasa ener. A+++, cicha, dobrze pierze, fajne programy skracajace czas prania i ilosc energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska788
@czarna1220 czy faktycznie żelazko nie jest potrzebne dzięki temu programowi bez zagnieceń? Ja nie cierpię prasować, także dla mnie to byłoby idealne rozwiązanie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosch i Siemens pracuja razem - BSH :) AEG, Elektrolux jest tez dobry , jak ktos ma jeszcze wiecej kasy to tylko Miele :) Whirlpool to stary Philips :) reszta to szmelc .... kupicie dwa razy .... albo jezdzicie Fiatem, albo Mercedesem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w niektórych przypadkach na pewno będziesz musiała jednak tego żelazka użyć, no bo idealnej koszuli męża nie wyjmiesz z prania:-P Ale większość rzeczy wcale nie wymaga prasowania więc na pewno zaoszczędzisz sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska788
No tak, z koszulami to może być ciężko. Ale ważne, że wielu innych rzeczy nie trzeba prasować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domminnika
AWDE 8122 od whirpoola. Klasa A+++, 8 kilo pojemności, 1200 obrotów. Technologia 6-sty zmysł i green generation. Cicha i energooszczędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka00
Z tego co czytałam na forach branżowych, to bardzo dużo osób poleca LG, zwłaszcza jeśli chodzi o pralki czy lodówki. Moja siostra mieszka w Niemczech i tam również często kupują sprzęt LG. Jakościowo są dość dobre. Cenowo - zależy od modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarina
Ja kupiłam pralkę whirpoola produkowaną w Polsce. Wczesniej też miałam ich sprzęt i byłam zadowolona, więc nie szukałam zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na LG bo pralki tej firmy maja silnik Direct Drive z gwarancja na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarina
A co to za silnik? I czy ta gwarancja obejmuje wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_Bergamo
Gagarina, a jaki model wybrałaś? Z 6-tym zmysłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
To faktycznie sprytnie pomyślane, nie trzeba się martwić że wrzuciło się złą ilość ubrań czy ustawiło zły program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allessia
Ja w domu rodzinnym od wielu lat miałam pralkę whirlpool i mama zawsze prała w niej wszystko, delikatne, codzienne i robocze ubrania, zawsze wszystko było ok. Kiedy miałam wybrać pralkę do swojego domu też postawiłam na tę firmę. Sprawdzona już i nie rozczarowałam się, mogę polecić każdemu, kto lubi wygodę. Poza tym zajmuje mało miejsca i w mojej niewielkiej łazience wygląda doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dońka
Ja mam także pralkę whirlpool. Widzę, że jest to dość popularna marka. I wcale mnie to nie dziwi, bo jest to naprawdę godny polecenia sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wymagania spełniają pralki od lg mają wysokie klasy energetyczne i chodzą niesamowiecie cicho. Ja nie znam cichszych pralek niż te od lg. Do tego LG rusza z walentynkową ofertą dla urządzających mieszkanie: przy zakupie pralki klienci otrzymają rabat o wysokości 200 zł na wybraną lodówkę LG kombi. Promocja „Rodzina w komplecie” obowiązuje w sieci Media Expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry29
Warto obejrzeć pralki LG, mają inteligentny system sprawdzania objętości wrzuconego prania. Sporo dobrych programów działania ułatwia pranie różnych ubrań. Z niektórymi rzeczami już nie chodzę do pralni tylko sam piorę. Po za tym fajnie wyglądają, a przynajmniej moja. Ja mam LG F14A8TDS, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wybór na avans.pl Najlepiej jak sobie wybierzesz wysoką klasę energooszczędności, co do wielkości i funkcji to już zależy co się kumu podoba i na co kogo stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×