Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość kobitka 36
Byla mojego partnera umie aby o kase wolac,tego samego dzieci uczy.Jest w nowym zwiazku,ale wciaz jej Malo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo to prawda
innych eks nie znam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Owszem, ciągną kasę dla dzieci, niech tatusiowie poczuwają się do obowiązku i pomagają w utrzymaniu swoich dzieci. Nowy mąż/partner mamusi nie ma żadnych zobowiązań wobec jej dzieci. Ty również nie musisz ich lubić, nie musisz ich utrzymywać, ale twój partner ma zobowiązania wobec nich... W mojej rodzinie są i rozwódki i kobiety, które związały się z dzieciatymi rozwodnikami. Te drugie są o wiele gorsze, przykładem moja siostra. Nie wiem na co liczyła, ale dzieci wybranka nie zniknęli z jego życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Tak,ale my mamy tez wspolne dziecko.Jemu tez co sie nalezy.! My mamy tez swoje wydatki,klopoty i na to pracujemy. Jego byla jest tak leniwa,ze od lat nie pracuje,choc dzieci ma duzo starsze od naszego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akustycznnie 1111
masz 36 lat i dziecka ci sie jeszcze zacxhcialo w dodatku z dzieciatym? wstyd i zal waszego dziecka. stara matka i dzieciaty rozwiedziony tatus. ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz
ty 36 latko kogo obchodzą twoje dzieci? Wzięłaś sobie faceta z przychówkiem, musisz się z tym pogodzić. Stary babsztylu, nikt cię nie chciał przez tyle lat to połakomiłaś się na cudzego męża? A co według ciebie ma się stać z jego dziećmi? Ma ich potopić jak kociaki, żeby tobie życie umilić? I kto tu jest nienasycony?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
Sprawa jest prosta ,wiedziała pani ,że pani partner ma dzieci i zobowiązania wobec nich a teraz jest pani oburzona.Należało poszukać faceta bez zobowiązań.Ciekawe jak panią zostawi z dzieckiem czy nie będzie się pani domagała alimentów?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Wygladam super,nikt nie daje mi nawet 30-tki.Ale nie w tym rzecz ! Eks-kobiety powinny ruszyc tylki i tez isc do pracy. ....a one siedza i czekaja z wyciagnieta reka...yyyyyyyyy Zero Godnosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Alimenty sa placone.....ale tamtej wciaz malo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Tak,ale my mamy tez wspolne dziecko.Jemu tez co sie nalezy.! My mamy tez swoje wydatki,klopoty i na to pracujemy. Tak, macie wspólne dziecko, Ty masz jedno dziecko, ale Twój partner ma ich troje... A fakt, że ich matka nie pracuje? Może jest na utrzymaniu swojego partnera. Twój partner przecież nie utrzymuje tamtych dzieci w 100%, matka dzieci też wnosi jakiś wkład finansowy, nie mówiąc już o tym, że jest ich opiekunką, praczką, sprzątaczką, nauczycielką... O tym, że nowy partner musi płacić alimenty, spotykać się z dziećmi chyba wiedziałaś wcześniej, chyba to nie jest zaskoczeniem. Opieram się na obserwacjach z życia mojej rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Alimenty sa płacone - ale koszty utrzymania rosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
moje dziecko mnie obchodzi i malego partnera. Ciebie nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Koszty utrzymania rosna takze i nas...Byla mojego faceta jest w lepszej sytuacji,jezdza np.2-3 razy na urlop. Nas ciezko stac na jeden wyjazd do dziadkow. Jej dzieci sa starsze (16,17).Ona moglaby pracowac ale chyba jest leniwa.Moj facet tez ja kiedys utrzymywal. Ktos mowil,ze kombinuje i dorabia na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
trzeba sobie było zafundowac dziecko z facetem bez zobowiazań, a nie teraz narzekac, zazdrosc przez ciebie przemawia i pazernosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Czy nikt nie widzi,ze to jego eks jest pazerna ??? Ja nie bede sobie odmawiac niczego,aby tylko ona z dziecmi miala. Ona juz ma tatusia,bo one teraz tak do jej nowego mowia. To niech tatus im daje.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Widze ,ze kazdy jest tu zdania ,ze tylko EKS SIE WSZYSTKO NALEZY !!! --mimo,ze nie pracuje,czy kombinuje i na czarno robi. SMIESZNE.:):):) NA szczescie moj facet zgadza sie ze mna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Moja siostra operuje podobnymi argumentami... My odpowiadamy krótko - chciałaś faceta z obciążeniami? Chciałaś, to teraz gimnastykuj się [żadne argumenty do niej nie docierały, przyczyniła się do rozbicia tamtej rodziny] Nie stać Cię na urlop? Nie pojedziesz... Gdyby twój mąż nie płacił alimentów - 1000 zł na 2 dzieci- rocznie mielibyście co najmniej 12.000 w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
zgadzam sie w stu procentach z twoja wypowiedzia -siostra Gosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Nikt nie uważa, że ex cokolwiek się należy... To dzieciom się należy!!!! A ojciec ma obowiązek ponieść konsekwencje spłodzenia tych dzieci, nie tylko finansowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Czyli jak moj facet popelnil blad i mial nieudane malzenstwo to teraz musi za to placic jeszcze,zeby byla miala na urlopy.....??? Wiadomo,ze eks nie wydaje tych pienidzy tylko na dzieci,nie oszukujmy sie. Powiem szczerze-lubilam te dzieci,zabieralam na basen,do kina itp. Widze,ze sa pazerne jak mamusia,szczerze to mnie od nich odpycha,nie tesknie za nimi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
Przestan pieprzyc takie dyrdymały o błedach...haha, bo za chwile sie okaze ze twoj partner popełnił bład wiazac sie własnie z toba, a na dzieci i tak bedzie płacił bez wzgledu na to czy byl to bład (w twoim mniemaniu oczywiscie )czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia
kobitka 36 - jestem od ciebie dużo młodsza, ale i - sądząc po twoich wypowiedziach - o wiele mądrzejsza. Wpakowałaś się w związek z facetem "z przeszłością", i czy tego chcesz, czy nie, jego dzieci były, są i będą w jego życiu. I dobrze ci radzę, nie próbuj odebrać dzieciom ojca. Jeśli ci się to uda, to znaczy, że twój facet to totalna ciota. Jeśli nią nie jest, kupnie cię w dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
Tu same eksy pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia
Widzisz, ja nie jestem 'eks' tylko po prostu umiem myśleć racjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
A MOZE EKS POWINNA DUPE RUSZYC I POJSC DO PRACY ??? NIKT O TYM NIE POMYSLAL? ABY REKE UMIE WYCIAGAC.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Gosi
Kobitko, a nie wiedziałaś, że za błędy się płaci? Na szczęście nie jestem ex, nie mam też męża z obciążeniami. Ale za swoje błędy też płaciłam [na szczęście były to do tej pory małe błędy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara a głupia
"A MOZE EKS POWINNA D**E RUSZYC I POJSC DO PRACY ???" To, co ona robi, nie jest twoją sprawą :) Zajmij się sobą i swoim dzieckiem, i nie pluj tak jadem, bo mu się udzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzejjjj
kobitka36 A ty myslałas jak sie ładowałas do łozka z dzieciatym facetem , jakie beda tego konsekwencje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka 36
My mamy swoje plany i swoje zycie i jego byla niech sobie odetnie pepowine,bo juz czas najwyzszy ! Ona zawsze kochala tylko jego pieniadze i to jej zostalo. ZERO GODNOSCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×