Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Gość niektóre baby są okropne
Ględzą o solidarności jajników a jeśli w grę wchodzi facet to jedna drugiej by gardło podgryzła. I koniecznie muszą sobie udowadniać że ona lepsza od tej drugiej...od tej next czy od tej byłej... A faceci śmieją się w kułak i szukają następnej, jeszcze "lepszej" bo nowej i innej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat to nienasycenie Eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nienasyconą
eks, ale były mąż odwiedza dzieci i jakoś stara się mnie nasycać, od czasu jak "koleżanka" z pracy męża powiadomiła mnie o romansie z nim i ich "wielkiej milości" wiedziałam, że to koniec naszego związku, ale seksualnie bardzo mi pasuje, wiele wspólnych odkryć i fantazji zrealizowaliśmy jest ktoś inny w moim życiu, uczuciowo coś się rodzi, jeżeli dopasujemy się seksualnie, to zrezygnuję z nasycania się z eksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten temat zszedł na psy
Chociaz nawet nie .Miał za zadanie pogrązyć byłe ,Przedstawić je jako harpie czychające na szczęście exa w nowym związku .Nie udało sie . Emocje poniosły dwie strony . Są ludzie i parapety . Tyle razy pisane tu było . Są wredne ex żony .Są wredne obecne żony . Są ludzie .którzy zawsze ludzmi będą .Są inni ,którzy parapetami zawsze zostana :) Ale to widać nawet na tym forum . Zjadliwe obrzucające sie inwektywami kobiety .Nie rozgraniczam ,na byłe zony ,nastepne .przyszłe . Nie umiiecie rozmawiać . Konkluzja :Zadnej z Was normalny facet na poziomie , żadnej nie chiałby mieć za zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektórzy mają
obecnie właśnie TAKIE żony bo dla nich zostawili te normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A może było zupełnie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby tak dobrze
z pierwsza mu bylo to by z nia zostal.! Jak ludzie sie kochaja to sa razem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby mu bylo
dobrze z next toby nie szukał trzeciej i nastepnej.Ludzie sa ze sobą,kiedy sie kochają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70707070
Ex mojego jest nienasycona. Krotko przed moim porodem wzniosla o podwyzke alimentow.Choc ma partnera mysli,ze jako byla zona ma jakies Wielkie prawa.Ma od dawna nowego partnera a bardzo interesuje sie zyciem bylego,moze o nim rozmawiac godzinami.(Wiem,od znajomych). Ja tez mam bylego meza,ale mam inne sprawy na glowie,niz interesowanie sie jego zyciem.Zycze mu jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo stara
miłość nie rdzewieje:)Zapytaj mężabuhahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeee heeee
stara baba sie tak pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możne i stara się pocieszyć
do mnie też wrócił mąż od drugiej młodszej i może ładniejszej nie robiłam wojen, pozwoliłam mu odejść, dzieci prawie dorosłe, nie ścigałam finansowo, ale łaczyło nas coś więcej niż chwilowa namiętność i ciałko w życiu układa się różnie, nie zawsze będziesz młoda, oby Twój związek okazał się silny i unikający kryzysów i chwil zwątpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeee heeee
Przeszlismy juz troche trudnosci,nie laczy nas tylko cialko. To,ze jestem druga czy trzecia,nie znaczy ,ze jestem gorsza i mysle tylko dupa.Sa moze i takie,co na jednym im zalezy. Mialam nieudane malzenstwo.Maz byl agresywny. On tez jest kilka lat po rozwodzie. Mamy tez prawo do szczescia. Jego byla niby dobrze nam zyczy.Lecz wiem juz,ze zawsze bedzie swoje interesy przedkladac nad swoje. Chcialaby ciagnac od niego kase jak z Bankomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeee heeee
Ona chce nam dawac dzieci na wakacje a sama ze swoim kochasiem miec czas dla siebie. Tylko,ze ja nie mam ochoty kazde wakacje,ferie i swieta nianczyc ICH dzieci... Ja tez mam swoje PRAWA,nie tylko OBOWIAZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przez chwilkę małą
pomyśl, tylko przez chwilkę! jesteś eks i masz nowego faceta i dzieci non stop przy sobie, bo nowa laska Twojego eks nie życzy sobie spędzać z nimi ferii i wakacji i co? nie masz prawa do chwili szczęścia, tylko obowiązki i obowiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeee heeee
Raz,ze nie stac nas na to co dzieci i Eks by chcieli...Czasem tak,moga przyjechac.. My tez zyjemy i potrzebujemy pieniedzy,potrzebujemy tez miec czas dla siebie. On nie pracuje tylko dla Eks i ich dzieci !!! Ja tez mam codziennie obowiazki a potem dochodza mi obce dzieci,nowe obowiazki. Tez chce miec czas dla nas i odpoczynek bez dzieci Eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nalezalo szukac
faceta bez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Twój cudowny mąż
rozumiem eks baba! ale dzieci? czy Twój cudowny mąż mówi o tych dzieciach, że są obce? żenada nie wiedziałaś, że facet z przychówkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przez chwilkę małą
nawet przez chwilkę nie potrafisz pomyśleć inaczej niż przez pryzmat swojej dvpy i swojej pazerności i ... jakiegoś zupełnego braku serca i nie musisz na mnie tu nic wymyślać, nie jestem eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeee heeee
Jak ja nie bede o swojej ,,dupie'' myslec to kto pomysli,moze jego Eks ? Jak bedziemy taaaacy dobrzy to nas jeszcze z torbami pusci... Mam tez dziecko w domu i kto sie o nie zattroszczy moze Eks ? Wy byscie tylko chcialy,aby we wszystkim Wam pomagac,wspierac,dawac kase ...aby Brac potraficie.! Tak,tak Waszym dzieciom sie wszystko nalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
kobitka 36 a kto Ci sie kazal wiazac z poslubionym innej kobiecie facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowaaaaaaaaaa
Tez jestem z rozwodnikiem.Nikt nie kazal mi sie z nim wiazac.Eks tez nie pytalam o zgode.:))Kocham go i to mi wystarczy. Nie musze kochac jego dzieci ani na nie lozyc.:) O zgode na Nasze dziecko tez nie bede Eks pytac. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe że najwięcej o kasie
szczekają neksie. Na wszystkich forach. Włażą do łóżek cudzym mężom, domagają się od obcych im kobiet aby oddały im połowę swojego życiowego doróbku, żeby sobie mogły z takim z trudem wyrwanym misiem uwić "nowe" gniazdko i mają żal do całego świata, że eks żona nie chce zniknąć z powierzchni ziemi. Jest na to proste rozwiązanie - same zniknijcie na antypodach, zabierzcie swoich kłamliwych misiów i będziecie miały problemy z głowy. A swoją drogą jakie to uczucie, kiedy nikt cie nie chce i żeby się załapać na małżństwo trzeba się brać za cudzego męża? To musi być przykre nie znaleźć żadnego wartościowego, młodego, zdrowego tylko zadowalać się podstarzałym niedowartościowanym facetem z kryzysem wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowaaaaaaaaaa
Do cholery nie wszystkie wlaza ,,cudzym mezom lozka ''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowaaaaaaaaaa
Ale sie zdenerwowalam.!!!!! Wzielam go jak byl juz rozwodnikiem !!!! Nie zabralam nikomu ,,Misia'' !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pawelkowej
To chyba wiedziałaś, do qrwy nędzy, że jest ojcem i dzieci będą do Was na wakacje przyjeżdżały????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełkowa sobie myslała
że wzięła faceta który jest po rozwodzie z żoną i dziećmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nowych żon
istnieje tylko problem eks żon i eks dzieci, ale nie potrafią oddzielić tego, że byłą żoną można zostać w każdej chwili - one też mogą być byłą żoną, a na dzieci papierka rozwodowego nie ma ba! może byż całkowite zerwanie kontaktu z dziećmi, może być porzucenie dzieci i unikanie jakiejkolwiek odpowiedzialności za nie pytanie tylko, czy taki skarbek jest wart uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
A dlaczego te dzieci sprowadzane są tylko do pobierania alimentów? To są dzieci? Może to jakiś towar kiedyś zakupiony i aktualnie spłacany na raty? Do tego oczywiście odsetki na ex.Nadto również dodatkowe bonusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nowych żon
Zniecierpliwiony - to pytanie do mnie? ja nie pobieram alimentów, doskonale sobie radzę bez nich, ale Ty masz chyba jakiś problem? Nawet bym dała eksowi pieniądze na kino czy wakacje z dziećmi, by tylko dzieci mogły nie czuć się porzucone, ale o tym nie będę tu pisała, bo chyba Ty tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×