Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitka 36

Eks Babsztyle sa nienasycone i tego ucza dzieci

Polecane posty

Rozdwojenie fajne zjawisko tylko jak karinko dotyczy nie twojej kieszeni bo tak się składa że mój były pokrywa jakieś 35procent utrzymania syna pozostałe 15jego połowy to prezent z mojego budżetu dla kurwy i jej dziecka,z jakiej racji? Daj ze swoich o 15 procent więcej zobaczymy jak będziesz wyć. Dla mnie to obca baba i obce dziecko i prezentów nie dostaną bo całe życie dostawali. Idiotko hierarchia ważności rehabilitacja chłopaka po wypadku czy wygodnictwo kurwy z palemką siedzącej on wybrał rehabilitacje zapłaciłam ja teraz pora na zwrot. A ty zrozumiesz to może za 20lat może wcale,a to że mnie stać to nie dowód że mam obowiązek utrzymywać jej dziecko ono ma matke i ojca niech stają na głowie by mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko! ogarnij się kobieto!
i przestań myśleć o tych samochodach, kasie, domku, bo popadasz w paranoję a swoją drogą to z Ciebie lepszy w pazerności babsztyl niż eksówa Twojego męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza bezczerniowa
wierzę, że eks męża Karinki jest parszywa... ale facet ma szczęście do parszywych kobiet! chyba takie mu pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOO ewoluowałyście...
i ruszyłyście swoje bezrobotne dupska z rana do komputera..to wasz dzisiejszy sukces?? a! musiałyście jeszcze stanąć przy garach i pralce pewnie i zastanowić się jak oskubać tatuśka aby mu się nie żyło za lekko bo musi wam przecież wystarczyć z alimentów na pieluchy i wasze podpaski he,he...ach jakie wy macie pasjonujące życie robaczywe ex babsztyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OOOOO..
Ale ty złym człowiekiem jesteś i takim parweniuszem , feeee Kto cię rodził?...z jakiej ty rodziny pochodzisz .że tak ci kindersztuby brak i nieelegancko pryskasz jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie to
lata..... dbam o siebie i to jest najważniejsze głupia ignorantko co prawda zabolała? hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
,,Obecnie pełnoletnie dziecko,które nie jest w stanie się utrzymać,może żądać alimentów od swoich rodziców .Niedługo sytuacja taka może ulec zmianie.Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowywało projekt zmian przepisów prawa rodzinnego. ... Wszystko wskazuje na to że nastąpi zmiana w polskim prawie rodzinnym.Może okazać się że pełnoletnie dziecko nie otrzyma alimentów.Zapowiadane zmiany spowodują że rodzice pełnoletniego dziecka będą mogli się uchylić od płacenia alimentów. ... Rodzice będą mogli uchylić się od płacenia alimentów na swoje pełnoletnie dzieci,nawet jeśli alimenty zostały orzeczone przez sąd. ...." TO PIĘKNA WIADOMOŚĆ DLA WAS LENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O karinka ulubienica wszystkich się odezwała nawet klony sobie dorzuciła i chwali się umie czytać szkoda tylko że nie wszystko i bez zrozumienia,co leniwa ruro w sądzie też za takiego lewusa uchodzisz i co trafił facet na dwie leniwe i wredne dupy. Normalnie ty zabawna jesteś szkoda tylko że w tej swojej nienawiści przekraczasz wszystkie stadia głupoty z możliwych.A teraz wybacz dziś więcej się z ciebie nabijać nie będę bo leniu wredny idę do pracy rano by taka ropucha leniwa jak ty drinka z palemką sączyła ale w jej wypadku to kwestia czasu bo jej się trafiła mądrzejsza eks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
ALimenciaro tak jak ktoś kiedyś ci mądrze napisał ze swoimi żalami spadaj na drzewo bo ja na takie k..y jak ty ciężko pracuje a do tego nie mogę się przyznać aby takie pasożyty podobne tobie nie żerowały na obcych kobietach zasłaniając się dobrem dzieci,takie pieprzenie jakie ty tu prezentujesz zasługuje jedynie na litość-pamiętaj że harujesz na swój przychówek a nie na żonę twojego ex śmieszna istotko,na nią zarabia twój były pan bo na pewno bardzo ją kocha i nie zmusza do pracy-Na obecne żony i dzieci które pracuje się z przyjemnością a byłe utrzymuje się z przymusu alimentacyjnego nic poza tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
-Na obecna żony i dzieci które widzą coś więcej poza kartą bankomatową tatusia pracuje się z przyjemnością a byłe utrzymuje się z przymusu alimentacyjnego nic poza tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci suko też są byłe? Żadna nomalna kobieta ani facet tak nie powie a jak się zbierze dwóch idiotów to lepiej że wspólnych nie mają. Hehe co żałosny lewusie chciało by się coś więcej a tu sru nie ma trzeba było myśleć wcześniej że facet miał rodzinę i jakie to są problemy a ty sobie z tym w żaden sposób nie radzisz i zawsze będziesz tylko kolejną na dodatek tą która nie ma dzieci. Wiesz co kiedyś pisałaś tu o tym że faceci łączą się z rozwódkami z litości i inne obrzydlistwa,ciekawe jak przechodzona bardzo ty musisz być żeby aż rozwodnika brać może inny by cię nie tknął bo mądry???obraziłam cię oj przepraszam,gdyby głupota i egoizm miały skrzydła to karinko ty fruwasz to pewne hehe, a litośc ja takiego uczucia nie znam może ty znasz jakiś ochłapek od czasu do czasu z litości ci spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Mam dom,firmę,kochającą rodzinę i wspaniałego kochającego mnie męża a w przyszłości będę mieć cudowne planowane dzieci więc opinie jakiejś podstarzałej rozwódki mnie nie ruszają,szukasz lewusa i nieudacznicy? spójrz w lustro jaka jesteś piękna i mądra że mąż musiał uciec od takiego kogoś jak ty, ale mnie to ALimenciaro nie dziwi wiesz dlaczego he,he miałaś pewnie tylko parcie na macicę żeby ogłupić faceta i złapać na dziecko więc teraz wycieraj tłustym dupskiem ławki w sądzie,podnieś łapki do góry i żebrz o o alimentacyjne ochłapy wyleniała suczko bo twój były na szczęście były mąż ma lepszą nową rodzinkę której ty mu nie zapewniłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie wkurza
Karinko, wciąż podkreślasz swój młody wiek i nieskazitelną urodę . Zwracam Ci uwagę, że sa to wartosci przemijające i jesli na nich buduje się swe życie nawet mając 15 -20 lat starszego partnera( co zakładam w większości opisywanych na forum przypadków) wielkie rozczarowanie masz jak w banku. Spróbuj się rozwijac również wewnętrznie bo czas jest sprawiedliwy dla wszystkich. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś miała tak wspaniałego męża to prędzej wypiął by się on na ciebie niż na własną córkę zwykły kutas z niego,i to twoje cudowne życie o a stówę daląbyś sobie dupę ogolić hehehe. Nie wiem co ty masz za manie tłustej dupy czyżby kompleksy z powodu wyglądu a próbujesz wmawiać innym no i proroctwo znowu może wiesz już jakiej płci to twoje planowane będzie? Może w przyszłości i babcie rodzić będą nie obrażając babci. Planuj planuj pilnuj tylko by się ten twój stary z braku kolejnych na znienawidzoną córkę nie nawrócił przecież za to jaka ona jest on jako tatko też odpowiada. Moje dawno temu zaplanowane jest już prawie dorosłe i znacznie madrzejsze niż ty a to co ty uważasz to każdy normalny ma głeboko w dupie. Nie umiesz z zazdroścoi i nie tylko być z takim facetem ot cała prawda stąd zrobisz wszystko by ci nikt nie przeszkadzał gorzej jak ten twój mąż kiedyś zrozumie że dzieci się po prostu ma i te które się chce i te których się nie planowało potrzebują tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karinki
skoros taka cudna i och i ach, to nie mogłas sobie wziąć normalnego chłopa tylko musiałaś takiego po recyklingu. :D Chyba każdy normalny uciekał, jak tylko otwarłaś gębę i wylazło z ciebie twoje prostactwo. Ech, z reszta po co ja piszę do takiego zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojacie ale jaja
Karinka planuje gorzej z jej kutasem ktory w dupie ma co ona planuje ha ha zlapie go na dziecko predzej czy pozniej bo przeciez sie kochaja .... Bogata,piekna,mloda ,madra a meza ma starego rozwodnika z dzieckiem i problemami ...straszna fujara z niego ,nieudacznik jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie
no ale karinka też w wiek nie może trafić skoro starucha wybrała!!! jakie wypaczenia ona musi mieć skoro taka młoda,taka piękna,tak wykształcona a z trocinami się zadaje błahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto byle tez winne
Czesto byle sa winne ,ze zostaja same !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Ale wypociny...śmierdzicie jadem na kilometr! mam wspaniałego,bardzo przystojnego męża, starszego ode mnie o całe 5 lat :-) he,he,bo jego dziecko a potem żonka która mając lat 16 rozkładała nogi przed każdym to była jedna wielka wpadka i błędy młodości takie zresztą jak wy.Widać że zazdrościcie każdego szczęśliwego małżeństwa i kibicujecie aby szybko się rozpadło tak jak wasze ale muszę was rozczarować...2 małżeństwa facetów są bardzo szczęśliwe i udane tak jak moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czy ktoś rozkładał nogi czy nie to po pierwsze nie twoja sprawa,nikt i nic nie upoważnia cię idiotko do nazwania jakiegokolwiek dzieciaka czy młodego człowieka pomiotem,zacznij od nauki kultury od siebie bo to zdaje się twoi rodzice za mało twoją tłustą dupę lali że potrafi tylko wulgaryzmami i obrażaniem mówić. Wiesz to świadczy tylko o twoim ograniczonym spojrzeniu i niskiej kulturze nic więcej. Swoją drogą ma facet rozum z jednej głupiej na drugą głupszą. Ja generalnie twoje gadanie jaka to jesteś szczęśliwa to mam w nosie podobno wiara czyni cuda. Ja mam swoje szczęście i w przeciwieństwie do ciebie co prawda duży już człowiek ale złożył życzenia i nie tylko mi ale większości mam i tych byłych i tych drugich żon tobie nikt i nie złożył i być może nigdy nie złoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Alimenciaro leniu tobie też brak kultury i ogłady bo wszyscy widzą jakimi wulgaryzmami tu rzucasz pod moim adresem więc milcz,obrończyni ladacznic się znalazła pewnie sama rozkładałaś a teraz to możesz pomarzyć o chętnym takiego widoku...podobno ciężko pracujesz a widzę że się tu udzielasz w godzinach pracy he,he nie pluj tym jadem bo zaczniesz pączkować i może jeszcze na starość coś ci się wylęgnie chociaż w to wątpie, pewnie synuś uczyni cię za nie długo babcią i wtedy już do reszty spuchniesz z dumy jakby było z czego z kolejnego głupiego ba...a w rodzinie ale masz kobieto parcie na tą macicę ale ty już przecież przekwitasz więc opanuj nerwy bo ciśnienie ci skoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka79
Alimenciaro leniu tobie też brak kultury i ogłady bo wszyscy widzą jakimi wulgaryzmami tu rzucasz pod moim adresem więc milcz,obrończyni ladacznic się znalazła pewnie sama rozkładałaś a teraz to możesz pomarzyć o chętnym takiego widoku...podobno ciężko pracujesz a widzę że się tu udzielasz w godzinach pracy he,he nie pluj tym jadem bo zaczniesz pączkować i może jeszcze na starość coś ci się wylęgnie chociaż w to wątpie, pewnie synuś uczyni cię za nie długo babcią i wtedy już do reszty spuchniesz z dumy jakby było z czego z kolejnego głupiego ba...a w rodzinie ale masz kobieto parcie na tą macicę ale ty już przecież przekwitasz więc opanuj nerwy bo ciśnienie ci skoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie jesteście obrzydliwe
i wulgarne i nie zależy to od numeracji - czy stara czy nowa po prostu jesteście wstrętnymi babonami i ktoś tu dobrze napisał, że facet może i model wymienił, ale silnik taki sam - wstrętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod twoim adresem zgadza się idiotko tylko zobacz kto to zaczął nie znasz mnie a wiesz że jestem obleśna tłusta bezrobotna alimenciara podobno niby skąd masz te wiadomości czy może we wszystkim jesteś jasnowidzem. Wolę w wieku przekwitania zostać babcią bo ty w tym wieku możesz nie być nawet mamusią,i spuchniesz może od hormonów hehe. I odpierdol się od mojego syna niech dotrze do twojego zazdrosnego zakutego łba że to po pierwsze nie żaden pomiot jak tu o wszystkich mówisz po drugie nie żaden głupek jedyną jego wina to to że chce od ojca to powinien dostać. Ty masz tu cały czas tu to na co zasługujesz nawet w swojej głupocie nie widzisz że większość pisze tylko do ciebie i wyzywa cię od najgorszych. A to że piszę w godzinach takich a nie innych to chyba moja sprawa stać mnie na to by mieć internet w telefonie mogę pisać z każdego miejsca. A tak w ogole znasz znaczenie słów które piszesz i czytasz siebie ze zrozzumieniem wiesz kto to jest ladacznica? Piszesz tu tylko że ktoś nogi rozkładał przynajmniej wiedziały kobiety po co hehe ty nie wiesz i tu cię boli w tym ta była jest lepsza od ciebie ma dziecko twojego męża jak kiedyś się dowiesz jakie to może być dla niego ważne to cię oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poć się poć ..
starych rupieci nie wywala się z życia po to żeby póżniej do nich wracać a twoje wywody są dla mnie wstrząsające i naprawdę wielkie gówno mnie obchodzą,pilnuj lepiej swojego obecnego bo też da ci nogę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnxkmsn
AL w twoim co drugim wpisie obecną żonę twojego byłego nazywasz k...ą widocznie ma chłop słabość do takich z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O karinka ma klony???A co do kurwy jak nazwiesz kogoś kto pracował w agencji towarzyskiej? Kto rozpierdolił rodziny w sumie piątce dzieci? Tak to jest ta wasza świętoszka co to teraz jest wzorową żoną i zapomniał wół jak cielakiem był.A wulgaryzmy jak można nie reagować jak ktoś pisze o dzieciach pomioty pytam się czemu są winne te dzieciaki?Kim jest kobieta która wszystkiego najgorszego życzy córce swojego męża wreszcie kim jest ten ojciec który na to pozwala?To super druga żona której wolno wszystko no nie!!!A ten pomiot to dla niektórych lepiej żeby zniknął z powierzchni ziemi fajne mamusie nie ma co.Nigdy nie przyszło by mi do głowy by syn mojego faceta był w jakikolwiek sposób poniżany czy nie miał pomocy gdyby jej potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A.L
Na pewne wpisy nie powinniśmy reagowac. dlaczego? bo mają za zadanie mocno sprowokować. A.l nie schodz ze swojego poziomu i to wystarczy, inaczej tworzysz wodę na młyn. co najmniej dwie strony to niewybredne inwektywy. nie ruszaj, bo śmierdzi, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AL już dawno
pokazała , że nie ma poziomu. Jeszcze pół roku temu kamuflowała swoją jadowitość a teraz nawet się z tym nie kryje. A co ciebie upoważnia do wyzywania nowej kobiety byłego od kurew? Później się nie dziw , że inni też do ciebie szacunku nie mają bo panie o twoim usposobieniu na owy szacunek nie zasługują , tylko na pogardę albo ignorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nazywasz prostytutki które kiedyś pracowały w agencji towarzyskiej? Tak się składa że ową panią znałam wcześniej ona też mnie znała to już kit że świadomie wpierdzieliła się w małżeństwo i to nie pierwsze zresztą bo to akurat jest wina tych frajerów ktorzy na to szli. Ja prostytutki czy to byłe czy aktualne nazywam kurwami,być może nawet takie panie potrafią się zmienić to już nie mój problem,i nigdy nie kryłam że tej kobiety nienawidzę bo przez nich straciłam dziecko. To są rzeczy których większość nie zrozumie póki sama nie przeżyje jaki ogrom ludzkiej tragedi może spowodować kompletna nieodpowiedzialność ludzi,potem są pomioty,bachory i bękarty a gdzie odpowiedzialność tego co je spłodził? Pomimo tego całego zła jakie wyrządzili nam oboje do czasu wypadku syna mogliśmy z byłym usiaść i wypić kawę dziś nie dziś zrobię wszystko by gnidzie dokopać on wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×