Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak czy inaczej

Szkoły językowe w Warszawie, jakie są dobre???

Polecane posty

Gość wieje
ja sie zapisłama do Benefit Akces na bracka ale nie wiem czy tam iść....zajęcia się zaczynaja w poniedziałek,,,a ja w kropce... ucza tam metodą Callana i nie jestem co do niej przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość British School
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieje
no nie płaciłam,,,dlatego jeszcze myślę nad nią...i nie mam sie kogo zbyt poradzic w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr hook
Postawiłem na speak up i nie zawiodłem się. Angielski ciągle był moją pietą achillesową, a tam pomogli mi go zrozumieć i nawet polubić. Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmonovv
trzeba sie samemu uczyc a nie przez szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleszkowa
ale nie każdy potrafi się sam uczyć, poza tym lepiej jest kiedy ktoś weryfikuje Twoje postępy i niekoniecznie jest to nauczyciel :/. A speak up był rzeczywiście fajny, też tam uczęszczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośkaaa1234
W Stolicy English For You i Angloschoool, szkoły nastawione na konwersację i komunikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvsvefvsefefv
"mr hook Postawiłem na speak up i nie zawiodłem się. Angielski ciągle był moją pietą achillesową, a tam pomogli mi go zrozumieć i nawet polubić. Pozdrawiam forumowiczów." UWAGA!!! KRYPTOREKLAMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci ze Speak Up nawet porzadnej kryptoreklamy nie potrafią zrobić, na pierwszy rzut oka widać, że to ktoś od nich pisał, zwłaszcza, że opinie o tej szkole są wyjątkowo kiepskie. Reklamowac trzeba umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od roku chodzę do Leader School i bardzo sobie chwalę te szkołę. Miła atmosfera, a przede wszystkim super lektorzy. Czuję, że już niedługo będę mogła podbijać Wyspy ;p Teraz akurat organizują konkurs, w ktorym za sam udzial otrzymuje sie znizke na kurs w wysokosci 100 zł http://konkurs.leaderschool.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×