Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hszonszcz vol II

Równouprawnienie a płacenie na randkach

Polecane posty

Gość gość
Kolejna śmieszna cwaniara, która porównuje Polskę do Iraku (!), jakiejś Korei itd. Lala, a może porównasz do Niemiec, Francji, Holandii, Anglii? Tam kobiety płacą za siebie i uważają za uwłaczające, żeby facet płacił za nie. Bo same zarabiają, są niezależne. I nie są takie roszczeniowe i obłudne jak Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za pelnym rownouprawnieniem. Uwazam, ze kobiety sa samodzielne i powinno odebrac sie im wszystkie przywileje bo to dyskryminacja kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Chcesz patnotla bez wlasnej woli to jedz do norwegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszego pazernego urestwa niz polki to nie spotkasz a placenie za kobiety na randkach to szczyt glupoty. Jak sie podobasz to i za sam usmiech pojdzie za toba do lozka i jeszcze sama c***iwo kupi. Po prostu polki sa strasznymi materialistkami co jak oszczedza 5 zltoych na piwie to czuja jakby bank okradly. A ta obluda ze faceci innych nacji sa szarmanccy wobec nich az mnie smiech bierze jak taki niemiec lub anglik zaprosi taka polke ktora na sam widok obcokrajowca ma mokro pomiedzy nogami widzi taki angol lub niemiec ze za jedno piwo bedzie mial kolejna idiotke na noc to oczywiscie ze stawiaja. Bo glupszych i bardziej poje..anych kobiet niz polki nie spotkasz. Pozniej siedzi taka na socjalu i mysli ze los na loterii wygrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań sobie wycierac morde o Niemców i Anglików bo oni w porównaniu z Polakami wcale tacy skapi nie są , dla angielki do uwodzenie ze facet płaci za nią ? Większej głupoty już wymyśleć golodoopcu nie mogłeś ? Każda kobieta uwielbia jak facet za nią płaci , natury nie zmienisz , bo od początku dziejów facet był zywicielem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I błagam cię skapy polaczku, obejrzyj sobie program jak Niemcy Anglicy i austriacy jeżdżą na Ukrainę po żony , każdy zaprasza do drogich restauracji , kupuję jako prezent drogie perfumy , żaden z nich nie wygląda na skapego, Niemcy może są skapi ale Anglicy czy Włosi umieją konkretnie sypnac kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Polacy nie wiążą się z kobietami innych nacji ? Bo wiedzą że ze swoim wężem w kieszeni to sobie mogą jajca najwyżej polizac, turczynka Rosjanka , czy wloszaka nawet by nie przyszła na kolejną randkę gdyby facet za nie nie zapłacił , ale skąpe dziadzisko będzie narzekać na polki, które na tle innych nacji obiektywnie wymagają BARDZO NIEWIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie jak skapisz na takie fajne kobiety jak polki weź sobie angielke i jej 100 kilo o ile się nie będzie brzydzic tobą i twoim pochodzeniem :D nie wspominając że Niemki i angielki mają facetów za psów i robią co chcą , Anielka chce iść na imprezę samą nachlac się i leżeć we własnych rzygach z kolegami ? Super ty byś polaczku nie miał nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to już się nie dziwię czemu polki lecą na Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko dlatego Arabowie dbają o kobietę w łóżku i życiu , mój arab woli robić przyjemność mi niż sobie , jest bardzo kochany i kochający , życie z Polakiem do życie z egoista i buraczanym maminsynkiem , Arabowie traktują kobietę jak księżniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się dziwię skąd ten mit ze Niemki czy angielki nie lubia jak ktoś za nie płaci , serio ? Każda kobieta lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Polsce wogole jest równouprawnienie ? Bo ja nadal widzę straszny seksizm i brak kultury , w Polsce Polacy nadal wyzywaja Polki ublizaja a w Niemczech facet się boi nawet kobiecie zapyskowac, jak mnie Polak uderzył i się pozalilam Niemcowi to on sam mnie zaprowadził na policję i kazał to zgłosić , nie było żadnej "męskiej solidarności "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są wygodnickie, roszczeniowe i tępe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 roszczeniowe bo w Chorwacji drinka dostaniesz za ładny uśmiech a w Polsce za najtańszego facet liczy na zapłatę w łóżku ? Powiem ci bardzo ladna sentencje " najbardziej materlistyczni faceci są ci którzy wszędzie widzą materalistki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz, bo jesteś tępa. Chodzi o samo podejście kretynek w Polsce - że im się "należy", że "to facet płaci" itd. Łapiesz? Nie o samo płacenie. A z tą Chorwacją to nie chrzań, bo za dużo Polaków tam jeździ i wie jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roszczeniowi i skapi ta są Polscy faceci , gorsze sknery to tylko Niemcy , nawet ukrainki już Polaków nie chcą bo już doszło do nich że jak zachoruja i nie będą pracować to od Polaka kromki chleba nie dostaną ,dlatego ukrainki często wiążą się z turkami i arabami z Zatoki perskiej , ps nie dość że jesteś skapy to jeszcze wulgarny , nawet arab czy murzyn byłby lepszym wyborem od ciebie gdyby się odzywał jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulżyło ci polska kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie zeby jakas laska niewazne jaka placila za siebie na rance, to uwlaczajace i niemeskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak faceci tak laski traktuja to w sumie nie dziwne, ze one po latach chca do mnie wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, już się znalazła jakaś męska cipcia, która będzie się podlizywać materialistkom. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompromitujesz sie. najwyrazniej nie masz z czego stawiac glupich obiadkow laskom to jest juz twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwier? To imię dla jakiegoś pedałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiem tak , bierzcie się za najgorszych śmieci a później płacz "bo on za mnie nie płaci " ja swojej nawet kosmetyki kupuję ,ubrania a nie tylko obiadki , ale to się trzeba za prawdziwych facetów wziąć a nie na takich co ich na samych siebie utrzymać nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolesia który się pluje że kobiety to materialistki, przestań być hipokryta , laski lecą na kasę a faceci na urodę , skoro obrzydza się materializm u kobiet to się bierz za grube i brzydkie kobiety ,,kobiety są w stanie zakochać się w brzydkim a facet ? Powiedzmy sobie szczerze , jak ma być z bardzo bardzo brzydką to woli być sam , brzydki facet zawsze sobie kobietę znajdzie , ale biedny już nie bardzo taką naturą i przestań być obludny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej płacić za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta sprawa, nowo poznanej kobiety nie zaprasza się na wystawne obiady tylko na spacer, na kawę, na piwo, na basen (warto się przekonać jak wygląda bez makijażu :p ), jak jej zależy na mężczyźnie to starczy jej spotkanie się by się poznać. Zakup wycieczki do Grecji celem zerżnięcia wszystkich trzech otworków na szczycie Olimpu może zaczekać na odpowiedni moment. :P Ogólnie w kobietę można inwestować dopiero kiedy okaże się że to odpowiednia kobieta. Wcześniej nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.05 Drodzy Polacy ja wam coś powiem , w Iraku , Kuwejcie czy chinach , facet musi opłacić wesele , kupić dom i auto i dopiero może się ożenić , bez tego zdechł by samotnie , jako stary prawik, jak widzę te rozkminy że kobieta powinna płacić samą za siebie to aż mi się płakać chce , robicie problem z paru złotych , gdzie ma wschodzie i poludniu musielibyscie kupować żonie nawet ubrania czy telefony , kolega z Iraku opowiadam mi że tak nawet za przyjaciółki się płaci w restauracjach , żonie trzeba kupować co ona chce , a wy robicie z siebie pośmiewisko o kawę smiech.gif x Dobrze że w Polsce Kobiety prują się na lewo i prawo wiec umrzeć prawkiem to już trzeba być totalnym frajerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość wczoraj True story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×