Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia12134

kupie perfumy FM 14 w Szczecinie !!!!!

Polecane posty

Gość asia12134

dzwonic na nr 781274934 lub jak bedzie niedostepnz to na 505937307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsg
hej i jak, czekam na tel albo sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO MNIE NA ZAKUPY Z fm i oriflame. Anna gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
KUP,A NIE POŻAŁUJESZ!!!!! TE PERFUMY SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE I DZIĘKI FEROMONOM KTÓRE KUPIŁAM Z FIRMY FM GROUP POZNAŁAM MOJEGO OBECNEGO CHŁOPAKA,BYŁ PO PROSTU ZACHWYCONY MOIM ZAPACHEM:) NAPRAWDĘ POLECAM PERFUMY FIRMY FM GROUP. MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY(DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ) I SĄ NIEDROGIE. JESTEM DYSTRYBUTORKĄ PERFUM TEJ MARKI I MOGĘ CI ZAŁATWIĆ SUPER PERFUMY.JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ANA PISZ.WYŚLĘ CI LISTĘ ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK,DZIĘKI CZEMU NIE BĘDZIESZ MIAŁ/ŁA PROBLEMU Z WYBOREM ODPOWIEDNICH DLA CIEBIE PERFUM. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO: gabi175@o2.pl NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM TANIE STARTERY DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW ORAZ PROMOCJA NIEKTÓRYCH PERFUM DAMSKICH 30 ML I MĘSKICH 50 ML ZA 20ZŁ.... LISTA NA GG-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyskowa
Chętnie sprzedam perfumy FM 14, 2 buteleczki po 20 zł. Niestety poza Szczecinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERF
Sprzedam perfumy tureckie , pojemnosci od 75-200ml (czyli doze)- 35zl, male 25ml- 8zl. Kosmetyki (kremy,podklady itd) wysylka lub osobiscie , tylko hurt minimum 10 szt. mam rowniez buty,bluzy, o dostepnosc pytac. gg34260607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaak
Sprzedam produkty Federico Machora -perfumy , świetne długo utrzymujące się zapachy , odpowiednikami są znane drogie firmy .. -kosmetyki -make up mineralny. -chemia domowa -dla zwierząt Produkty są świetnej jakości i w bardzo niskiej oraz korzystnej cenie dla Ciebie . Produkt zamówiony u mnie zjawi się u Ciebie jeszcze w tym samym dniu. Rejon Tychy, Katowice, Oświęcim, Mysłowice ,Bieruń i Okolice . Wszystkie miasta również obok oraz dzielnice . Chcesz wstąpić do Klubu FM Group -Do Power Team ? Zajmiemy się Tobą i będziesz miał/a wsparcie teamu oraz zainwestujemy w Ciebie, jeśli jesteś konkretną osobą. Dostaniesz free starter . Odbywamy rożne szkolenia, prezentacje, spotkania integracyjne, wizaże itp Pisz: ewasitko22@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×