Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Gość matahari1986
Ja miałam 10 partnerow ale moj facet o tym nie wie.Powiedzial ze moja przeszlosc zupelnie go nie obchodzi...bo wazne jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl ile maz mial przed zona
to jest takie żałosne ... jeśli facet miał dużo kobiet w swoim życiu - niezły ogier, kiedy kobieta miała więcej niż jednego mężczyznę to szmata, takie jest to polskie myślenie :P pomyślcie, że te ogiery z kimś muszą to robić...jakby ilość partnerów miała wam przepowiedzieć, czy ktoś będzie zdradzał...no to was serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46/25
w tym 2 wieloletnich, sami faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam biore sobie tylko
takich stalych partnerow, ktorzy mnie szanuja. Inni nadaja sie moze na krotka przygode, ale na nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomysl ile maz mial
przed zona: takie myslenie o jakim piszesz jest juz tylko na wiochach, cywilizowani ludzie nie rozliczaja sie z przeszlosci. A ze tu pisza tez wiochowi, wiec mamy rowniez prymitywne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wy bierzecie
ja chiałabym poznac jakis fajnych facetów ale nie udaje mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl ile maz mial przed zona
akie myslenie o jakim piszesz jest juz tylko na wiochach, cywilizowani ludzie nie rozliczaja sie z przeszlosci. A ze tu pisza tez wiochowi, wiec mamy rowniez prymitywne posty . no właśnie : / czyli nie warto chyba wchodzić już na kafeterię ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto warto
bo jeszcze my piszemy :) jako przeciwwaga dla wioskowych dresow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodzę się z Tobą
teraz kreuje się trend że kobieta, która miała wielu partnerów seksualnych, to wyzwolona istota ludzka. Co prawda, jako facet lubię sobie posłuchać co "wyzwolone" kobiety mają do powiedzenia na swój temat, jednak wolę zostać, przy tak zwanym stereotypie, że kobieta to jednak szmata i od siebie dodam, wywłoka. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie mamy przyklad
wypowiedzi wioskowego dresa :) czyz dla takiej zabawy nie warto zostac na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz dobór słów też mnie
wzrusza. błecheheheh zamiast napisać że dla siedmiu czy ośmiu, byłam tylko worem na spermę, piszecie o "przygodzie" :O :D głupie baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic wspólnego z dresem
już bardziej wolę określenie, typowa szowinistyczna świnia. :D kotku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojej spermy nikt nie
chcial biedactwo, stad ta frustracja? przerzuc sie na chlopcow, moze tam ci sie bardziej poszczesci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz poradze na to
kotku, ze szowinistyczne swinie to zawsze dresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chlopcy zazdroszcza
Nie wiedzialam, ze oni az tak maja. W sumie szkoda mi ich, cale ich macho ciacho leglo w gruzach... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łosiowata...
24 lata, jeden partner seksualny, od trzech miesięcy jest moim mężem. Przerażające są te wasze ilości , dziewczyny po 20 lat, a 10 na koncie!!! SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 30 lat i pol
i 5 facetow - w tym 3 zwiazki a 2 niedoszle zwiazki, ale ogromne zakochanie w obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łosiowata...
Zróbcie sobie badania na jakieś weneryzne choroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
losiowata, chlopaki tez maja tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za radę
ciociu :D zostanę jednak przy kobietach. nic nie sprawia mi większej przyjemności jak kalem nasieniem, te słodkie i niewinne buźki ejakulatem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łosiowata...
To niech i kolesie zrobią sobie badania.... To nie ma być śmieszne, ani złośliwe, to rada dla tych, którzy chcą jeszcze trochę pożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promonka
Mam 22lata, miałam 8partnerów ( z ósmym obecnie w stałym związku) w czterech byłam bardzo zakochana, dwóch to przelotne znajomości a dwóch z nich to przyjaciele. Pozdrawiam wszystkie wyzwolone Ps. I nie trzeba sie chwalic obecnemu partnerowi ile sie miało przed nim :] CZEGO OCZY NIE WIDZĄ, A USZY NIE SŁYSZA, TEGO SERCU NIE ŻAL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby skąd mam wiedzieć
to ty obracasz się, jak na rasową blacharę przystało w środowisku panów z przerośniętą szyją. :D pewno nie raz ciągnęłaś w be-emie, laskę. szkoda że nie umieściłaś tych obciągniętych fajek do swojej statystyki. byłabyś w tedy bardziej wyzwolona. błechhdehehhe :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promonka, tym, co napisałaś, przekonałaś mnie, że świat schodzi na psy. Żal mi was. Nie jestm i nigdy nie byłam święta, ale znam granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiowata masz racje
tak naprawde nawet po 1 trzeba sie zbadac, bo co z tego kiedy to Twoj jedyny, ale moze on mial wczesniej 15 partnerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi brak słow do niektorych..
... np. taka wredna spi z kim popadnie dzewczyno ty masz dopiero17 lat! jezlei inne statystyki sa prawdziwe to tylko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×