Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _ciamciara_

czy imię dla córki Julita jest fajne?

Polecane posty

haha też znam jedną julitę... strasznie puszczalska i do tego popierdolona jak lato z radiem, inteligencją nie grzeszy, trzeba do niej mówić niemalże drukowanymi literami a i tak pustak nic nie rozumie :D:D:D wszyscy w pracy się z niej śmieją, taka z niej idiotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Julita nie jest przypadkiem hiszpańskojęzycznym zdrobnieniem od Julii? Tak jak casa-casita, Julia-Julita? Nie wiem, dlatego tak się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówkaa
martynkoska23 laska sie pyta co sadzimy o konkretnym imieniu! wiec sie wypowiedzialam! wiec nie wiem o huj ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anonimówki
anonimówka---właśnie widać że jesteś lumpaiarą i patologią skrzywioną:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówkaa
żałośni jesteście ! nie bede sie juz wypowiadac bo nie ma sensu sie wdawac w dyskusje z idiotami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra ma właśnie imię
Julita i wołamy jej Julitka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy
czemu baby zawsze musza sie tak klucic?! ta cala anonimowka czy jakos tak odpowiedziala na zadane pytanie a wy odrazu ja jedziecie :-/ a czemu nie wyzwiecie tych wczesniejszych co pisaly ze im tez imie julita kojarzy sie z kurwami?! kazdy ma prawo do wypowiedzenia wlasnego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ciamciara_
nie ma się o co kłócić ;) wiadomo, że każde imię znajdzie swoich zwolenników i przeciwników. Ja zauważyłam, że najbardziej podobają mi się imiona, które nie kojarzą mi się w ogóle z nikim,kogo znam. Są wtedy takie "neutralne".A do paru imion i męskich i damskich jestem po prostu uprzedzona(właśnie ze wzlędu na osoby, które je noszą), choć to głupie:o nie można przecież generalizować, choć ja wierzę w to, że imię jednak niesie ze sobą jakieś cechy charakteru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julson
Ja mam na imie Julita ;)" I uważam ze jest to piekne imie i dziekuje rodzicom ze nie nazwali mnie inaczej ;) i jest to inne imie niz Julia. Julii jest duzo natomian Julita przeważnei wzbudza zainteresowanie 'Julita ? a nie Julia' jest bardzo powazne i eleganckie wiec jak najbardziej ! i zadna dziewczynka w przedszkolu nie bedzie miala na imei tak samo :D oliwki amelki ? w przedszkolu co 2 taka :D wiec Julita jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita-to-ja
Ja mam na imię jultia , mam 12 lat , i szczerze kocham moje imię , nie spotkałam w życiu żadnej osoby która by sie tak nazywała ;) w szkole mnie przezywają julita-psita :( ale itak to mnie nie rusza , bo imię julita jest śliczne , a tak wogóle , nie ma sensu wyszukiwać wad jakiegoś imienia ... KAŻDE imię ma jakąś głópią ksywe . Milena też jest śłiczne , ale ja bardziej wole Julita , bo to imię jest piękne , I dziękuje rodzicom że mnie tak nazwali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita jelita julita
jelita sama widzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita:)
A ja mam tak na imie:) i nie jestem żadną kurw...ą. Jest to rzadkie imie- przyznam i sporo osob sie dziwi jak rodzice mogli mnie tak "skrzywdzic":) Ale ja jestem zadowolona ze swojego imienia, jest rzadkie i bardzo oryginalne:) chocoaz fakt rymuje sie z paroma brzydkimi slowkami ale da sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Ania jest najfajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WszyscyKochająJulitke;*
Julita jest zaj*b*stee ;) Kocham je ;* i je noszę z dumą ;D Znajomi mówią że mam ładne imie takie orginallnee ;) Polecam to imionko i na pewno twoja córka będzie się cieszyła z tak oryginalnego imienia ;) Julita oznacza młodzieńczość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Lolita
choojowe imię :O serio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita...no całkiem fajne, oryginalne... nie obraziłabym się gdyby mi starzy tak dali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz dać
Milena Julita lub na odwrot;P tzn na 2 imie ;p ps. za pare lat to imie bedzie napewno modne i tak samo oklepane jak Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena byłaby ok..
ale Nosowska śpewala kiedyś-Milena to dziwka tak zwykli mówić ci ci jej nie mieli a brdzo chcieliby mieć a Julita jest super, jak bede mieć drugą córke to tak ją nazwe pierwsza to-Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj Luska, ja gdybym mogła jeszcze sie raz urodzic, to bym, chciała miec tak na imie. Luska to fajne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULITA !
kurde . czemu uważacie iż imię Julita noszą puszczalskie ? dajcie mi link tego filmu musze go ogladnac skoro tam byla jakas k**wa JULITA ? ja nosze takie imie . osobiscie bardzo mi sie podoba . NIKT sie nie smieje . wielu osobom tez sie podoba . tylko denerwujace jest gdy zwracaja sie do mnie Julka , bo to ą całkiem inne imiona . i ciesze sie ze mam takie imie , jest mniej oklepane niz JULIA , ktore nosi chyba co drugie polskie dziecko płci żeńskiej , ani Ola co też żadkością nie jest . Julita to ładne imie wg mnie samej . nie ma powodu do śmiania . chyba jakies dzieci z SP by sie najwyzej smialy no ale nic . z poważaniem JULITA : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam to imię ;) Kiedyś jak byłam mała i oglądałam reality show "BAR" to tam była taka Julita i ona grała na saksofonie i strasznie ją polubiłam i od tamtej pory uwielbiam to imię :D Nawet kazałam tak na siebie wołać jak byłam mała :D A swoją córkę też chcę tak nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę Julity
j.w. znam Julitę i mamy małą wojnę zalicza się do wąskiego grona moich wrogów.... bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
według mnie imię Julita jest odjazdowe jest rzadkie i dlatego jest wyjątkowe. Wszystkie huje które sądzą że imię Julita rymuje z jelitami hujem, d*pkiem , świnią i krową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą ją wyzywać od jelit ... biedne dziecko. Albo innych części przewodu pokarmowego, skończywszy na odbycie do którego panowie .... nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julita -psita julita -wypita julita- nieumyta julita- pyta nadal fajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
huje d*pki i tak dalej wasze imiona rymują się jelitami a tak właściwie nazywam się Julita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×