Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umowianka

UMOWA ZLECENIE-czy są odprowadzane skladki?

Polecane posty

Gość umowianka

Czy ktoś zna temat?Proszę o info.Zaproponowano mi prace na umowe zlecenie,czy bedę ubezpieczona i bedą opłacać składki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnita
Tak. W przypadku umowy zlecenia są odprowadzane składki. Najlepsza jest umowa o dzieło-tam jedynie podatek, czyli mozna dostac więcej na Rękę niz w przypadku umowy zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowianka
Mnie zaproponowano umowę zlecenie niestety.A czy taka umowa liczy się również do stażu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLSZEWIK GENZO
ja nie odprowadzam od pracowników składek , bo ja je przepijam. Alkoholik jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnita
Niestety ten rodzaj umowy nie liczy się do stażu pracy. Do stażu pracy wlicza się jedynie-umowa o pracę na czas próbny,czas okreslony i nieokreślony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do umowianki
Jeśli nigdzie jeszce nie pracujesz, jesteś bezrobotna to odprowadzana będzie emerytalna, rentowa. chorobowa dobrowolnie. No i oczywiście zdrowotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi ludzie
co wy gadacie :O umowa zlecenia to umowa cywilnoprawna, ona nie tworzy stosunku pracy (tym samym jak juz ktos zauwazyl nie liczy sie do stazu) i od niej NIE ODPROWADZA SIE ZADNYCH SKLADEK!!! ani zdrowotnej ani rentalnej ani zadnej innej!!! jedynie podatek od umowy zlecenia sie odlicza i tyle, reszta do kieszeni. poczytajcie sobie najpierw zanim zaczniecie glupoty wymyslac....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupogrzmotka
jeżeli studiujesz i nie masz więcej niż 26 lat to nie płacą za ciebie żadnych składek ale jeżeli nie studiujesz to opłacają składki poza chorobowym które możesz sama dobrowolnie opłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×