Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość qazxswedcrf

jak opóźnić wytrysk?

Polecane posty

3 minuty temu, ONA83 napisał:

Nie wiem też mnie ominęło, bo to zabawa gimbów, a ja do gimnazjum nie chodziłam.

Hahaha.... Dobra wymówka 😁😉😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, ONA83 napisał:

Nie wiem też mnie ominęło, bo to zabawa gimbów, a ja do gimnazjum nie chodziłam.

Ja też do gimnazjum nie chodziłem ...takie zabawy były pod koniec podstawówki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Ja też do gimnazjum nie chodziłem ...takie zabawy były pod koniec podstawówki

Rozumiem, miałam poprostu mniej odważne towarzystwo. I raczej jakieś zabawy indywidualne wchodziły w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

A dziewczyny w dłonie klaskaly a jak były to swoje dziewczyny to nie tylko do boju zagrzewały ale same nas spuszczały ....

jakbyś dzisiaj zobaczył grupkę nastolatków skandujących "dajesz, dajesz, dajesz, dajesz", to chyba byś się przeżegnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pieprz w doopie napisał:

Ja się zastanawiam gdzieś ty się chował, że miałeś takie wyuzdane towarzystwo 😄

Na podwórku.. to jest odwrotnie jak dzisiejszy nastolatkowie, którzy oglądają zdjęcia gołych koleżanek przesyłanych przez net. My oglądaliśmy się nago w rzeczywistości a czasami za tym szło dotykanie i całowanie ale w młodym wieku robiliśmy to bezpiecznie czyli bez penetracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu - im dłużej odwlecze się seks, tym później będzie się mieć wytrysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Rozumiem, miałam poprostu mniej odważne towarzystwo. I raczej jakieś zabawy indywidualne wchodziły w grę.

Zdarzało się ale u nas zawsze były to zabawy bezpieczne i każdy z własną dziewczyną najczęściej.  Nigdy nie było zabaw z penetracją ani zbiorówek typu słoneczko czy butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Machu Picchu napisał:

wracając do tematu - im dłużej odwlecze się seks, tym później będzie się mieć wytrysk...

Nie, tak to przynajmniej u mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Nie, tak to przynajmniej u mnie nie działa

no jak to, w taki sposób możesz mieć wytrysk po kilku dniach, albo i latach

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

Zdarzało się ale u nas zawsze były to zabawy bezpieczne i każdy z własną dziewczyną najczęściej.  Nigdy nie było zabaw z penetracją ani zbiorówek typu słoneczko czy butelka.

O widzisz, na butelkę ( ale tylko z całowaniem) to się załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w butelkę i gra w pytanie-rozkaz to już czasy szkoły ponadpodstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, acordeon napisał:

Gra w butelkę i gra w pytanie-rozkaz to już czasy szkoły ponadpodstawowej.

U nas na urodzinach w wieku lat 12-13, butelka po Picollo:), i jakoś się losowało pocałunek w policzek, w usta czy z języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ONA83 napisał:

U nas na urodzinach w wieku lat 12-13, butelka po Picollo:), i jakoś się losowało pocałunek w policzek, w usta czy z języczkiem.

My chodziliśmy na wagary, nad jezioro i tam się różne rzeczy działy😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ONA83 napisał:

U nas na urodzinach w wieku lat 12-13, butelka po Picollo:), i jakoś się losowało pocałunek w policzek, w usta czy z języczkiem.

A w wieku 12-13 lat, to ja byłem grzecznym chłopcem, który miał świadectwo z czerwonym paskiem🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ONA83 napisał:

U nas na urodzinach w wieku lat 12-13, butelka po Picollo:), i jakoś się losowało pocałunek w policzek, w usta czy z języczkiem.

Ja w wieku 13 lat miałem okazję już widzieć i dotykać piersi i dotykać szparkę u rówieśniczki. Ona też dotykała mnie do wytrysku.  Ale była to wielka tajemnica. Potem w kilka par ale to już 14 tym roķu życia te zawody w strzelanie na odległość.  Prawda taka, że każda dziewczyna zajmowała się swoim chłopcem. Byliśmy nawet bardzo  zazdrośni. Tyle , że wszyscy obserwowali wszystkich. Natomiast nigdy nie bylo alkoholu przed 18 rokiem życia, raz tylko papierosy ale nie smakowało mi to- do tego nas nie ciągnęło

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ddt60 napisał:

Natomiast nigdy nie bylo alkoholu przed 18 rokiem życia, raz tylko papierosy ale nie smakowało mi to- do tego nas nie ciągnęło

To Ty byłeś porządny obywatel😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Ja w wieku 13 lat miałem okazję już widzieć i dotykać piersi i dotykać szparkę u rówieśniczki. Ona też dotykała mnie do wytrysku.  Ale była to wielka tajemnica. Potem w kilka par ale to już 14 tym roķu życia te zawody w strzelanie na odległość.  Prawda taka, że każda dziewczyna zajmowała się swoim chłopcem. Byliśmy nawet bardzo  zazdrośni. Tyle , że wszyscy obserwowali wszystkich. Natomiast nigdy nie bylo alkoholu przed 18 rokiem życia, raz tylko papierosy ale nie smakowało mi to- do tego nas nie ciągnęło

E alko to w 7 klasie na Sylwestra chłopaki przynieśli( jakieś swojskie wino) a na zakończenie  podstawówki to nawet Ci ze świadectwami z paskiem przyszli z piwami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ONA83 napisał:

E alko to w 7 klasie na Sylwestra chłopaki przynieśli( jakieś swojskie wino) a na zakończenie  podstawówki to nawet Ci ze świadectwami z paskiem przyszli z piwami. 

na zakończenie gimbazy pamiętam rozpiliśmy butelkę wódki razem z nauczycielką na świeżym powietrzu. może to brzmi jak patologia, ale na dobrą sprawę na klasę 20 osób to pewnie z 10 osób chciało i wyszło po kieliszku, a nauczycielka się i tak wykręciła mówiąc, że bierze leki. :d

z tego co pamiętam z jakichś flashbacków, to jako jedyny wziąłem później piwo na jakimś spotkaniu pozaszkolnym razem z nią, w wakacje. szczerze to cholera wie po co.

poza tym nie wiedzieć czemu ósma klasa podstawówki zawsze brzmiała dla mnie dorośle, a trzecia klasa gimbazy nigdy, mimo że to o rok starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Machu Picchu napisał:

na zakończenie gimbazy pamiętam rozpiliśmy butelkę wódki razem z nauczycielką na świeżym powietrzu. może to brzmi jak patologia, ale na dobrą sprawę na klasę 20 osób to pewnie z 10 osób chciało i wyszło po kieliszku, a nauczycielka się i tak wykręciła mówiąc, że bierze leki. :d

z tego co pamiętam z jakichś flashbacków, to jako jedyny wziąłem później piwo na jakimś spotkaniu pozaszkolnym razem z nią, w wakacje. szczerze to cholera wie po co.

poza tym nie wiedzieć czemu ósma klasa podstawówki zawsze brzmiała dla mnie dorośle, a trzecia klasa gimbazy nigdy, mimo że to o rok starzej.

Super powspominać, ale jak ma się dziecko w tym wieku, to już się robi mniej fajnie. Jak sobie pomyślę, że on może robić to co ja w jego wieku to najchętniej bym go z domu nie wypuściła.No ale i tak zrobi co zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Super powspominać, ale jak ma się dziecko w tym wieku, to już się robi mniej fajnie. Jak sobie pomyślę, że on może robić to co ja w jego wieku to najchętniej bym go z domu nie wypuściła.No ale i tak zrobi co zechce.

ja tam byłem grzeczny. dziewczyny, marihuana, piwo, amfetamina, wódka. nie to, co dzisiaj.

dzisiaj zostało mi piwo.

Edytowano przez Machu Picchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Machu Picchu napisał:

ja tam byłem grzeczny. dziewczyny, marihuana, piwo, amfetamina, wódka. nie to, co dzisiaj.

dzisiaj zostało mi piwo.

No to jeszcze jakiś sex by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×