Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość CHASSE
:):):):):)Orzekam!!! mam poczucie żeś mi bratnią duszką Delfino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są czasem nierozsądni, nielogiczni ,samolubni Kochaj ich mimo wszystko... Jeśli czynisz dobro,ludzie czasem oskarżą cię o egoistyczne pobudki. Czyń dobro mimo wszystko... Jeśli osiągniesz sukces, możesz zyskać fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów. Osiągaj sukces mimo wszystko... To co dzisiaj zrobiłeś dobrze , jutro będzie zapomniane. Rób dobrze mimo wszystko... Uczciwość i szczerość być może sprawią, że będziesz słabszy dla swoich przeciwników. Bądź uczciwy i szczery mimo wszystko... To co budujesz latami, może być zniszczone przez jedną noc. Buduj mimo wszystko.... Ludzie potrzebują pomocy, ale czasem nie będą cię potrzebować, gdy już im pomożesz. Pomagaj mimo wszystko... Daj światu co masz najlepszego, choć możesz dostać od świata po głowie. Dawaj światu co masz najlepszego MIMO WSZYSTKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Tez ciesze sie bardzo. a pytanie dość głupie Ci zadam.... wybacz prosze- zdaża Ci sie wspinac na drzewa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
TAK TAK TAK mimo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
fajnie fajnie tylko uważaj prosze żeby Ci sie jaka krzywda nie stała bo bede mieć wyrzuty sumienia. Ide chyba sobie do wozu;):) Gniewko chyba gniwo sie... nie ofiarowałam mu dziś 🌻 za to dostanie wielka kumulacje! prosze Gnewuniuńciu:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... powoli bo nie nadążam:) Chassy najpierw zapytam może po trosze retorycznie o co chodzi z tym czepianiem? a jeśli chodzi o słowo jakie w stosunku do was użyłem - "panienki"...sadziłem, iż odczytace je w pozytywnym jego brzmieniu...gdyż jak same mówicie o wiek się nie pyta a i ja nie ciekaw, zresztą od nauczon jestem jednej zasady każdy ma tyle lat na ile się czuje...a tak prywatnie powiem Ci, iż jeśli uda mi się spotkać tą przeznaczoną mi - to wiesz bez względu ile czasu by upłynęlo ona zawsze będzie dla mnie tą samą dziewczyną... a co do bajki to miałem to napisałem przecież, iż jest to miłe wspomnienie tych bajkowych lat - sama powiedz piosenki tych winylowych płyt mają swój czar, a czy koniecznie muszą mieć jakiś podtekst?...no chyba nie... aj, zapomniałbym o porze na telesfora...oj, to było naprawdę świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffff...ja i gniewo się...pfff...no teraz na pewno, buf!!.... ...dobra już mi przeszło... nio a na dowód tak plosię 🌼 🌼 🌼 ...;) ...no a reszta towarzystwa żeby mi się nie dąsała tyż 🌼 ;) ... ...widzisz Chassy ja też się nauczył wstawiać te cuda...spryciula ze mnie hę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
Wiesz Delfino:) kiedy ktoś mnie zapyta czy mam jakieś pasje odpowiadam że mam ich wiele i jest to zgodne z prawda a wymieniać je z nazwy lub imienia badz nazwiska to trud daremny. Generalizuje może w tym momencie ale mam poczucie że moja pasja życie jest wlaśnie. Różnie mnie ono doświadcza ale uparcie kocham je mimo wszystko! Z troska patrze i słucham malkontentów którym nic ani nikt nie pasuje. W moich codziennie odmawianych aktach strzelistych jeden jest szczególnie czesto powtarzany - Boże! daj mi prosze cierpliwości! To akt mojego autorstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse w tym co piszesz jak bym widziała siebie.....ale tu nie jest miejsce i czas na takie rozmowy....chciałabym znaleźć z Tobą kontakt w inny sposób....chyba miałybyśmy o czym pogadać.....:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHASSE
OK OK OK przyznaje że sama pogubiłam sie w tym co napisałam o czepianiu itd na usprawiedliwienie wyjasniam- tak sie dziwnie tu dziś te wiadomości otwieraja i wypowiedz wysłać tez latwo nie jest(z reszta sami to chyba zauwazyliści...) że jak już cos pójdzie z fal startem to wychodzi że coś palnełam jak gołąb o parapet:)kogoś uraziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenplusjeden uważasz,że jestem Twoim odbiciem....a wiesz ,że tylko przeciwne bieguny się przyciągają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chasse ja myślałam,że tylko u mnie tak jest ....również mialam kłopot z wejściem na stronę i wysyłaniem wiadomości ..na razie nie zapeszyć jest w miarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenplusjeden Wżyciu trzeba się starać o dwie rzeczy; po pierwsze ,aby zdobyć to czego pragniemy, a po drugie ,aby potem umieć się tym cieszyć Tylko najmądrzejszym udaje się to ostatnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×